aimeos-core - en to he translation catalogue (727 entries)

en: %1$s (Ctrl+Alt+%2$s)
he: %1$s (Ctrl Alt %2$s)

en: (International) facsimilie number without separation characters, can start with a "+"
he: (בינלאומי) מספר פקסימיליה ללא תווי הפרדה, יכול להתחיל ב- " "

en: (International) telephone number without separation characters, can start with a "+"
he: מספר טלפון (בינלאומי) ללא תווים מופרדים, עשוי להתחיל עם "+"

en: + Tax
he: + מס

en: Account
he: חשבון

en: Active
he: פעיל

en: Actual price
he: מחיר בפועל

en: Actual price customers can buy the article for on the web site
he: המחיר בפועל שלקוחות יכולים לקנות עבורו את המאמר באתר האינטרנט

en: Add
he: הוסף

en: Additional delivery costs for each item, e.g. $20 for one heavy item will be $100 for five items it total
he: עלויות משלוח נוספות עבור כל פריט, למשל. $20 לפריט כבד אחד יהיו $100 עבור חמישה פריטים בסך הכל

en: Additional information where the customer's apartment can be found
he: מידע נוסף היכן ניתן למצוא את דירת הלקוח

en: Additional information where the supplier's apartment can be found
he: מידע נוסף היכן ניתן למצוא את דירת הספק

en: Address 1
he: כתובת 1

en: Address 2
he: כתובת 2

en: Address 3
he: כתובת 3

en: Address identifier of the customer's house for delivery
he: מזהה כתובת של בית הלקוח למשלוח

en: Address identifier of the supplier's house for delivery
he: מזהה כתובת של בית הספק למשלוח

en: Admin JQAdm type is empty
he: סוג Admin JQAdm ריק

en: Advanced
he: מתקדם

en: Aimeos caching is disabled by "%1$s"
he: המטמון של Aimeos מושבת על ידי "%1$s"

en: Aimeos debug logging is enabled by "%1$s"
he: רישום ניפוי באגים של Aimeos מופעל על ידי "%1$s"

en: Aimeos object not available
he: אובייקט Aimeos אינו זמין

en: All
he: הכל

en: All attributes that uniquely define an article, e.g. width, length and color for jeans
he: כל התכונות שמגדירות מאמר באופן ייחודי, למשל.

en: Allow custom price
he: אפשר מחיר מותאם אישית

en: Allow customers to choose themselves how much they want to pay
he: אפשר ללקוחות לבחור בעצמם כמה הם רוצים לשלם

en: Alphanumeric string that can identify the group uniquely
he: מחרוזת אלפאנומרית שיכולה לזהות את הקבוצה באופן ייחודי

en: Apply
he: הגש בקשה

en: Article specific configuration options, will be available as key/value pairs in the templates
he: אפשרויות תצורה ספציפיות למאמר, יהיו זמינות כצמדי מפתח/ערך בתבניות

en: Attribute
he: תכונה

en: Attribute Lists Type
he: סוג רשימות תכונות

en: Attribute Lists Types
he: סוגי רשימות תכונות

en: Attribute Property Type
he: סוג מאפיין תכונה

en: Attribute Property Types
he: סוגי מאפיינים

en: Attribute Type
he: סוג תכונה

en: Attribute Types
he: סוגי תכונות

en: Attribute position (optional)
he: מיקום תכונה (אופציונלי)

en: Attribute properties that are not shared with other attributes
he: מאפייני תכונה שאינם משותפים עם תכונות אחרות

en: Attribute type that limits the list of available attributes
he: סוג תכונה המגביל את רשימת התכונות הזמינות

en: Attributes
he: תכונות

en: Available currency for the current site
he: מטבע זמין עבור האתר הנוכחי

en: Available intervals in the front-end
he: מרווחים זמינים בחלק הקדמי

en: Available language for the current site
he: שפה זמינה עבור האתר הנוכחי

en: Average product rating and total number of ratings by customers for this product
he: דירוג מוצר ממוצע ומספר כולל של דירוגים על ידי לקוחות עבור מוצר זה

en: Back in stock
he: חוזר למלאי

en: Basic
he: בסיסי

en: Basket
he: סל

en: Billing address
he: כתובת לחיוב

en: Birthday
he: יום הולדת

en: Birthday of the customer
he: יום הולדת ללקוח

en: Boost factor
he: גורם חיזוק

en: Boost factor (optional)
he: גורם חיזוק (אופציונלי)

en: Bug or suggestion?
he: באג או הצעה?

en: Bulk edit
he: עריכה בכמות גדולה

en: Cancel
he: בטל

en: Cancel and return to list
he: בטל וחזור לרשימה

en: Catalog
he: קטלוג

en: Catalog Lists Type
he: סוג רשימות קטלוג

en: Catalog Lists Types
he: סוגי רשימות קטלוגים

en: Categories
he: קטגוריות

en: Categories the product can be found in by the user on the web site
he: קטגוריות בהן ניתן למצוא את המוצר על ידי המשתמש באתר האינטרנט

en: Categories the product will be shown for in the promotional section
he: קטגוריות שבהן המוצר יוצג בסעיף הקידום

en: Category specific configuration options, will be available as key/value pairs in the templates
he: אפשרויות תצורה ספציפיות לקטגוריה, יהיו זמינות כצמדי מפתח/ערך בתבניות

en: Change costs/item in %
he: שנה עלויות/פריט באחוזים

en: Change rebate in %
he: שנה הנחה באחוזים

en: Change value in %
he: שנה ערך באחוזים

en: Channel
he: ערוץ

en: Channel the order has been placed
he: ערוץ ההזמנה בוצעה

en: Choose file
he: בחר קובץ

en: City
he: עיר

en: City or town name (required)
he: שם עיר או עיירה (חובה)

en: Class "%1$s" does not implement "%2$s"
he: מחלקה "%1$s" לא מיישמת "%2$s"

en: Class "%1$s" not available
he: מחלקה "%1$s" לא זמינה

en: Class "%1$s" not found
he: הכיתה "%1$s" לא נמצאה

en: Close
he: סגור

en: Code
he: קוד

en: Code to uniquely identify the site, renaming is dangerous!
he: קוד לזיהוי ייחודי של האתר, שינוי שם מסוכן!

