aimeos-core - en to lt translation catalogue (769 entries)

en: (International) facsimilie number without separation characters, can start with a "+"
lt: (tarptautinis) faksimilinis numeris be skiriamųjų ženklų, gali prasidėti ženklu "+".

en: (International) telephone number without separation characters, can start with a "+"
lt: (tarptautinis) telefono numeris be skiriamųjų ženklų, gali prasidėti ženklu "+"

en: + Tax
lt: + mokesčiai

en: <hidden>
lt: <paslėpta>

en: API key
lt: API raktas

en: Account
lt: Sąskaita

en: Active
lt: Aktyvus

en: Actual price
lt: Faktinė kaina

en: Actual price customers can buy the article for on the web site
lt: Faktinė kaina, už kurią klientai gali įsigyti straipsnį svetainėje

en: Add
lt: Pridėti

en: Additional delivery costs for each item, e.g. $20 for one heavy item will be $100 for five items it total
lt: Papildomos pristatymo išlaidos už kiekvieną prekę, pvz., 20 USD už vieną sunkų daiktą bus 100 USD už penkias prekes.

en: Additional information where the customer's apartment can be found
lt: Papildoma informacija, kur galima rasti kliento butą

en: Additional information where the supplier's apartment can be found
lt: Papildoma informacija, kur galima rasti tiekėjo butą

en: Address 1
lt: Adresas 1

en: Address 2
lt: Adresas 2

en: Address 3
lt: Adresas 3

en: Address identifier of the customer's house for delivery
lt: Kliento namo adreso identifikatorius, kuriuo pristatomas krovinys

en: Address identifier of the supplier's house for delivery
lt: Tiekėjo pristatymo namų adreso identifikatorius

en: Admin JQAdm type is empty
lt: Administratorius JQAdm tipas yra tuščias

en: Advanced
lt: Išplėstinė

en: Aimeos caching is disabled by "%1$s"
lt: "Aimeos" spartinančioji atmintinė išjungta "%1$s"

en: Aimeos debug logging is enabled by "%1$s"
lt: "Aimeos" derinimo žurnalas įjungtas pagal "%1$s"

en: Aimeos object not available
lt: Aimeos objekto nėra

en: All
lt: Visi

en: All attributes that uniquely define an article, e.g. width, length and color for jeans
lt: Visi atributai, kurie unikaliai apibūdina gaminį, pvz., džinsų plotis, ilgis ir spalva.

en: Allow custom price
lt: Leisti nustatyti pasirinktinę kainą

en: Allow customers to choose themselves how much they want to pay
lt: Leiskite klientams patiems pasirinkti, kiek jie nori mokėti.

en: Alphanumeric string that can identify the group uniquely
lt: raidinė-skaitmeninė eilutė, pagal kurią galima vienareikšmiškai identifikuoti grupę

en: Apply
lt: Taikyti

en: Article specific configuration options, will be available as key/value pairs in the templates
lt: straipsniui būdingos konfigūracijos parinktys, kurios šablonuose bus pateikiamos kaip rakto ir vertės poros.

en: Attribute
lt: Atributas

en: Attribute Lists Type
lt: Atributų sąrašai Tipas

en: Attribute Lists Types
lt: Atributų sąrašų tipai

en: Attribute Property Type
lt: Atributas Nuosavybė Tipas

en: Attribute Property Types
lt: Atributų savybių tipai

en: Attribute Type
lt: Atributo tipas

en: Attribute Types
lt: Atributų tipai

en: Attribute position (optional)
lt: Atributo padėtis (neprivaloma)

en: Attribute properties that are not shared with other attributes
lt: Atributo savybės, kuriomis nesidalijama su kitais atributais

en: Attribute type that limits the list of available attributes
lt: Atributo tipas, kuris apriboja galimų atributų sąrašą

en: Attributes
lt: Atributai

en: Available currency for the current site
lt: Turima dabartinės svetainės valiuta

en: Available intervals in the front-end
lt: Galimi intervalai priekinėje dalyje

en: Available language for the current site
lt: Dabartinės svetainės turima kalba

en: Average product rating and total number of ratings by customers for this product
lt: Vidutinis produkto įvertinimas ir bendras šio produkto klientų įvertinimų skaičius

en: Back in stock
lt: Grįžo į sandėlį

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Basket
lt: Krepšelis

en: Billing address
lt: Atsiskaitymo adresas

en: Birthday
lt: Gimtadienis

en: Birthday of the customer
lt: Kliento gimtadienis

en: Boost factor
lt: Didinimo veiksnys

en: Boost factor (optional)
lt: Didinimo koeficientas (neprivaloma)

en: Bug or suggestion?
lt: Klaida ar pasiūlymas?

en: Bulk edit
lt: Masinis redagavimas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cancel and return to list
lt: Atšaukti ir grįžti į sąrašą

en: Catalog
lt: Katalogas

en: Catalog Lists Type
lt: Katalogo sąrašai Tipas

en: Catalog Lists Types
lt: Katalogo sąrašų tipai

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Categories the product can be found in by the user on the web site
lt: Kategorijos, kuriose naudotojas gali rasti gaminį interneto svetainėje

en: Categories the product will be shown for in the promotional section
lt: Kategorijos, kuriose produktas bus rodomas reklaminiame skyriuje

en: Category specific configuration options, will be available as key/value pairs in the templates
lt: kategorijai būdingos konfigūracijos parinktys, kurios šablonuose bus pateikiamos kaip rakto ir vertės poros

en: Change costs/item in %
lt: Išlaidų pokytis, proc.

en: Change rebate in %
lt: Pakeisti nuolaidą %

en: Change value in %
lt: Pokyčio vertė %

en: Channel
lt: Kanalas

en: Channel the order has been placed
lt: Kanalas užsakymas buvo pateiktas

en: Choose file
lt: Pasirinkite failą

en: City
lt: Miestas

en: City or town name (required)
lt: Miesto arba miestelio pavadinimas (būtina)

en: Class "%1$s" does not implement "%2$s"
lt: Klasė "%1$s" nerealizuoja "%2$s"

en: Class "%1$s" not available
lt: Klasė "%1$s" nepasiekiama

en: Class "%1$s" not found
lt: Klasė "%1$s" nerasta

en: Close
lt: Uždaryti

en: Code
lt: Kodas

en: Code to uniquely identify the site, renaming is dangerous!
lt: Kodas, skirtas unikaliai identifikuoti svetainę, pervadinimas yra pavojingas!

