aimeos-core - en to sl translation catalogue (286 entries)

en: + Tax
sl: + DDV

en: <hidden>
sl: <skrito>

en: API key
sl: API ključ

en: Account
sl: Moj račun

en: Active
sl: Aktivno

en: Add
sl: Dodaj

en: Apply
sl: Uporabi

en: Average product rating and total number of ratings by customers for this product
sl: Povprečna ocena izdelka in skupno število ocen strank za ta izdelek

en: Boost factor
sl: Faktor povečanja

en: Boost factor (optional)
sl: Faktor povečanja (neobvezno)

en: Bulk edit
sl: Množično urejanje

en: Change costs/item in %
sl: Sprememba stroškov/postavko v %

en: Change rebate in %
sl: Sprememba popusta v %

en: Change value in %
sl: Vrednost spremembe v %

en: Channel
sl: Kanal

en: Channel the order has been placed
sl: Kanal Naročilo je bilo oddano

en: Completed orders
sl: Zaključena naročila

en: Completed orders within the last seven days compared to the period before
sl: Zaključena naročila v zadnjih sedmih dneh v primerjavi s predhodnim obdobjem

en: Context
sl: Kontekst

en: Custom domain or unique code of your shop
sl: Prilagojena domena ali edinstvena koda vaše trgovine

en: Data
sl: Podatki

en: Dataset
sl: Zbirka podatkov

en: Delete entries?
sl: Brisanje vnosov?

en: Deleting reviews is not allowed
sl: Brisanje pregledov ni dovoljeno

en: Delivery date
sl: Datum dostave

en: Delivery in
sl: Dostava v

en: Delivery timeframe (optional)
sl: Časovni okvir dostave (neobvezno)

en: Describe your image
sl: Opišite svojo podobo

en: Discount
sl: Popust

en: Duplicate entry
sl: Podvojen vnos

en: E-Mail address or account name (required)
sl: e-poštni naslov ali ime računa (obvezno)

en: E-Mail address used for sending shop related e-mails
sl: E-poštni naslov, ki se uporablja za pošiljanje e-sporočil, povezanih s trgovino

en: Edit selected entries
sl: Urejanje izbranih vnosov

en: Enter group ID, code or label
sl: Vnesite ID skupine, kodo ali oznako

en: Entry deleted successfully
sl: Vnos uspešno izbrisan

en: Entry saved successfully
sl: Vnos uspešno shranjen

en: Entry specific configuration options, will be available as key/value pairs in the templates
sl: Konfiguracijske možnosti, specifične za vnos, bodo na voljo kot pari ključ/vrednost v predlogah.

en: Error deleting data
sl: Napaka pri brisanju podatkov

en: Error retrieving data
sl: Napaka pri pridobivanju podatkov

en: Error saving data
sl: Napaka pri shranjevanju podatkov

en: Execution order of the rules
sl: Vrstni red izvajanja pravil

en: Factor to boost product in user search over other products (>1.0 positive boost, <1.0 negative boost)
sl: Dejavnik, ki poveča vrednost izdelka pri iskanju uporabnika v primerjavi z drugimi izdelki (>1,0 pozitivna vrednost, <1,0 negativna vrednost)

en: Failed to write file to disk
sl: Ni uspelo zapisati datoteke na disk

en: File does not exists: "%1$s"
sl: Datoteka ne obstaja: "%1$s"

en: File upload stopped by extension
sl: Prenašanje datotek se ustavi zaradi razširitve

en: File uploaded successfully
sl: Datoteka je bila uspešno naložena

en: Find site
sl: Poiščite spletno mesto

en: For
sl: Za

en: Generate
sl: Ustvarjanje

en: Generate image
sl: Ustvarjanje slike

en: Generate text
sl: Ustvarjanje besedila

en: Granted rebate
sl: Odobreni popust

en: Hyper-real and dramatic
sl: Nadrealistično in dramatično

en: Image description
sl: Opis slike

en: Invoice No.
sl: Številka računa št.

en: Invoice no.
sl: Številka računa št.

en: Invoice number
sl: Številka računa

en: Invoice number for the order
sl: Številka računa za naročilo

en: Last name (optional)
sl: Priimek (neobvezno)

en: Loading entries ...
sl: Nalaganje vnosov ...