en: Columns
he: עמודות

en: Comment
he: הערה

en: Comment of the reviewer
he: הערת המבקר

en: Communication
he: תקשורת

en: Company
he: חברה

en: Company details
he: פרטי החברה

en: Company name (optional)
he: שם חברה (אופציונלי)

en: Completed orders
he: הזמנות הושלמו

en: Completed orders within the last seven days compared to the period before
he: הזמנות הושלמו בשבעת הימים האחרונים בהשוואה לתקופה שלפני כן

en: Config
he: תצורה

en: Configurable
he: ניתן להגדרה

en: Configuration options, will be available as key/value pairs in the list item
he: אפשרויות תצורה, יהיו זמינות כצמדי מפתח/ערך בפריט הרשימה

en: Copy
he: העתק

en: Copy this entry
he: העתק את הערך הזה

en: Costs
he: עלויות

en: Count
he: ספירה

en: Country
he: מדינה

en: Country ID
he: מזהה מדינה

en: Country code (required)
he: קוד מדינה (חובה)

en: Country specific tax rate to calculate and display the included tax (B2C) or add the tax if required (B2B)
he: שיעור מס ספציפי למדינה כדי לחשב ולהציג את המס הכלול (B2C) או להוסיף את המס אם נדרש (B2B)

en: Country state code (optional)
he: קוד מדינה (אופציונלי)

en: Coupon
he: קופון

en: Coupon provider or coupon decorator configuration name
he: שם תצורת ספק הקופונים או מעצב הקופונים

en: Created
he: נוצר

en: Currencies
he: מטבעות

en: Currency
he: מטבע

en: Custom
he: מותאם אישית

en: Custom domain or unique code of your shop
he: דומיין מותאם אישית או קוד ייחודי של החנות שלך

en: Customer
he: לקוח

en: Customer ID
he: זיהוי לקוח

en: Customer Lists Type
he: סוג רשימות לקוחות

en: Customer Lists Types
he: סוגי רשימות לקוחות

en: Customer Property Type
he: סוג נכס לקוח

en: Customer Property Types
he: סוגי נכסי לקוחות

en: Customer characteristics that are not shared with other customers
he: מאפייני לקוח שאינם משותפים עם לקוחות אחרים

en: Customer comment (optional)
he: הערת לקוח (אופציונלי)

en: Customer e-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני של לקוח

en: Customer password
he: סיסמת לקוח

en: Customer properties that are not shared with other customers
he: נכסי לקוח שאינם משותפים עם לקוחות אחרים

en: Customer reference
he: הפניה ללקוח

en: Customer reference (optional)
he: הפניה ללקוח (אופציונלי)

en: Dashboard
he: לוח מחוונים

en: Data
he: נתונים

en: Data set
he: מערך נתונים

en: Dataset
he: מערך נתונים

en: Date of the last delivery status change
he: תאריך השינוי האחרון בסטטוס המסירה

en: Date of the last payment status change
he: תאריך השינוי האחרון בסטטוס התשלום

en: Date the subscription ends
he: תאריך סיום המנוי

en: Days
he: ימים

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Delete
he: מחק

en: Delete selected entries
he: מחק ערכים נבחרים

en: Delete this entry
he: מחק ערך זה

en: Deleting reviews is not allowed
he: אסור למחוק ביקורות

en: Delivery
he: משלוח

en: Delivery address
he: כתובת למשלוח

en: Delivery date
he: תאריך אספקה

en: Delivery in
he: משלוח בתוך

en: Delivery or payment costs for the products in the basket of the customer
he: עלויות משלוח או תשלום עבור המוצרים בסל של הלקוח

en: Delivery status
he: סטטוס משלוח

en: Delivery timeframe (optional)
he: מסגרת זמן אספקה ​​(אופציונלי)

en: Delivery types
he: סוגי משלוח

en: Delivery within
he: משלוח בתוך

en: Depending on the selected data set, the list of shown fields for the product will be different
he: בהתאם למערך הנתונים שנבחר, רשימת השדות המוצגים עבור המוצר תהיה שונה

en: Description of the text content if it's in a foreign language
he: תיאור של תוכן הטקסט אם הוא בשפה זרה

en: Descritive name of the currency
he: שם תיאורי של המטבע

en: Descritive name of the language
he: שם תיאורי של השפה

en: Descritive name of the site
he: שם תיאורי של האתר

en: Discount
he: הנחה

en: Display help texts
he: הצג טקסטים של עזרה

en: Domain
he: דומיין

en: Download
he: הורד

en: Download this file
he: הורד את הקובץ הזה

en: Duplicate entry (Ctrl+D)
he: כפל ערך (Ctrl D)

en: E-Mail
he: דואר אלקטרוני

en: E-Mail address (required)
he: כתובת דואר אלקטרוני (חובה)

en: E-Mail address or account name (required)
he: כתובת דואר אלקטרוני או שם חשבון (חובה)

en: E-Mail address used for sending shop related e-mails
he: כתובת דואר אלקטרוני המשמשת לשליחת הודעות דואר אלקטרוני הקשורות לחנות

en: E-mail
he: דואר אלקטרוני

en: E-mail address (optional)
he: כתובת דואר אלקטרוני (אופציונלי)

en: E-mail address that belongs to the address
he: כתובת דואר אלקטרוני השייכת לכתובת

en: EAN, SKU or article number (required)
he: EAN, מקט או מספר מאמר (חובה)

en: Edit
he: עריכה

en: Edit this entry
he: ערוך ערך זה

en: Editor
he: עורך

en: Email
he: אימייל

en: End date
he: תאריך סיום

en: End date (optional)
he: תאריך סיום (אופציונלי)