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Comment
lt: Komentaras

en: Comment of the reviewer
lt: Recenzento komentaras

en: Communication
lt: Bendravimas

en: Company
lt: Įmonė

en: Company details
lt: Įmonės duomenys

en: Company name (optional)
lt: Įmonės pavadinimas (neprivaloma)

en: Completed orders
lt: Įvykdyti užsakymai

en: Completed orders within the last seven days compared to the period before
lt: Per pastarąsias septynias dienas įvykdyti užsakymai, palyginti su ankstesniu laikotarpiu

en: Config
lt: Konfigūracija

en: Configurable
lt: Konfigūruojamas

en: Configuration options, will be available as key/value pairs in the list item
lt: Konfigūracijos parinktys bus prieinamos kaip rakto ir vertės poros sąrašo elemente

en: Context
lt: Kontekstas

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Copy this entry
lt: Kopijuoti šį įrašą

en: Costs
lt: Išlaidos

en: Count
lt: Skaičiuokite

en: Country
lt: Šalis

en: Country ID
lt: Šalies ID

en: Country code (required)
lt: Šalies kodas (privalomas)

en: Country specific tax rate to calculate and display the included tax (B2C) or add the tax if required (B2B)
lt: konkrečios šalies mokesčių tarifas, kad būtų galima apskaičiuoti ir rodyti įtrauktą mokestį (B2C) arba pridėti mokestį, jei reikia (B2B)

en: Country state code (optional)
lt: Šalies valstybės kodas (neprivaloma)

en: Coupon
lt: Kuponas

en: Coupon provider or coupon decorator configuration name
lt: Kupono teikėjo arba kupono dekoratoriaus konfigūracijos pavadinimas

en: Created
lt: Sukurta

en: Currencies
lt: Valiutos

en: Currency
lt: Valiuta

en: Custom
lt: Pasirinktinis

en: Custom domain or unique code of your shop
lt: Pasirinktinis domenas arba unikalus jūsų parduotuvės kodas

en: Customer
lt: Klientas

en: Customer ID
lt: Kliento ID

en: Customer Lists Type
lt: Klientų sąrašų tipas

en: Customer Lists Types
lt: Klientų sąrašų tipai

en: Customer Property Type
lt: Kliento nuosavybės tipas

en: Customer Property Types
lt: Klientų turto tipai

en: Customer characteristics that are not shared with other customers
lt: Klientų savybės, kurios nėra bendros su kitais klientais

en: Customer comment (optional)
lt: Kliento komentaras (neprivalomas)

en: Customer e-mail address
lt: Kliento el. pašto adresas

en: Customer password
lt: Kliento slaptažodis

en: Customer properties that are not shared with other customers
lt: Klientų savybės, kuriomis nesidalijama su kitais klientais

en: Customer reference
lt: Kliento nuoroda

en: Customer reference (optional)
lt: Kliento nuoroda (neprivaloma)

en: Dashboard
lt: Prietaisų skydelis

en: Data
lt: Duomenys

en: Data set
lt: Duomenų rinkinys

en: Dataset
lt: Duomenų rinkinys

en: Date of the last delivery status change
lt: Paskutinio pristatymo būsenos pakeitimo data

en: Date of the last payment status change
lt: Paskutinio mokėjimo būsenos pakeitimo data

en: Date the subscription ends
lt: Prenumeratos pabaigos data

en: Days
lt: Dienos

en: Default
lt: Numatytoji

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete entries?
lt: Ištrinti įrašus?

en: Delete selected entries
lt: Ištrinti pasirinktus įrašus

en: Delete this entry
lt: Ištrinti šį įrašą

en: Deleting reviews is not allowed
lt: Neleidžiama trinti atsiliepimų

en: Delivery
lt: Pristatymas

en: Delivery address
lt: Pristatymo adresas

en: Delivery date
lt: Pristatymo data

en: Delivery in
lt: Pristatymas

en: Delivery or payment costs for the products in the basket of the customer
lt: Kliento krepšelyje esančių produktų pristatymo arba mokėjimo išlaidos.

en: Delivery status
lt: Pristatymo būsena

en: Delivery timeframe (optional)
lt: Pristatymo terminas (neprivaloma)

en: Delivery types
lt: Pristatymo tipai

en: Delivery within
lt: Pristatymas per

en: Depending on the selected data set, the list of shown fields for the product will be different
lt: Priklausomai nuo pasirinkto duomenų rinkinio, rodomų produkto laukų sąrašas bus kitoks.

en: Describe your image
lt: Apibūdinkite savo įvaizdį

en: Description of the text content if it's in a foreign language
lt: Teksto turinio aprašymas, jei tekstas yra užsienio kalba.

en: Descritive name of the currency
lt: Valiutos aprašomasis pavadinimas

en: Descritive name of the language
lt: Apibūdinamasis kalbos pavadinimas

en: Descritive name of the site
lt: Apibūdinamasis svetainės pavadinimas

en: Discount
lt: Nuolaida

en: Display help texts
lt: Rodyti pagalbos tekstus

en: Domain
lt: Domenas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Download this file
lt: Atsisiųsti šį failą

en: Duplicate entry
lt: Dubliuojantis įrašas

en: Duplicate entry (Ctrl+D)
lt: Dubliuoti įrašą (Ctrl+D)

en: E-Mail
lt: El. paštas

en: E-Mail address (required)
lt: El. pašto adresas (būtina)

en: E-Mail address or account name (required)
lt: El. pašto adresas arba paskyros pavadinimas (būtina)

en: E-Mail address used for sending shop related e-mails
lt: El. pašto adresas, naudojamas su parduotuve susijusiems el. laiškams siųsti

en: E-mail
lt: El. paštas

en: E-mail address (optional)
lt: El. pašto adresas (neprivaloma)

en: E-mail address that belongs to the address
lt: Elektroninio pašto adresas, priklausantis adresui

en: EAN, SKU or article number (required)
lt: EAN, SKU arba gaminio numeris (būtina)

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit selected entries
lt: Redaguoti pasirinktus įrašus

en: Edit this entry
lt: Redaguoti šį įrašą

en: Editor
lt: Redaktorius

en: Email
lt: El. paštas

en: End date
lt: Galutinė data

en: End date (optional)
lt: Galutinė data (neprivaloma)

en: Enter group ID, code or label
lt: Įveskite grupės ID, kodą arba etiketę

en: Entry deleted successfully
lt: Įrašas sėkmingai ištrintas

en: Entry saved successfully
lt: Įrašas sėkmingai išsaugotas

en: Entry specific configuration options, will be available as key/value pairs in the templates
lt: Įrašui būdingos konfigūracijos parinktys, kurios šablonuose bus pateikiamos kaip rakto ir vertės poros.

