aimeos-core - en to lb translation catalogue (27 entries)

en: %1$s
    %2$s %3$s %4$s %5$s
    %6$s %7$s
    %8$s
    %9$s %10$s
    %11$s
    %12$s
    %13$s
    %14$s
    %15$s
    %16$s
    %17$s
    %18$s
lb: %1$s
    %2$s%3$s%4$s%5$s
    %6$s%7$s
    %8$s
    %9$s%10$s
    %11$s
    %12$s
    %13$s
    %14$s
    %15$s
    %16$s
    %17$s
    %18$s

en: %1$s %2$s
lb: %1$s%2$s

en: (International) facsimilie number without separation characters, can start with a "+"
lb: (International) Faxnummer ouni Trennzeechen, kann mat engem "+" ufänken

en: (International) telephone number without separation characters, can start with a "+"
lb: (International) Telefonsnummer ouni Trennzeechen, kann mat engem "+" ufänken

en: + Tax
lb: + TVA

en: Account
lb: Benotzerkonto

en: Active
lb: Aktiv

en: Add
lb: Dobäisetzen

en: Address 1
lb: Adress 1

en: Address 2
lb: Adress 2

en: Address 3
lb: Adress 3

en: Attributes
lb: Attributen

en: Basket
lb: Käddi

en: Billing address
lb: Rechnungsadress

en: Birthday
lb: Gebuertsdaag

en: Cancel
lb: Ofbriechen

en: Categories
lb: Kategorien

en: Channel
lb: Kanal

en: City
lb: Stadt

en: address
lb: Adressen

en: address:payment
lb: Rechnungsadress

en: attribute
lb: Attributen

en: catalog
lb: Kategorien

en: category
lb: Kategorien

en: characteristic
lb: Characteristiken

en: none
lb: keng

en: type/attribute
lb: Attributen