en: Error
he: שגיאה

en: Excl. tax
he: לא כולל

en: Execution order of the plugins
he: הוראת ביצוע של התוספים

en: Execution order of the rules
he: צו ביצוע הכללים

en: Export
he: יצוא

en: Facility
he: מתקן

en: Facsimile
he: פקסימיליה

en: Facsimile number (optional)
he: מספר פקסימיליה (אופציונלי)

en: Factor to boost product in user search over other products (>1.0 positive boost, <1.0 negative boost)
he: גורם להגברת המוצר בחיפוש המשתמש על פני מוצרים אחרים (> 1.0 חיזוק חיובי, < 1.0 חיזוק שלילי)

en: Failed to write file to disk
he: נכשל לכתוב קובץ לדיסק

en: File
he: קובץ

en: File upload stopped by extension
he: העלאת הקובץ הופסקה על ידי הרחבה

en: Find category
he: מצא קטגוריה

en: Find site
he: מצא אתר

en: First
he: ראשון

en: First name
he: שם פרטי

en: First name (optional)
he: שם פרטי (אופציונלי)

en: First name of the person if used in cultures where they are used
he: שם פרטי של האדם אם נעשה בו שימוש בתרבויות שבהן משתמשים בו

en: Floor
he: קומה

en: Floor / Appartment
he: קומה / דירה

en: Floor and/or apartment (optional)
he: קומה ו/או דירה (אופציונלי)

en: Generate text
he: צור טקסט

en: Given rebate amount
he: נתון סכום הנחה

en: Go to attribute panel
he: עבור ללוח התכונות

en: Go to property type panel
he: עבור לחלונית סוג נכס

en: Go to the list of attribute types
he: עבור לרשימת סוגי התכונות

en: Granted rebate
he: מוענקת הנחה

en: Group
he: קבוצה

en: Group name describing for which members the group is for
he: שם קבוצה המתאר עבור אילו חברים מיועדת הקבוצה

en: Groups
he: קבוצות

en: Height
he: גובה

en: Hidden attributes
he: תכונות נסתרות

en: Hidden product attributes that are stored with the ordered products
he: תכונות מוצר נסתרות המאוחסנות עם המוצרים שהוזמנו

en: Highlighted suppliers of the product
he: ספקים מודגשים של המוצר

en: Honorary title (optional)
he: תואר כבוד (אופציונלי)

en: Honorary titles like Dr., Ph.D, etc.
he: תארי כבוד כמו ד"ר, דוקטורט וכו'.

en: Hours
he: שעות

en: House number
he: מספר בית

en: House number (optional)
he: מספר בית (אופציונלי)

en: How the customer is addressed in e-mails
he: איך פונים ללקוח בדואר אלקטרוני

en: How the supplier is addressed in e-mails
he: איך הספק פונה במיילים

en: ID of a related invoice, e.g. of a changed or refunded invoice
he: מזהה של חשבונית קשורה, למשל.

en: ISO currency code (required)
he: קוד מטבע ISO (חובה)

en: ISO language code (required)
he: קוד שפה ISO (נדרש)

en: Image
he: תמונה

en: Images will only be shown for that language, useful if the media contains text or is language sepecific
he: תמונות יוצגו רק עבור שפה זו, שימושי אם המדיה מכילה טקסט או שפה ספציפית

en: Import
he: יבוא

en: Import/Export jobs
he: עבודות ייבוא/ייצוא

en: Incl. tax
he: כולל

en: Info
he: מידע

en: Insert new entry
he: הכנס ערך חדש

en: Insert new entry (Ctrl+I)
he: הוסף ערך חדש (Ctrl I)

en: Internal article name, will be used on the web site and for searching only if no other product names in any language exist
he: שם מאמר פנימי, ישמש באתר האינטרנט ולחיפוש רק אם לא קיימים שמות מוצרים אחרים בשפה כלשהי

en: Internal article name, will be used on the web site if no product name for the language is available
he: שם מאמר פנימי, ישמש באתר האינטרנט אם אין שם מוצר עבור השפה זמין

en: Internal attribute name, will be used on the web site if no name for the language is available
he: שם תכונה פנימית, ישמש באתר האינטרנט אם אין שם לשפה זמין

en: Internal category name, will be used on the web site if no name for the language is available
he: שם קטגוריה פנימית, ישמש באתר האינטרנט אם אין שם לשפה זמין

en: Internal name (required)
he: שם פנימי (חובה)

en: Internal type name shown in the administration interface
he: שם סוג פנימי מוצג בממשק הניהול

en: Interval
he: מרווח

en: Interval (required)
he: מרווח (נדרש)

en: Invalid characters in class name "%1$s"
he: תווים לא חוקיים בשם המחלקה "%1$s"

en: Invalid characters in client name "%1$s"
he: תווים לא חוקיים בשם הלקוח "%1$s"

en: Invalid class name "%1$s"
he: שם מחלקה לא חוקי "%1$s"

en: Invalid domain "%1$s"
he: דומיין לא חוקי "%1$s"

en: Invalid factory "%1$s"
he: מפעל לא חוקי "%1$s"

en: Invoice
he: חשבונית

en: Invoice No.
he: חשבונית מס'

en: Invoice number for the order
he: מספר חשבונית עבור ההזמנה

en: Label
he: תווית

en: Label (required)
he: תווית (חובה)

en: Label describing the interval, will be used if no name is available
he: תווית המתארת ​​את המרווח, תשמש אם אין שם זמין

en: Language
he: שפה

en: Language ID
he: מזהה שפה

en: Language of the entered text
he: שפת הטקסט שהוזן

en: Languages
he: שפות

en: Last
he: אחרון

en: Last delivery status of the order
he: סטטוס משלוח אחרון של ההזמנה

en: Last name
he: שם משפחה

en: Last name (optional)
he: שם משפחה (אופציונלי)