en: Error
lt: Klaida

en: Error deleting data
lt: Klaida trinant duomenis

en: Error retrieving data
lt: Klaidingas duomenų gavimas

en: Error saving data
lt: Klaida išsaugant duomenis

en: Excl. tax
lt: Be mokesčių

en: Execution order of the plugins
lt: Įskiepių vykdymo tvarka

en: Execution order of the rules
lt: Taisyklių vykdymo tvarka

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Facility
lt: Priemonė

en: Facsimile
lt: Faksimilinis ryšys

en: Facsimile number (optional)
lt: Faksimilinio ryšio numeris (neprivaloma)

en: Factor to boost product in user search over other products (>1.0 positive boost, <1.0 negative boost)
lt: Veiksnys, kuriuo produktas naudotojo paieškoje iškeliamas aukščiau už kitus produktus (>1,0 teigiamas iškeliamas, <1,0 neigiamas iškeliamas)

en: Failed to write file to disk
lt: Nepavyko įrašyti failo į diską

en: File
lt: Failas

en: File does not exists: "%1$s"
lt: Failas neegzistuoja: "%1$s"

en: File upload stopped by extension
lt: Failų įkėlimas sustabdytas pagal plėtinį

en: File uploaded successfully
lt: Failas įkeltas sėkmingai

en: Find category
lt: Rasti kategoriją

en: Find site
lt: Rasti svetainę

en: First
lt: Pirmasis

en: First name
lt: Vardas ir pavardė

en: First name (optional)
lt: Vardas ir pavardė (neprivaloma)

en: First name of the person if used in cultures where they are used
lt: Asmens vardas, jei jis vartojamas kultūrose, kuriose jis vartojamas

en: Floor
lt: Grindys

en: Floor / Appartment
lt: Grindys / butas

en: Floor and/or apartment (optional)
lt: Grindys ir (arba) butas (neprivaloma)

en: For
lt: Tinklalapiui

en: Generate
lt: Sukurti

en: Generate image
lt: Generuoti vaizdą

en: Generate text
lt: Generuoti tekstą

en: Given rebate amount
lt: Nurodyta nuolaidos suma

en: Go to attribute panel
lt: Eikite į atributų skydelį

en: Go to property type panel
lt: Eikite į nuosavybės tipo skydelį

en: Go to the list of attribute types
lt: Eikite į atributų tipų sąrašą

en: Granted rebate
lt: Suteikta nuolaida

en: Group
lt: Grupė

en: Group name describing for which members the group is for
lt: Grupės pavadinimas, apibūdinantis, kuriems nariams skirta grupė

en: Groups
lt: Grupės

en: Height
lt: Aukštis

en: Hidden attributes
lt: Paslėpti atributai

en: Hidden product attributes that are stored with the ordered products
lt: Paslėpti produktų atributai, saugomi kartu su užsakytais produktais.

en: Highlighted suppliers of the product
lt: Išskirti produkto tiekėjai

en: Honorary title (optional)
lt: Garbės vardas (neprivaloma)

en: Honorary titles like Dr., Ph.D, etc.
lt: Garbės titulai, tokie kaip Dr., Ph.D. ir kt.

en: Hours
lt: Valandos

en: House number
lt: Namo numeris

en: House number (optional)
lt: Namo numeris (neprivaloma)

en: How the customer is addressed in e-mails
lt: Kaip el. laiškuose kreipiamasi į klientą

en: How the supplier is addressed in e-mails
lt: Kaip el. laiškuose kreipiamasi į tiekėją

en: Hyper-real and dramatic
lt: Itin realus ir dramatiškas

en: ID of a related invoice, e.g. of a changed or refunded invoice
lt: susijusios sąskaitos faktūros ID, pvz., pakeistos arba grąžintos sąskaitos faktūros.

en: ISO currency code (required)
lt: ISO valiutos kodas (privalomas)

en: ISO language code (required)
lt: ISO kalbos kodas (privalomas)

en: Image
lt: Vaizdas

en: Image description
lt: Vaizdo aprašymas

en: Images will only be shown for that language, useful if the media contains text or is language sepecific
lt: Vaizdai bus rodomi tik ta kalba - tai naudinga, jei medijoje yra teksto arba jei kalba yra atskira.

en: Import
lt: Importas

en: Import/Export jobs
lt: Importo / eksporto darbo vietos

en: Incl. tax
lt: Su mokesčiais

en: Info
lt: Informacija

en: Insert new entry
lt: Įterpti naują įrašą

en: Insert new entry (Ctrl+I)
lt: Įterpti naują įrašą (Ctrl+I)

en: Internal article name, will be used on the web site and for searching only if no other product names in any language exist
lt: Vidinis gaminio pavadinimas, kuris bus naudojamas svetainėje ir paieškoje tik tuo atveju, jei nėra kitų gaminių pavadinimų jokia kalba.

en: Internal article name, will be used on the web site if no product name for the language is available
lt: Vidinis straipsnio pavadinimas, kuris bus naudojamas interneto svetainėje, jei nėra produkto pavadinimo ta kalba.

en: Internal attribute name, will be used on the web site if no name for the language is available
lt: Vidinis atributo pavadinimas, kuris bus naudojamas svetainėje, jei nėra kalbos pavadinimo.

en: Internal category name, will be used on the web site if no name for the language is available
lt: Vidinis kategorijos pavadinimas, kuris bus naudojamas svetainėje, jei nėra kalbos pavadinimo.

en: Internal name (required)
lt: Vidinis pavadinimas (būtina)

en: Internal type name shown in the administration interface
lt: Administravimo sąsajoje rodomas vidinio tipo pavadinimas

en: Interval
lt: Intervalas

en: Interval (required)
lt: Intervalas (būtina)

en: Invalid characters in class name "%1$s"
lt: Netinkami simboliai klasės pavadinime "%1$s"

en: Invalid characters in client name "%1$s"
lt: Netinkami simboliai kliento pavadinime "%1$s"

en: Invalid class name "%1$s"
lt: Netinkamas klasės pavadinimas "%1$s"

en: Invalid domain "%1$s"
lt: Netinkamas domenas "%1$s"

en: Invalid factory "%1$s"
lt: Netinkama gamykla "%1$s"

en: Invoice
lt: Sąskaita faktūra

en: Invoice No.
lt: Sąskaitos faktūros Nr.

en: Invoice no.
lt: Sąskaitos faktūros Nr.

en: Invoice number
lt: Sąskaitos faktūros numeris

en: Invoice number for the order
lt: Užsakymo sąskaitos faktūros numeris

en: Label
lt: Etiketė

en: Label (required)
lt: Etiketė (būtina)

en: Label describing the interval, will be used if no name is available
lt: Intervalą apibūdinanti etiketė, naudojama, jei nėra pavadinimo.

en: Language
lt: Kalba

en: Language ID
lt: Kalbos ID

en: Language of the entered text
lt: Įvesto teksto kalba

en: Languages
lt: Kalbos

en: Last
lt: Paskutinis

en: Last delivery status of the order
lt: Paskutinė užsakymo pristatymo būsena

en: Last name
lt: Pavardė

en: Last name (optional)
lt: Pavardė (neprivaloma)

en: Last name (required)
lt: Pavardė (būtina)

en: Last name of the person or full name in cultures where no first names are used
lt: Asmens pavardė arba pilnas vardas tose kultūrose, kuriose nenaudojami vardai.