en: Last name (required)
he: שם משפחה (חובה)

en: Last name of the person or full name in cultures where no first names are used
he: שם משפחה של האדם או שם מלא בתרבויות שבהן לא נעשה שימוש בשמות פרטיים

en: Last payment status of the order
he: מצב התשלום האחרון של ההזמנה

en: Latest orders
he: ההזמנות האחרונות

en: Length
he: אורך

en: List of articles that should be sold as one product, often at a reduced price
he: רשימת מאמרים שיש למכור כמוצר אחד, לרוב במחיר מוזל

en: List of products often bought together
he: רשימת מוצרים שנקנים לעתים קרובות ביחד

en: List of suggested products
he: רשימת המוצרים המוצעים

en: List type
he: סוג רשימה

en: Locale
he: מקומי

en: Log
he: יומן

en: Manual transfer
he: העברה ידנית

en: Map
he: מפה

en: Media Lists Type
he: סוג רשימות מדיה

en: Media Lists Types
he: סוגי רשימות מדיה

en: Media Property Type
he: סוג נכס מדיה

en: Media Property Types
he: סוגי נכסי מדיה

en: Media Type
he: סוג מדיה

en: Media Types
he: סוגי מדיה

en: Media properties
he: מאפייני מדיה

en: Menu
he: תפריט

en: Message
he: הודעה

en: Min. quantity
he: דקות

en: Minimum quantity
he: כמות מינימלית

en: Mobile
he: נייד

en: Mobile number
he: מספר נייד

en: Mobile number (optional)
he: מספר נייד (אופציונלי)

en: Modifed
he: שונה

en: Modified
he: שונה

en: Months
he: חודשים

en: More
he: עוד

en: Move this entry up/down
he: הזז את הערך הזה למעלה/מטה

en: Name
he: שם

en: Name in URL (optional)
he: שם בכתובת האתר (אופציונלי)

en: Name of the basket
he: שם הסל

en: Name of the downloaded file when customers saves the file on their computers
he: שם הקובץ שהורד כאשר לקוחות שומרים את הקובץ במחשבים שלהם

en: Name of the reviewer
he: שם המבקר

en: Name of your shop shown to your customers
he: שם החנות שלך מוצג ללקוחות שלך

en: New
he: חדש

en: New customers
he: לקוחות חדשים

en: New customers within the last seven days
he: לקוחות חדשים בשבעת הימים האחרונים

en: New customers within the last seven days compared to the period before
he: לקוחות חדשים בשבעת הימים האחרונים בהשוואה לתקופה שלפני כן

en: Next
he: הבא

en: Next date
he: התאריך הבא

en: Next date (optional)
he: התאריך הבא (אופציונלי)

en: Next date the subscription is renewed
he: בתאריך הבא חידוש המנוי

en: No currencies available. Please enable at least one currency
he: אין מטבעות זמינים.

en: No file was uploaded
he: לא הועלה קובץ

en: No product found
he: לא נמצא מוצר

en: No theme options available
he: אין אפשרויות ערכת נושא זמינות

en: No view available
he: אין תצוגה זמינה

en: No voucher
he: אין שובר

en: Non-shared properties for the media item
he: מאפיינים לא משותפים עבור פריט המדיה

en: Non-shared properties for the price item
he: נכסים לא משותפים לפריט המחיר

en: None
he: אין

en: Not allowed to access JQAdm "%1$s" client
he: לא מורשה לגשת ללקוח JQAdm "%1$s".

en: Not implemented
he: לא מיושם

en: Notes
he: הערות

en: Notes (not shown to customer)
he: הערות (לא מוצגות ללקוח)

en: Number of articles currently in stock, leave empty for an unlimited quantity
he: מספר המאמרים במלאי כרגע, השאר ריקים לכמות בלתי מוגבלת

en: OK
he: בסדר

en: Official VAT ID to determine if the tax needs to be billed in invoices
he: מזהה מע"מ רשמי כדי לקבוע אם יש לחייב את המס בחשבוניות

en: One provider and zero or more decorator class names separated by commas
he: ספק אחד ואפס או יותר שמות מחלקות מעצבים מופרדים בפסיקים

en: Open
he: פתוח

en: Open Qty
he: כמות פתוחה

en: Option
he: אופציה

en: Optional product components that can be chosen by the customer together with the product
he: רכיבי מוצר אופציונליים שניתן לבחור על ידי הלקוח יחד עם המוצר

en: Order
he: הזמנה

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: Order number entered by the customer
he: מספר הזמנה שהוזן על ידי הלקוח

en: Order of the language/currency combinations
he: סדר שילובי השפה/מטבע

en: Order of the service options in the checkout process
he: סדר אפשרויות השירות בתהליך התשלום

en: Order of the types in the frontend
he: סדר הסוגים בחזית

en: Order totals
he: סיכומי הזמנה

en: Ordered at
he: הוזמן ב

en: Orders by country
he: הזמנות לפי מדינה

en: Orders by day
he: הזמנות לפי יום

en: Orders by hour
he: הזמנות לפי שעה

en: Orders by payment status
he: הזמנות לפי מצב תשלום

en: Overwrite the existing file and customers bought it in the past can then download the new content too
he: החלף את הקובץ הקיים ולקוחות קנו אותו בעבר יוכלו להוריד גם את התוכן החדש

en: PHP setting "%1$s" is disabled
he: PHP הגדרת "%1$s" מושבתת

en: PHP setting "%1$s" is enabled
he: PHP הגדרת "%1$s" מופעלת

en: PHP setting for "%1$s" is too low
he: הגדרת PHP עבור "%1$s" נמוכה מדי

en: Page %1$d of %2$d
he: עמוד %1$d מתוך %2$d

en: Password
he: סיסמה

en: Password (required)
he: סיסמה (חובה)