en: Last payment status of the order
lt: Paskutinė užsakymo mokėjimo būsena

en: Latest orders
lt: Naujausi užsakymai

en: Length
lt: Ilgis

en: List of articles that should be sold as one product, often at a reduced price
lt: Prekių, kurios turėtų būti parduodamos kaip vienas produktas, dažnai už mažesnę kainą, sąrašas

en: List of products often bought together
lt: Dažnai kartu perkamų produktų sąrašas

en: List of suggested products
lt: Siūlomų produktų sąrašas

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Loading entries ...
lt: Įrašų įkėlimas ...

en: Locale
lt: Vietovė

en: Log
lt: Žurnalas

en: Manual transfer
lt: Rankinis perdavimas

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Media Lists Type
lt: Žiniasklaidos sąrašų tipas

en: Media Lists Types
lt: Žiniasklaidos sąrašų tipai

en: Media Property Type
lt: Žiniasklaidos turto tipas

en: Media Property Types
lt: Medijos savybių tipai

en: Media Type
lt: Žiniasklaidos tipas

en: Media Types
lt: Žiniasklaidos tipai

en: Media properties
lt: Žiniasklaidos savybės

en: Menu
lt: Meniu

en: Message
lt: Žinutė

en: Min. quantity
lt: Minimalus kiekis

en: Minimum quantity
lt: Minimalus kiekis

en: Mobile
lt: Mobilusis

en: Mobile number
lt: Mobiliojo telefono numeris

en: Mobile number (optional)
lt: Mobiliojo telefono numeris (neprivaloma)

en: Model
lt: Modelis

en: Modifed
lt: Pakeista

en: Modified
lt: Modifikuota

en: Months
lt: Mėnesiai

en: More
lt: Daugiau

en: Move this entry up/down
lt: Perkelti šį įrašą aukštyn/žemyn

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Name in URL (optional)
lt: Pavadinimas URL (neprivaloma)

en: Name of the basket
lt: Krepšelio pavadinimas

en: Name of the downloaded file when customers saves the file on their computers
lt: Atsisiųsto failo pavadinimas, kai klientai išsaugo failą savo kompiuteriuose

en: Name of the reviewer
lt: Recenzento vardas ir pavardė

en: Name of your shop shown to your customers
lt: Parduotuvės pavadinimas, rodomas klientams

en: Natural
lt: Natūralu

en: New
lt: Naujas

en: New customers
lt: Nauji klientai

en: New customers within the last seven days
lt: Nauji klientai per pastarąsias septynias dienas

en: New customers within the last seven days compared to the period before
lt: Nauji klientai per pastarąsias septynias dienas, palyginti su ankstesniu laikotarpiu

en: Next
lt: Kitas

en: Next date
lt: Kita data

en: Next date (optional)
lt: Kita data (neprivaloma)

en: Next date the subscription is renewed
lt: Kita prenumeratos atnaujinimo data

en: No currencies available. Please enable at least one currency
lt: Valiutų nėra. Įjunkite bent vieną valiutą

en: No entries found
lt: Įrašų nerasta

en: No file was uploaded
lt: Nebuvo įkeltas joks failas

en: No product found
lt: Produktų nerasta

en: No theme options available
lt: Nėra temos parinkčių

en: No view available
lt: Nėra peržiūros

en: No voucher
lt: Nėra kupono

en: Non-shared properties for the media item
lt: Nesidalijamos medijos elemento savybės

en: Non-shared properties for the price item
lt: Kainos elemento nesidalijamos savybės

en: None
lt: Nėra

en: Not all entries could be deleted
lt: Galima ištrinti ne visus įrašus

en: Not allowed to access JQAdm "%1$s" client
lt: Neleidžiama prisijungti prie JQAdm "%1$s" kliento

en: Not implemented
lt: Neįgyvendinta

en: Notes
lt: Pastabos

en: Notes (not shown to customer)
lt: Pastabos (klientui nerodomos)

en: Number of articles currently in stock, leave empty for an unlimited quantity
lt: Šiuo metu sandėlyje esančių prekių skaičius, palikite tuščią, jei norite neriboto kiekio

en: OK
lt: GERAI

en: Official VAT ID to determine if the tax needs to be billed in invoices
lt: Oficialus PVM mokėtojo kodas, kad būtų galima nustatyti, ar sąskaitose faktūrose reikia nurodyti mokestį.

en: One provider and zero or more decorator class names separated by commas
lt: Vienas paslaugų teikėjas ir nulis ar daugiau dekoratorių klasių pavadinimų, atskirtų kableliais

en: Only .webp, .jpg, .png and .gif are allowed for icons
lt: Ikonos gali būti tik .webp, .jpg, .png ir .gif.

en: Only .webp, .jpg, .png, .gif and .svg are allowed for logos
lt: Logotipams leidžiama naudoti tik .webp, .jpg, .png, .gif ir .svg.

en: Only super users and administrators can delete entries
lt: Įrašus gali ištrinti tik vyriausieji naudotojai ir administratoriai.

en: Open
lt: Atviras

en: Open Qty
lt: Atviras kiekis

en: Option
lt: Galimybė

en: Optional product components that can be chosen by the customer together with the product
lt: Neprivalomi gaminio komponentai, kuriuos klientas gali pasirinkti kartu su gaminiu

en: Order
lt: Užsisakykite

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: Order number entered by the customer
lt: Kliento įvestas užsakymo numeris

en: Order of the language/currency combinations
lt: Kalbos ir valiutos derinių eiliškumas

en: Order of the service options in the checkout process
lt: Paslaugų parinkčių eiliškumas užsakymo procese

en: Order of the types in the frontend
lt: Tipų eiliškumas priekinėje dalyje

en: Order totals
lt: Užsakymų sumos

en: Ordered at
lt: Užsakyta adresu

en: Orders by country
lt: Užsakymai pagal šalį

en: Orders by day
lt: Užsakymai pagal dieną

en: Orders by hour
lt: Užsakymai pagal valandas

en: Orders by payment status
lt: Užsakymai pagal mokėjimo būklę

en: Overwrite the existing file and customers bought it in the past can then download the new content too
lt: Perrašykite esamą failą ir anksčiau jį įsigiję klientai galės atsisiųsti ir naują turinį.