en: Path
he: נתיב

en: Pay date
he: תאריך תשלום

en: Pay status
he: סטטוס תשלום

en: Payment
he: תשלום

en: Payment date
he: תאריך תשלום

en: Payment status
he: סטטוס תשלום

en: Payment types
he: סוגי תשלום

en: Periods
he: תקופות

en: Permission denied
he: הרשות נדחתה

en: Personal data
he: נתונים אישיים

en: Please insert the description of the text that should be generated here
he: אנא הכנס את התיאור של הטקסט שאמור להיווצר כאן

en: Please select
he: אנא בחר

en: Plugin
he: פלאגין

en: Plugin Type
he: סוג תוסף

en: Plugin Types
he: סוגי פלאגין

en: Plugin label for describing the configured plugin
he: תווית תוסף לתיאור הפלאגין שהוגדר

en: Plugin position (required)
he: מיקום הפלאגין (נדרש)

en: Plugin provider or plugin decorator configuration name
he: שם תצורת ספק הפלאגין או מעצב הפלאגין

en: Position
he: עמדה

en: Position (required)
he: עמדה (חובה)

en: Postal
he: דואר

en: Postal code for delivery if used in the area the customer is living
he: מיקוד למשלוח אם נעשה בו שימוש באזור שבו מתגורר הלקוח

en: Postal code for delivery if used in the area the supplier is living
he: מיקוד למשלוח אם נעשה בו שימוש באזור שבו הספק מתגורר

en: Postition
he: עמדה

en: Potential problems
he: בעיות אפשריות

en: Previous
he: הקודם

en: Price
he: מחיר

en: Price Lists Type
he: סוג מחירונים

en: Price Lists Types
he: סוגי מחירונים

en: Price Property Type
he: מחיר סוג נכס

en: Price Property Types
he: סוגי נכסים מחיר

en: Price Type
he: סוג מחיר

en: Price Types
he: סוגי מחיר

en: Price properties
he: נכסי מחיר

en: Priority
he: עדיפות

en: Problem
he: בעיה

en: Product
he: מוצר

en: Product ID
he: מזהה מוצר

en: Product ID, SKU or label
he: מזהה מוצר, מק"ט או תווית

en: Product Lists Type
he: סוג רשימות מוצרים

en: Product Lists Types
he: סוגי רשימות מוצרים

en: Product Property Type
he: סוג נכס מוצר

en: Product Property Types
he: סוגי נכסי מוצר

en: Product Type
he: סוג מוצר

en: Product Types
he: סוגי מוצרים

en: Product attributes stored in the basket where customers can enter their own texts or values
he: מאפייני מוצר מאוחסנים בסל שבו לקוחות יכולים להזין טקסטים או ערכים משלהם

en: Product attributes that are used by other products too
he: מאפייני מוצר המשמשים גם מוצרים אחרים

en: Product characteristics that are not shared with other products
he: מאפייני מוצר שאינם משותפים עם מוצרים אחרים

en: Product code
he: קוד מוצר

en: Product costs
he: עלויות מוצר

en: Product height, e.g. 20.0 (in yard, inch, etc.)
he: גובה המוצר, למשל. 20.0 (בחצר, אינץ' וכו')

en: Product length, e.g. 30.0 (in yard, inch, etc.)
he: אורך המוצר, למשל. 30.0 (בחצר, אינץ' וכו')

en: Product name
he: שם המוצר

en: Product payment
he: תשלום מוצר

en: Product price
he: מחיר המוצר

en: Product quantity
he: כמות המוצר

en: Product rebate
he: הנחה על מוצר

en: Product shipping
he: משלוח מוצר

en: Product status
he: מצב המוצר

en: Product supplier
he: ספק מוצר

en: Product tax
he: מס מוצרים

en: Product type
he: סוג מוצר

en: Product weight, e.g. 1.25 (in pound, ounce, etc.)
he: משקל המוצר, למשל. 1.25 (בפאונד, אונקיה וכו')

en: Product width, e.g. 17.5 (in yard, inch etc.)
he: רוחב המוצר, למשל. 17.5 (בחצר, אינץ' וכו')

en: Products
he: מוצרים

en: Products bought together
he: מוצרים שנרכשו יחד

en: Promotion
he: קידום

en: Properties
he: נכסים

en: Property value (required)
he: ערך נכס (חובה)

en: Provider
he: ספק

en: Provider/decorator class names (required)
he: שמות כיתות של ספק/מעצב (חובה)

en: Purchase
he: רכישה

en: Quantity
he: כמות

en: Quantity scale
he: סולם כמות

en: Rabate
he: רבאטה

en: Rating
he: דירוג

en: Rating and number of ratings for the merchant
he: דירוג ומספר דירוגים של הסוחר

en: Rating of the reviewer
he: דירוג המבקר

en: Reason
he: סיבה

en: Rebate
he: הנחה

en: Reduction from the original price, used to calculate the rebate in % and the cross price
he: הפחתה מהמחיר המקורי, המשמשת לחישוב ההנחה באחוזים ומחיר הצלב

en: Reference
he: הפניה

en: Reference ID
he: מזהה סימוכין

en: Refund
he: החזר

en: Related ID
he: מזהה קשור

en: Related order
he: הזמנה קשורה

en: Related order ID (optional)
he: מזהה הזמנה קשור (אופציונלי)

en: Related order of the customer
he: הזמנה קשורה של הלקוח

en: Renew
he: תחדש

en: Replace file
he: החלף קובץ

en: Request
he: בקשה

en: Required parameter "%1$s" is missing
he: פרמטר נדרש "%1$s" חסר

en: Required quantity of articles for block pricing, e.g. one article for $5.00, ten articles for $45.00
he: הכמות הנדרשת של פריטים לתמחור בלוק, למשל.