en: PHP setting "%1$s" is disabled
lt: PHP nustatymas "%1$s" yra išjungtas

en: PHP setting "%1$s" is enabled
lt: Įjungtas PHP nustatymas "%1$s"

en: PHP setting for "%1$s" is too low
lt: PHP nustatymas "%1$s" yra per mažas

en: Page %1$d of %2$d
lt: Puslapis %1$d iš %2$d

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Password (required)
lt: Slaptažodis (būtina)

en: Path
lt: Kelias

en: Pay date
lt: Mokėjimo data

en: Pay status
lt: Darbo užmokesčio statusas

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Payment date
lt: Mokėjimo data

en: Payment status
lt: Mokėjimo būsena

en: Payment types
lt: Mokėjimų tipai

en: Periods
lt: Laikotarpiai

en: Permission denied
lt: Atsisakyta išduoti leidimą

en: Personal data
lt: Asmens duomenys

en: Please insert the description of the text that should be generated here
lt: Čia įrašykite teksto, kuris turėtų būti sugeneruotas, aprašymą

en: Please select
lt: Pasirinkite

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Plugin Type
lt: Įskiepio tipas

en: Plugin Types
lt: Įskiepių tipai

en: Plugin label for describing the configured plugin
lt: Įskiepio etiketė, skirta sukonfigūruotam įskiepiui aprašyti

en: Plugin position (required)
lt: Įskiepio padėtis (būtina)

en: Plugin provider or plugin decorator configuration name
lt: Įskiepio teikėjo arba įskiepio dekoratoriaus konfigūracijos pavadinimas

en: Position
lt: Pozicija

en: Position (required)
lt: Pareigos (privaloma)

en: Postal
lt: Paštas

en: Postal code for delivery if used in the area the customer is living
lt: Pašto kodas pristatymui, jei naudojamas toje vietovėje, kurioje gyvena klientas

en: Postal code for delivery if used in the area the supplier is living
lt: Pašto kodas pristatymui, jei jis naudojamas tiekėjo gyvenamojoje vietovėje

en: Postition
lt: Pozicija

en: Potential problems
lt: Galimos problemos

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Price
lt: Kaina

en: Price Lists Type
lt: Kainoraščių tipas

en: Price Lists Types
lt: Kainoraščių tipai

en: Price Property Type
lt: Kaina Nekilnojamojo turto tipas

en: Price Property Types
lt: Kaina Nekilnojamojo turto tipai

en: Price Type
lt: Kainos tipas

en: Price Types
lt: Kainų tipai

en: Price properties
lt: Kainų savybės

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Problem
lt: Problema

en: Product
lt: Produktas

en: Product ID
lt: Produkto ID

en: Product ID, SKU or label
lt: Produkto ID, SKU arba etiketė

en: Product Lists Type
lt: Produktų sąrašai Tipas

en: Product Lists Types
lt: Produktų sąrašų tipai

en: Product Property Type
lt: Produkto savybės tipas

en: Product Property Types
lt: Produkto savybių tipai

en: Product Type
lt: Produkto tipas

en: Product Types
lt: Produktų tipai

en: Product attributes stored in the basket where customers can enter their own texts or values
lt: Krepšelyje saugomi produkto atributai, į kuriuos klientai gali įvesti savo tekstus ar reikšmes.

en: Product attributes that are used by other products too
lt: Produkto atributai, kuriuos naudoja ir kiti produktai

en: Product characteristics that are not shared with other products
lt: Produkto savybės, kurios nėra bendros su kitais produktais

en: Product code
lt: Produkto kodas

en: Product costs
lt: Produkto sąnaudos

en: Product height, e.g. 20.0 (in yard, inch, etc.)
lt: Produkto aukštis, pvz., 20,0 (jardais, coliais ir t. t.)

en: Product length, e.g. 30.0 (in yard, inch, etc.)
lt: Produkto ilgis, pvz., 30,0 (jardais, coliais ir t. t.)

en: Product name
lt: Produkto pavadinimas

en: Product payment
lt: Produkto apmokėjimas

en: Product price
lt: Produkto kaina

en: Product quantity
lt: Produkto kiekis

en: Product rebate
lt: Produkto nuolaida

en: Product shipping
lt: Produkto pristatymas

en: Product status
lt: Produkto būklė

en: Product supplier
lt: Produkto tiekėjas

en: Product tax
lt: Produkto mokestis

en: Product type
lt: Produkto tipas

en: Product weight, e.g. 1.25 (in pound, ounce, etc.)
lt: Produkto svoris, pvz., 1,25 (svarais, uncijomis ir t. t.)

en: Product width, e.g. 17.5 (in yard, inch etc.)
lt: gaminio plotis, pvz., 17,5 (jardais, coliais ir pan.)

en: Products
lt: Produktai

en: Products bought together
lt: Kartu perkami produktai

en: Promotion
lt: Skatinimas

en: Properties
lt: Savybės

en: Property value (required)
lt: Nuosavybės vertė (būtina)

en: Provider
lt: Teikėjas

en: Provider/decorator class names (required)
lt: Teikėjo ir (arba) dekoratoriaus klasės pavadinimai (būtina)

en: Purchase
lt: Pirkimas

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Quantity scale
lt: Kiekio skalė

en: Rating
lt: Įvertinimas

en: Rating and number of ratings for the merchant
lt: Prekybininko įvertinimas ir įvertinimų skaičius

en: Rating of the reviewer
lt: Recenzento įvertinimas

en: Reason
lt: Priežastis

en: Rebate
lt: Nuolaida

en: Reduction from the original price, used to calculate the rebate in % and the cross price
lt: Sumažinimas nuo pradinės kainos, naudojamas apskaičiuojant nuolaidą % ir kryžminę kainą

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Reference ID
lt: Nuorodos ID

en: Refund
lt: Grąžinimas

en: Related ID
lt: Susijęs ID

en: Related order
lt: Susijęs užsakymas

en: Related order ID (optional)
lt: Susijusio užsakymo ID (neprivaloma)

en: Related order of the customer
lt: Susijęs kliento užsakymas

en: Remove background
lt: Pašalinti foną

en: Renew
lt: Atnaujinti

en: Replace file
lt: Pakeisti failą

en: Request
lt: Užklausa

en: Required parameter "%1$s" is missing
lt: Trūksta privalomo parametro "%1$s"

en: Required quantity of articles for block pricing, e.g. one article for $5.00, ten articles for $45.00
lt: Reikiamas straipsnių kiekis, kad būtų galima taikyti grupines kainas, pvz., vienas straipsnis už 5,00 USD, dešimt straipsnių už 45,00 USD.

en: Reset
lt: Iš naujo nustatyti

en: Response
lt: Atsakymas

en: Response to the reviewer
lt: Atsakymas recenzentui

en: Review
lt: Peržiūrėkite

en: Reviewed entry
lt: Peržiūrėtas įrašas

en: Reviewer name
lt: Recenzento vardas ir pavardė

en: Route name or page ID of the category page if this category should shown on a different page
lt: Maršruto pavadinimas arba kategorijos puslapio ID, jei ši kategorija turėtų būti rodoma kitame puslapyje.