en: Reset
he: אפס

en: Response
he: תגובה

en: Response to the reviewer
he: תגובה למבקר

en: Review
he: סקירה

en: Reviewer name
he: שם המבקר

en: Route name or page ID of the category page if this category should shown on a different page
he: שם המסלול או מזהה העמוד של דף הקטגוריה אם קטגוריה זו אמורה להופיע בדף אחר

en: Route name or page ID of the product detail page if this product should shown on a different page
he: שם המסלול או מזהה העמוד של דף פרטי המוצר אם מוצר זה אמור להופיע בדף אחר

en: Route or page ID (optional)
he: מזהה מסלול או עמוד (אופציונלי)

en: Rule
he: כלל

en: Rule Type
he: סוג כלל

en: Rule Types
he: סוגי כללים

en: Rule label for describing the configured rule
he: תווית כלל לתיאור הכלל המוגדר

en: Rule position (required)
he: עמדת כלל (חובה)

en: Rule provider or rule decorator configuration name
he: שם תצורה של ספק כלל או מעצב כלל

en: Rules
he: כללים

en: Sales by weekday
he: מכירות לפי ימי חול

en: Sales of the last 30 days
he: מכירות של 30 הימים האחרונים

en: Sales per month
he: מכירות לחודש

en: Salutation
he: ברכה

en: Save
he: שמור

en: Save & Close
he: שמור וסגור

en: Save & Copy
he: שמור והעתק

en: Save & New
he: שמור וצור חדש

en: Save entry (Ctrl+S)
he: שמור ערך (Ctrl+S)

en: Search
he: חפש

en: Select file
he: בחר קובץ

en: Service
he: שירות

en: Service Lists Type
he: סוג רשימות שירות

en: Service Lists Types
he: סוגי רשימות שירות

en: Service Type
he: סוג שירות

en: Service Types
he: סוגי שירות

en: Service attribute code
he: קוד תכונת שירות

en: Service costs
he: עלויות שירות

en: Service name
he: שם השירות

en: Service position (required)
he: מיקום השירות (חובה)

en: Service price
he: מחיר השירות

en: Service provider or service decorator configuration name
he: שם תצורת ספק שירות או מעצב שירות

en: Service rebate
he: הנחת שירות

en: Settings
he: הגדרות

en: Ship date
he: תאריך משלוח

en: Ship status
he: סטטוס משלוח

en: Shipping
he: משלוח

en: Shipping / Payment costs
he: עלויות משלוח / תשלום

en: Shipping/Payment costs
he: עלויות משלוח/תשלום

en: Shipping/item
he: משלוח לפריט

en: Shop domain
he: תחום החנות

en: Shop domain (required)
he: תחום החנות (חובה)

en: Shop e-mail
he: דואר אלקטרוני של החנות

en: Shop e-mail address (required)
he: כתובת דואר אלקטרוני של החנות (חובה)

en: Shop name
he: שם החנות

en: Shop name (required)
he: שם החנות (חובה)

en: Shop theme
he: ערכת נושא של החנות

en: Short state code (e.g. NY) if used in the country the customer is living
he: קוד מדינה קצר (למשל NY) אם נעשה בו שימוש במדינה שבה הלקוח גר

en: Short state code (e.g. NY) if used in the country the supplier is living
he: קוד מדינה קצר (למשל ניו יורק) אם נעשה בו שימוש במדינה שבה הספק גר

en: Show
he: הצגה

en: Show entry
he: הצג ערך

en: Show search form
he: הצג טופס חיפוש

en: Show/hide advanced data
he: הצג/הסתר נתונים מתקדמים

en: Show/hide details
he: הצג/הסתר פרטים

en: Show/hide navigation labels
he: הצג/הסתר תוויות ניווט

en: Show/hide this entry
he: הצג/הסתר ערך זה

en: Shown if the article reached a stock level of zero
he: מוצג אם המאמר הגיע לרמת מלאי של אפס

en: Since when the product is available, used for sorting in the front-end
he: מאז המוצר זמין, משמש למיון בחזית

en: Site
he: אתר

en: Site specific configuration options, will be available as key/value pairs
he: אפשרויות תצורה ספציפיות לאתר, יהיו זמינות כצמדי מפתח/ערך

en: Site the order was placed at
he: אתר בו ההזמנה בוצעה

en: Sites
he: אתרים

en: Size
he: גודל

en: Sorting of the attributes within the same attribute type
he: מיון התכונות בתוך אותו סוג תכונות

en: Sorting of the suppliers
he: מיון הספקים

en: Source of the invoice, e.g. by web or phone
he: מקור החשבונית, למשל.

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: Start typing ...
he: התחל להקליד...

en: State
he: מדינה

en: Status
he: סטטוס

en: Stock Type
he: סוג המניה

en: Stock Types
he: סוגי מניות

en: Stock level
he: רמת המלאי

en: Stock type
he: סוג המניה

en: Street
he: רחוב

en: Street name (optional)
he: שם רחוב (אופציונלי)

en: Sub-total
he: סה"כ משנה

en: Subscription
he: מנוי

en: Subscription interval with years, months, weeks and days, e.g. "P0Y1M2W3D" for zero years, one month, two weeks and three days
he: מרווח מנוי עם שנים, חודשים, שבועות וימים, למשל.