en: Route name or page ID of the product detail page if this product should shown on a different page
lt: Maršruto pavadinimas arba gaminio detalaus puslapio ID, jei šis gaminys turėtų būti rodomas kitame puslapyje.

en: Route or page ID (optional)
lt: Maršruto arba puslapio ID (neprivaloma)

en: Rule
lt: Taisyklė

en: Rule Type
lt: Taisyklės tipas

en: Rule Types
lt: Taisyklių tipai

en: Rule label for describing the configured rule
lt: Taisyklės etiketė, skirta sukonfigūruotai taisyklei aprašyti

en: Rule position (required)
lt: Taisyklės pozicija (būtina)

en: Rule provider or rule decorator configuration name
lt: Taisyklės teikėjo arba taisyklės dekoratoriaus konfigūracijos pavadinimas

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Sales by weekday
lt: Pardavimai pagal savaitės dienas

en: Sales of the last 30 days
lt: Pastarųjų 30 dienų pardavimai

en: Sales per month
lt: Pardavimai per mėnesį

en: Salutation
lt: Pasveikinimas

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save & Close
lt: Išsaugoti ir uždaryti

en: Save & Copy
lt: Išsaugoti ir kopijuoti

en: Save & New
lt: Išsaugoti ir nauja

en: Save entry (Ctrl+Enter)
lt: Išsaugoti įrašą (Ctrl+Enter)

en: Save entry (Ctrl+S)
lt: Išsaugoti įrašą (Ctrl+S)

en: Search
lt: Paieška

en: Second level type for grouping entries
lt: Antrojo lygio įrašų grupavimo tipas

en: Select all entries
lt: Pasirinkite visus įrašus

en: Select file
lt: Pasirinkite failą

en: Service
lt: Paslauga

en: Service Lists Type
lt: Paslaugų sąrašų tipas

en: Service Lists Types
lt: Paslaugų sąrašų tipai

en: Service Type
lt: Paslaugos tipas

en: Service Types
lt: Paslaugų tipai

en: Service attribute code
lt: Paslaugos požymio kodas

en: Service costs
lt: Paslaugų išlaidos

en: Service name
lt: Paslaugos pavadinimas

en: Service position (required)
lt: Tarnybinė pozicija (būtina)

en: Service price
lt: Paslaugos kaina

en: Service provider or service decorator configuration name
lt: Paslaugų teikėjo arba paslaugų dekoratoriaus konfigūracijos pavadinimas

en: Service rebate
lt: Paslaugų nuolaida

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Ship date
lt: Išsiuntimo data

en: Ship status
lt: Laivo statusas

en: Shipping
lt: Pristatymas

en: Shipping / Payment costs
lt: Pristatymo / mokėjimo išlaidos

en: Shipping/Payment costs
lt: Pristatymo/mokėjimo išlaidos

en: Shipping/item
lt: Pristatymas / prekė

en: Shop domain
lt: Parduotuvės domenas

en: Shop domain (required)
lt: Parduotuvės domenas (būtina)

en: Shop e-mail
lt: Parduotuvės el. paštas

en: Shop e-mail address (required)
lt: Parduotuvės el. pašto adresas (būtina)

en: Shop name
lt: Parduotuvės pavadinimas

en: Shop name (required)
lt: Parduotuvės pavadinimas (būtina)

en: Shop theme
lt: Parduotuvės tema

en: Short state code (e.g. NY) if used in the country the customer is living
lt: Trumpas valstijos kodas (pvz., NY), jei jis naudojamas šalyje, kurioje gyvena klientas.

en: Short state code (e.g. NY) if used in the country the supplier is living
lt: Trumpas valstijos kodas (pvz., NY), jei naudojamas šalyje, kurioje gyvena tiekėjas.

en: Show
lt: Rodyti

en: Show entry
lt: Rodyti įrašą

en: Show search form
lt: Rodyti paieškos formą

en: Show/hide advanced data
lt: Rodyti / slėpti išplėstinius duomenis

en: Show/hide details
lt: Rodyti / slėpti informaciją

en: Show/hide navigation labels
lt: Rodyti / slėpti navigacijos etiketes

en: Show/hide this entry
lt: Rodyti / slėpti šį įrašą

en: Shown if the article reached a stock level of zero
lt: Rodoma, jei straipsnio atsargų lygis lygus nuliui

en: Since when the product is available, used for sorting in the front-end
lt: Nuo tada, kai produktas yra prieinamas, naudojamas rūšiavimui priekinėje dalyje

en: Site
lt: Svetainė

en: Site specific configuration options, will be available as key/value pairs
lt: Konkrečiai svetainei būdingos konfigūracijos parinktys bus prieinamos kaip rakto ir vertės poros

en: Site the order was placed at
lt: Svetainė, kurioje buvo pateiktas užsakymas

en: Sites
lt: Svetainės

en: Size
lt: Dydis

en: Sorting of the attributes within the same attribute type
lt: To paties tipo atributų rūšiavimas

en: Sorting of the suppliers
lt: Tiekėjų rūšiavimas

en: Source of the invoice, e.g. by web or phone
lt: Sąskaitos faktūros šaltinis, pvz., internetu arba telefonu

en: Start date
lt: Pradžios data

en: Start typing ...
lt: Pradėkite rašyti ...

en: State
lt: Valstybė

en: Status
lt: Statusas

en: Stock Type
lt: Atsargų tipas

en: Stock Types
lt: Atsargų tipai

en: Stock level
lt: Atsargų lygis

en: Stock type
lt: Atsargų tipas

en: Street
lt: Gatvė

en: Street name (optional)
lt: Gatvės pavadinimas (neprivaloma)

en: Style
lt: Stilius

en: Sub-total
lt: Tarpinė suma

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: Subscription interval with years, months, weeks and days, e.g. "P0Y1M2W3D" for zero years, one month, two weeks and three days
lt: "P0Y1M2W3D" - nulis metų, vienas mėnuo, dvi savaitės ir trys dienos.