en: Suggested products
he: מוצרים מוצעים

en: Sum
he: סכום

en: Supplier
he: ספק

en: Supplier name or company
he: שם או חברה של הספק

en: Supplier position (required)
he: עמדת ספק (חובה)

en: Suppliers who manufacture the product
he: ספקים המייצרים את המוצר

en: Tag Type
he: סוג תג

en: Tag Types
he: סוגי תגים

en: Tax
he: מס

en: Tax rate
he: שיעור מס

en: Tax rate in %
he: שיעור מס באחוזים

en: Telephone
he: טלפון

en: Telephone number (optional)
he: מספר טלפון (אופציונלי)

en: Temporary folder is missing
he: תיקייה זמנית חסרה

en: Text Lists Type
he: סוג רשימות טקסט

en: Text Lists Types
he: סוגי רשימות טקסט

en: Text Type
he: סוג טקסט

en: Text Types
he: סוגי טקסט

en: The article is only shown on the web site after that date and time, useful or seasonal articles
he: המאמר מוצג באתר האינטרנט רק לאחר תאריך ושעה אלה, מאמרים שימושיים או עונתיים

en: The article is only shown on the web site until that date and time, useful or seasonal articles
he: המאמר מוצג רק באתר האינטרנט עד לאותו תאריך ושעה, מאמרים שימושיים או עונתיים

en: The media title is used for the title tag of the media on the web site
he: כותרת המדיה משמשת לתג הכותרת של המדיה באתר האינטרנט

en: The name of the category shown in the URL, will be used if no language specific URL segment exists
he: שם הקטגוריה המוצגת בכתובת האתר, ישמש אם לא קיים קטע כתובת URL ספציפי לשפה

en: The name of the product shown in the URL, will be used if no language specific URL segment exists
he: שם המוצר המוצג בכתובת ה-URL ישמש אם לא קיים פלח כתובת URL ספציפי לשפה

en: The option is only shown on the web site after that date and time
he: האפשרות מוצגת רק באתר האינטרנט לאחר תאריך ושעה אלה

en: The option is only shown on the web site until that date and time
he: האפשרות מוצגת רק באתר האינטרנט עד לתאריך ושעה אלה

en: The rule is only used after that date and time
he: הכלל משמש רק לאחר תאריך ושעה אלה

en: The rule is only used until that date and time
he: הכלל משמש רק עד לתאריך ושעה אלה

en: The step value allowed for quantities in the basket, e.g. "0.1" for fractional quantities or "5" for multiple of five articles
he: ערך הצעד המותר לכמויות בסל, למשל. "0.1" עבור כמויות חלקיות או "5" עבור מכפלה של חמישה מאמרים

en: The uploaded file exceeds the max. allowed filesize
he: הקובץ שהועלה חורג מהמקסימום.

en: The uploaded file was only partially uploaded
he: הקובץ שהועלה הועלה רק חלקית

en: Theme to change the layout of your shop
he: ערכת נושא לשינוי הפריסה של החנות שלך

en: Three letter ISO currency code
he: קוד מטבע ISO בן שלוש אותיות

en: Time frame (optional)
he: מסגרת זמן (אופציונלי)

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Title
he: כותרת

en: Toggle dropdown
he: החלף את התפריט הנפתח

en: Top countries
he: מדינות מובילות

en: Total
he: סה"כ

en: Total orders
he: סך ההזמנות

en: Total orders within the last seven days compared to the period before
he: סה"כ הזמנות בשבעת הימים האחרונים בהשוואה לתקופה שלפני כן

en: Total ratings
he: רייטינג כולל

en: Translate text
he: תרגם טקסט

en: Two letter ISO country code
he: קוד מדינה ISO של שתי אותיות

en: Two letter ISO language code
he: קוד שפה ISO של שתי אותיות

en: Type
he: סוג

en: Type position (optional)
he: מיקום הקלד (אופציונלי)

en: Types for additional images like icons
he: הקלדת תמונות נוספות כמו אייקונים

en: Types for additional prices like per one lb/kg or per month
he: סוגים למחירים נוספים כמו לכל ק"ג אחד או לחודש

en: Types for additional texts like per one lb/kg or per month
he: סוגים עבור טקסטים נוספים כמו לכל ק"ג אחד או לחודש

en: URL of the customer web site
he: URL של אתר האינטרנט של הלקוח

en: URL of the supplier web site
he: URL של אתר האינטרנט של הספק

en: URL target
he: יעד כתובת אתר

en: Unable to call method "%1$s"
he: לא ניתן לקרוא לשיטה "%1$s"

en: Unfinished orders
he: הזמנות לא גמורות

en: Unfinished orders within the last seven days compared to the period before
he: הזמנות לא גמורות בשבעת הימים האחרונים בהשוואה לתקופה שלפני כן

en: Unique article code related to stock levels, e.g. from the ERP system, an EAN/GTIN number or self invented
he: קוד מאמר ייחודי הקשור לרמות המלאי, למשל.

en: Unique attribute code (required)
he: קוד תכונה ייחודי (חובה)

en: Unique attribute code, e.g. "green" for attributes of type "color"
he: קוד תכונה ייחודי, למשל.

en: Unique category code (required)
he: קוד קטגוריה ייחודי (חובה)

en: Unique category code, either from external system or self-invented
he: קוד קטגוריה ייחודי, ממערכת חיצונית או שהומצא בעצמו

en: Unique code (required)
he: קוד ייחודי (נדרש)

en: Unique code to identify the service, usually self-invented
he: קוד ייחודי לזיהוי השירות, בדרך כלל בהמצאה עצמית

en: Unique customer account name
he: שם חשבון לקוח ייחודי

en: Unique customer e-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני ייחודית של לקוח

en: Unique group code (required)
he: קוד קבוצה ייחודי (חובה)

en: Unique service code (required)
he: קוד שירות ייחודי (נדרש)

en: Unique site code (required)
he: קוד אתר ייחודי (חובה)

en: Unique supplier code
he: קוד ספק ייחודי

en: Unique type code
he: קוד סוג ייחודי

en: Unique type code (required)
he: קוד סוג ייחודי (חובה)

en: Unique type code, e.g. "color" for attributes like "green", "blue", "red"
he: קוד סוג ייחודי, למשל

en: Unit price
he: מחיר ליחידה

en: Unknown upload error
he: שגיאת העלאה לא ידועה

en: Upload shop icon
he: העלה סמל חנות

en: Upload shop logo
he: העלה לוגו של החנות

en: Uploaded
he: הועלה

en: User groups
he: קבוצות משתמשים

en: Usual time frame for the delivery of the product
he: מסגרת זמן רגילה לאספקת המוצר