en: Suggested products
lt: Siūlomi produktai

en: Sum
lt: Suma

en: Supplier
lt: Tiekėjas

en: Supplier name or company
lt: Tiekėjo pavadinimas arba įmonė

en: Supplier position (required)
lt: Tiekėjo pozicija (būtina)

en: Suppliers who manufacture the product
lt: Produktą gaminantys tiekėjai

en: Tag Type
lt: Žymos tipas

en: Tag Types
lt: Žymų tipai

en: Tax
lt: Mokesčiai

en: Tax rate
lt: Mokesčių tarifas

en: Tax rate in %
lt: Mokesčių tarifas, %

en: Telephone
lt: Telefonas

en: Telephone number (optional)
lt: Telefono numeris (neprivaloma)

en: Temporary folder is missing
lt: Trūksta laikinojo aplanko

en: Text Lists Type
lt: Teksto sąrašų tipas

en: Text Lists Types
lt: Teksto sąrašų tipai

en: Text Type
lt: Teksto tipas

en: Text Types
lt: Teksto tipai

en: The article is only shown on the web site after that date and time, useful or seasonal articles
lt: Straipsnis svetainėje rodomas tik po tos datos ir laiko, naudingi arba sezoniniai straipsniai

en: The article is only shown on the web site until that date and time, useful or seasonal articles
lt: Straipsnis svetainėje rodomas tik iki tos datos ir laiko, naudingi arba sezoniniai straipsniai

en: The entry is only shown on the web site after that date and time
lt: Įrašas svetainėje rodomas tik po tos datos ir laiko.

en: The entry is only shown on the web site until that date and time
lt: Įrašas interneto svetainėje rodomas tik iki tos datos ir laiko.

en: The media title is used for the title tag of the media on the web site
lt: Žiniasklaidos antraštė naudojama žiniatinklio svetainėje esančios žiniasklaidos antraštės žyma

en: The name of the category shown in the URL, will be used if no language specific URL segment exists
lt: URL rodomos kategorijos pavadinimas, kuris bus naudojamas, jei nėra kalbai būdingo URL segmento.

en: The name of the product shown in the URL, will be used if no language specific URL segment exists
lt: URL rodomas gaminio pavadinimas, kuris bus naudojamas, jei nėra kalbai būdingo URL segmento.

en: The option is only shown on the web site after that date and time
lt: Ši parinktis interneto svetainėje rodoma tik po šios datos ir laiko.

en: The option is only shown on the web site until that date and time
lt: Ši parinktis svetainėje rodoma tik iki tos datos ir laiko.

en: The rule is only used after that date and time
lt: Taisyklė naudojama tik po šios datos ir laiko.

en: The rule is only used until that date and time
lt: Taisyklė naudojama tik iki tos datos ir laiko.

en: The step value allowed for quantities in the basket, e.g. "0.1" for fractional quantities or "5" for multiple of five articles
lt: "0,1", jei tai daliniai kiekiai, arba "5", jei tai penkių straipsnių kartotinis.

en: The uploaded file exceeds the max. allowed filesize
lt: Įkeltas failas viršija didžiausią leistiną failų dydį

en: The uploaded file was only partially uploaded
lt: Įkeltas failas buvo įkeltas tik iš dalies

en: Theme to change the layout of your shop
lt: Tema, skirta parduotuvės išdėstymui pakeisti

en: Three letter ISO currency code
lt: Trijų raidžių ISO valiutos kodas

en: Time frame (optional)
lt: Laikotarpis (neprivaloma)

en: Timestamp
lt: Laiko žyma

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Toggle dropdown
lt: Išskleidžiamojo sąrašo perjungimas

en: Toogle selection
lt: "Toogle" pasirinkimas

en: Top countries
lt: Geriausios šalys

en: Total
lt: Iš viso

en: Total orders
lt: Iš viso užsakymų

en: Total orders within the last seven days compared to the period before
lt: Bendra užsakymų suma per pastarąsias septynias dienas, palyginti su ankstesniu laikotarpiu

en: Total ratings
lt: Iš viso reitingų

en: Translate text
lt: Išversti tekstą

en: Translations
lt: Vertimai

en: Two letter ISO country code
lt: Dviejų raidžių ISO šalies kodas

en: Two letter ISO language code
lt: Dviejų raidžių ISO kalbos kodas

en: Type
lt: Tipas

en: Type position (optional)
lt: Tipo padėtis (neprivaloma)

en: Types
lt: Tipai

en: Types for additional images like icons
lt: Papildomų vaizdų, pvz., piktogramų, tipai

en: Types for additional prices like per one lb/kg or per month
lt: Papildomų kainų tipai, pvz., už vieną svarą/kg arba už mėnesį

en: Types for additional texts like per one lb/kg or per month
lt: Papildomų tekstų tipai, pavyzdžiui, už vieną svarą/kg arba už mėnesį

en: URL of the customer web site
lt: Kliento interneto svetainės URL

en: URL of the supplier web site
lt: Tiekėjo interneto svetainės URL

en: URL segment
lt: URL segmentas

en: URL target
lt: URL tikslas

en: Unable to call method "%1$s"
lt: Nepavyksta iškviesti metodo "%1$s"

en: Unable to read content from "%1$s"
lt: Nepavyksta perskaityti turinio iš "%1$s"

en: Unfinished orders
lt: Nebaigti užsakymai

en: Unfinished orders within the last seven days compared to the period before
lt: Per pastarąsias septynias dienas nebaigti užsakymai, palyginti su ankstesniu laikotarpiu

en: Unique article code related to stock levels, e.g. from the ERP system, an EAN/GTIN number or self invented
lt: unikalus prekės kodas, susijęs su atsargų kiekiu, pvz., iš ERP sistemos, EAN/GTIN numeris arba paties sugalvotas.

en: Unique attribute code (required)
lt: Unikalus atributo kodas (privalomas)

en: Unique attribute code, e.g. "green" for attributes of type "color"
lt: Unikalus atributo kodas, pvz., "green", kai atributas yra tipo "color".

en: Unique category code (required)
lt: Unikalus kategorijos kodas (būtina)

en: Unique category code, either from external system or self-invented
lt: Unikalus kategorijos kodas, gautas iš išorinės sistemos arba sugalvotas paties.

en: Unique code (required)
lt: Unikalus kodas (privalomas)

en: Unique code to identify the service, usually self-invented
lt: Unikalus kodas, skirtas paslaugai identifikuoti, paprastai sugalvotas savarankiškai.

en: Unique customer account name
lt: Unikalus kliento paskyros pavadinimas

en: Unique customer e-mail address
lt: Unikalus kliento el. pašto adresas

en: Unique group code (required)
lt: Unikalus grupės kodas (būtina)

en: Unique service code (required)
lt: Unikalus paslaugos kodas (būtina)

en: Unique site code (required)
lt: Unikalus svetainės kodas (būtina)

en: Unique supplier code
lt: Unikalus tiekėjo kodas

en: Unique type code
lt: Unikalus tipo kodas

en: Unique type code (required)
lt: Unikalus tipo kodas (privalomas)

en: Unique type code, e.g. "color" for attributes like "green", "blue", "red"
lt: Unikalus tipo kodas, pvz., "color" tokiems atributams kaip "žalia", "mėlyna", "raudona".