en: VAT ID
he: מזהה מע"מ

en: Value
he: ערך

en: Value added tax identifier (optional)
he: מזהה מס ערך מוסף (אופציונלי)

en: Variant attributes
he: תכונות שונות

en: Variant product attributes that are stored with the ordered products
he: תכונות מוצר שונות המאוחסנות עם המוצרים שהוזמנו

en: Verified
he: מאומת

en: View details
he: הצג פרטים

en: Voucher
he: שובר

en: Warehouse or local store if your articles are available at several locations
he: מחסן או חנות מקומית אם המאמרים שלך זמינים במספר מיקומים

en: Web site
he: אתר אינטרנט

en: Web site URL (optional)
he: כתובת אתר אינטרנט (אופציונלי)

en: Weeks
he: שבועות

en: Weight
he: משקל

en: When the account and e-mail address has been verified
he: כאשר החשבון וכתובת הדואר האלקטרוני אומתו

en: Width
he: רוחב

en: YYYY-MM-DD hh:mm:ss (optional)
he: YYYY-MM-DD hh:mm:ss (אופציונלי)

en: Years
he: שנים

en: Your export will be available in a few minutes for download
he: הייצוא שלך יהיה זמין להורדה בעוד מספר דקות

en: Your response
he: התגובה שלך

en: Zip code
he: מיקוד

en: Zip code (optional)
he: מיקוד (אופציונלי)

en: __hidden__
he: __מוסתר__

en: account
he: חשבון

en: address
he: כתובת

en: address:delivery
he: כתובת:משלוח

en: address:payment
he: כתובת:תשלום

en: attribute
he: תכונה

en: basket
he: סל

en: bundle
he: צרור

en: catalog
he: קטלוג

en: category
he: קטגוריה

en: characteristic
he: מאפיין

en: code
he: קוד

en: company
he: חברה

en: configuration
he: תצורה

en: countcountry
he: מדינה

en: countday
he: יום הספירה

en: counthour
he: שעה ספירה

en: countpaystatus
he: הזמנות לפי מצב תשלום

en: coupon
he: קופון

en: customer
he: לקוח

en: dashboard
he: לוח מחוונים

en: day
he: יום

en: deliverytype
he: סוג משלוח

en: download
he: הורדה

en: goods
he: סחורה

en: group
he: קבוצה

en: hour
he: שעה

en: image
he: תמונה

en: invoice
he: חשבונית

en: latest
he: האחרון

en: locale
he: מקומי

en: locale/currency
he: מקום/מטבע

en: locale/language
he: מקום/שפה

en: locale/site
he: מקומי/אתר

en: marketing
he: שיווק

en: media
he: מדיה

en: miss
he: מיס

en: mr
he: מר

en: mrs
he: גברת

en: new
he: חדש

en: no
he: לא

en: none
he: אין

en: not available any more
he: לא זמין יותר

en: option
he: אופציה

en: order
he: הזמנה

en: pay:0
he: נמחק

en: pay:1
he: בוטל

en: pay:2
he: נדחה

en: pay:3
he: זוכה

en: pay:4
he: ממתין

en: pay:5
he: מורשה

en: pay:6
he: התקבל

en: pay:7
he: הועבר

en: paymentstatus
he: מצב תשלום

en: paymenttype
he: סוג תשלום

en: physical
he: פיזי

en: plugin
he: פלאגין

en: price
he: מחיר

en: product
he: מוצר

en: property
he: נכס

en: quick/countcompleted
he: מהיר/ספירה הושלמה

en: quick/counttotal
he: מהיר/ספירה סה"כ

en: quick/countunfinished
he: מהיר/ספירה לא גמורה

en: reason:-1
he: סיבה:-1

en: reason:1
he: בוטל

en: related
he: קשור

en: review
he: סקירה

en: rule
he: כלל

en: sales
he: מכירות

en: salesweekday
he: יום שבוע מכירות

en: selected
he: נבחר

en: selection
he: בחירה

en: service
he: שירות

en: servicedelivery
he: משלוח שירות

en: servicepayment
he: תשלום שירות

en: settings
he: הגדרות

en: setup
he: התקנה

en: special
he: מיוחד

en: stat:0
he: נמחק

en: stat:1
he: ממתין

en: stat:2
he: בתהליך

en: stat:3
he: נשלח

en: stat:4
he: נמסר

en: stat:5
he: אבד

en: stat:6
he: נדחה

en: stat:7
he: הוחזר

en: status:-1
he: בארכיון

en: status:-2
he: לִסְקוֹר

en: status:0
he: נָכֶה

en: status:1
he: מופעל

en: stock
he: מלאי

en: subscription
he: מנוי

en: supplier
he: ספק

en: tag
he: תג

en: text
he: טקסט

en: theme
he: נושא

en: transaction
he: עסקה

en: type
he: סוג

en: type/attribute
he: סוג/תכונה

en: type/attribute/lists
he: סוג/תכונה/רשימות

en: type/attribute/property
he: סוג/תכונה/מאפיין

en: type/customer/lists
he: סוג/לקוח/רשימות

en: type/customer/property
he: סוג/לקוח/נכס

en: type/media
he: סוג/מדיה

en: type/media/lists
he: סוג/מדיה/רשימות

en: type/media/property
he: סוג/מדיה/נכס

en: type/plugin
he: פלאגין

en: type/price
he: סוג/מחיר

en: type/price/lists
he: סוג/מחיר/רשימות

en: type/price/property
he: סוג/מחיר/נכס

en: type/product
he: סוג/מוצר

en: type/product/lists
he: סוג/מוצר/רשימות

en: type/product/property
he: סוג/מוצר/נכס

en: type/rule
he: סוג/כלל

en: type/service
he: סוג/שירות

en: type/service/lists
he: סוג/שירות/רשימות

en: type/stock
he: סוג/מלאי

en: type/tag
he: תג

en: type/text
he: סוג/טקסט

en: users
he: משתמשים

en: yes
he: כן