en: Unit price
lt: Vieneto kaina

en: Unknown upload error
lt: Nežinoma įkėlimo klaida

en: Upload CSV
lt: Įkelti CSV

en: Upload shop icon
lt: Įkelti parduotuvės piktogramą

en: Upload shop logo
lt: Įkelti parduotuvės logotipą

en: Uploaded
lt: Įkelta

en: Use
lt: Naudokite

en: User groups
lt: Naudotojų grupės

en: Usual time frame for the delivery of the product
lt: Įprastas gaminio pristatymo terminas

en: VAT ID
lt: PVM MOKĖTOJO KODAS

en: Value
lt: Vertė

en: Value added tax identifier (optional)
lt: Pridėtinės vertės mokesčio identifikatorius (neprivaloma)

en: Variant attributes
lt: Varianto požymiai

en: Variant product attributes that are stored with the ordered products
lt: Variantų produktų atributai, saugomi kartu su užsakytais produktais.

en: Vendor
lt: Pardavėjas

en: Verified
lt: Patikrinta

en: View details
lt: Peržiūrėti informaciją

en: Voucher
lt: Kuponas

en: Warehouse or local store if your articles are available at several locations
lt: Sandėlis arba vietinė parduotuvė, jei jūsų gaminių galima įsigyti keliose vietose.

en: Web site
lt: Interneto svetainė

en: Web site URL (optional)
lt: Tinklalapio URL (neprivaloma)

en: Weeks
lt: Savaitės

en: Weight
lt: Svoris

en: When the account and e-mail address has been verified
lt: Patikrinus paskyrą ir el. pašto adresą

en: Width
lt: Plotis

en: YYYY-MM-DD hh:mm:ss (optional)
lt: YYYYY-MM-DD hh:mm:ss (neprivaloma)

en: Years
lt: Metai

en: You are going to delete one or more entries. Would you like to proceed?
lt: Ketinate ištrinti vieną ar daugiau įrašų. Ar norite tęsti?

en: Your export will be available in a few minutes for download
lt: Jūsų eksportą bus galima atsisiųsti po kelių minučių.

en: Your response
lt: Jūsų atsakymas

en: Zip code
lt: Pašto indeksas

en: Zip code (optional)
lt: Pašto indeksas (neprivaloma)

en: account
lt: paskyra

en: address
lt: adresas

en: address:delivery
lt: Pristatymo adresas

en: address:payment
lt: Atsiskaitymo adresas

en: attribute
lt: atributas

en: basket
lt: krepšelis

en: bundle
lt: paketas

en: catalog
lt: Kategorijos

en: category
lt: Kategorijos

en: characteristic
lt: Charakteristikos

en: code
lt: kodas

en: company
lt: Įmonė

en: configuration
lt: konfigūracija

en: countcountry
lt: grafystės šalis

en: countday
lt: Countday

en: counthour
lt: valanda

en: coupon
lt: kuponas

en: customer
lt: klientas

en: dashboard
lt: prietaisų skydelis

en: day
lt: diena

en: deliverytype
lt: pristatymo tipas

en: download
lt: atsisiųsti

en: goods
lt: prekės

en: group
lt: grupė

en: hour
lt: valanda

en: image
lt: vaizdas

en: invoice
lt: sąskaita faktūra

en: latest
lt: Naujausias

en: locale
lt: vietovardis

en: locale/currency
lt: vietinė valiuta / valiuta

en: locale/language
lt: vietinė kalba/kalba

en: locale/site
lt: vietovė / svetainė

en: log
lt: Prisijungti

en: marketing
lt: rinkodara

en: media
lt: žiniasklaida

en: miss
lt: ponia

en: mr
lt: ponas

en: mrs
lt: ponia

en: new
lt: naujas

en: no
lt: ne

en: none
lt: nėra

en: not available any more
lt: nebėra

en: option
lt: parinktis

en: order
lt: užsakymas

en: order:phone
lt: užsakymas:telefonas

en: order:web
lt: užsakymas:web

en: pay:-1
lt: darbo užmokestis:-1

en: pay:0
lt: mokėti:0

en: pay:1
lt: mokėti: 1

en: pay:2
lt: mokėti: 2

en: pay:3
lt: mokėti: 3

en: pay:4
lt: mokėti: 4

en: pay:5
lt: darbo užmokestis: 5

en: pay:6
lt: mokėti: 6

en: pay:7
lt: mokėti: 7

en: paymentstatus
lt: mokėjimo statusas

en: paymenttype
lt: mokėjimo tipas

en: physical
lt: fizinis

en: plugin
lt: įskiepiai

en: price
lt: kaina

en: product
lt: produktas

en: property
lt: nuosavybė

en: reason:-1
lt: priežastis:-1

en: reason:0
lt: priežastis: 0

en: reason:1
lt: priežastis: 1

en: related
lt: susiję

en: review
lt: Apžvalgos

en: rule
lt: taisyklė

en: sales
lt: pardavimai

en: salesweekday
lt: pardavimų savaitė

en: selected
lt: pasirinktas

en: selection
lt: atranka

en: service
lt: paslauga

en: servicedelivery
lt: aptarnaujamas pristatymas

en: servicepayment
lt: paslaugų apmokėjimas

en: settings
lt: nustatymai

en: setup
lt: sąranka

en: special
lt: specialus

en: stat:-1
lt: statistika:-1

en: stat:0
lt: statistika: 0

en: stat:1
lt: statistika: 1

en: stat:2
lt: statistika: 2

en: stat:3
lt: statistika: 3

en: stat:4
lt: statistika: 4

en: stat:5
lt: statistika: 5

en: stat:6
lt: statistika: 6

en: stat:7
lt: statistika: 7

en: status:-1
lt: būsena:-1

en: status:-2
lt: būsena:-2

en: status:0
lt: būsena:0

en: status:1
lt: statusas:1

en: status:2
lt: statusas:2

en: stock
lt: atsargos

en: subscription
lt: Prenumeratos

en: supplier
lt: Tiekėjai

en: tag
lt: žyma

en: tax:0
lt: mokestis:0

en: tax:1
lt: mokestis: 1

en: text
lt: tekstas

en: theme
lt: tema

en: transaction
lt: sandoris

en: type
lt: tipas

en: type/attribute
lt: tipas/atributas

en: type/attribute/property
lt: tipas / požymis / savybė

en: type/media
lt: tipas/medija

en: type/price
lt: tipas / kaina

en: type/price/lists
lt: tipas / kaina / sąrašai

en: type/price/property
lt: tipas / kaina / savybė

en: type/product
lt: tipas/produktas

en: type/product/property
lt: tipas/produktas/patalpa

en: type/rule
lt: tipas / taisyklė

en: type/service
lt: tipas/paslauga

en: type/stock
lt: tipas / atsargos

en: type/tag
lt: tipas/žyma

en: type/text
lt: tipas/tekstas

en: users
lt: vartotojai

en: yes
lt: taip