en: Manual transfer
sl: Ročni prenos

en: Map
sl: Zemljevid

en: Menu
sl: Meni

en: Min. quantity
sl: Min. količina

en: Mobile
sl: Mobilni

en: Mobile number
sl: Mobilna številka

en: Mobile number (optional)
sl: Mobilna številka (neobvezno)

en: Name of the basket
sl: Ime košare

en: Name of your shop shown to your customers
sl: Ime vaše trgovine, ki se prikaže vašim strankam

en: Natural
sl: Naravni

en: New customers
sl: Nove stranke

en: New customers within the last seven days
sl: Nove stranke v zadnjih sedmih dneh

en: New customers within the last seven days compared to the period before
sl: Nove stranke v zadnjih sedmih dneh v primerjavi s predhodnim obdobjem

en: Next
sl: Naprej

en: No currencies available. Please enable at least one currency
sl: Valute niso na voljo. Omogočite vsaj eno valuto.

en: No entries found
sl: Ni bilo najdenih vnosov

en: No file was uploaded
sl: Ni bila naložena nobena datoteka

en: No product found
sl: Ni najdenega izdelka

en: No theme options available
sl: Možnosti teme niso na voljo

en: Not all entries could be deleted
sl: Ni bilo mogoče izbrisati vseh vnosov.

en: Not implemented
sl: Se ne izvaja

en: Notes
sl: Opombe

en: Notes (not shown to customer)
sl: Opombe (niso prikazane stranki)

en: Only .webp, .jpg, .png and .gif are allowed for icons
sl: Za ikone so dovoljeni samo .webp, .jpg, .png in .gif

en: Only .webp, .jpg, .png, .gif and .svg are allowed for logos
sl: Za logotipe so dovoljeni samo .webp, .jpg, .png, .gif in .svg

en: Only super users and administrators can delete entries
sl: Samo super uporabniki in administratorji lahko izbrišejo vnos

en: Open
sl: Odprto

en: Open Qty
sl: Odprto Količina

en: Ordered at
sl: Naročeno pri

en: Orders by country
sl: Naročila po državah

en: Payment date
sl: Datum plačila

en: Please insert the description of the text that should be generated here
sl: Tukaj vstavite opis besedila, ki naj se ustvari.

en: Postition
sl: Položaj

en: Previous
sl: Nazaj

en: Product ID, SKU or label
sl: ID izdelka, SKU ali etiketa

en: Product payment
sl: Plačilo izdelka

en: Product shipping
sl: Dostava izdelka

en: Rating and number of ratings for the merchant
sl: Ocena in število ocen trgovca

en: Reference
sl: Referenca

en: Refund
sl: Vračilo

en: Related order ID (optional)
sl: ID povezanega naročila (neobvezno)

en: Related order of the customer
sl: Povezano naročilo stranke

en: Remove background
sl: Odstranjevanje ozadja

en: Reviewed entry
sl: Pregledan vnos

en: Rule
sl: Pravilo

en: Rule Type
sl: Vrsta pravila

en: Rule Types
sl: Vrste pravil

en: Rule label for describing the configured rule
sl: Oznaka pravila za opis konfiguriranega pravila

en: Rule position (required)
sl: Položaj pravila (obvezno)

en: Rule provider or rule decorator configuration name
sl: Ime konfiguracije ponudnika pravil ali dekoratorja pravil

en: Rules
sl: Pravila

en: Save entry (Ctrl+Enter)
sl: Shrani vnos (Ctrl+Enter)

en: Second level type for grouping entries
sl: Vrsta druge stopnje za združevanje vnosov v skupine

en: Select all entries
sl: Izberite vse vnose

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Shipping / Payment costs
sl: Stroški dostave / plačila

en: Shipping/item
sl: Dostava/izdelek

en: Shop domain
sl: Domena trgovine

en: Shop domain (required)
sl: Domena trgovine (obvezno)

en: Shop e-mail
sl: E-pošta v trgovini

en: Shop e-mail address (required)
sl: E-poštni naslov trgovine (obvezno)

en: Shop name
sl: Ime trgovine

en: Shop name (required)
sl: Ime trgovine (obvezno)

en: Shop theme
sl: Tema trgovine

en: Show search form
sl: Prikaži obrazec za iskanje

en: Show/hide details
sl: Prikaži/skrij podrobnosti

en: Sorting of the suppliers
sl: Razvrščanje dobaviteljev

en: Start typing ...
sl: Začnite tipkati ...

en: State
sl: Pokrajina

en: Style
sl: Slog

en: Supplier position (required)
sl: Položaj dobavitelja (obvezno)

en: Tax rate
sl: Davčna stopnja

en: Temporary folder is missing
sl: Manjka začasna mapa

en: The entry is only shown on the web site after that date and time
sl: Vnos je na spletnem mestu prikazan šele po tem datumu in uri.

en: The entry is only shown on the web site until that date and time
sl: Vnos je na spletnem mestu prikazan le do tega datuma in ure.

en: The rule is only used after that date and time
sl: Pravilo se uporablja šele po tem datumu in uri.

en: The rule is only used until that date and time
sl: Pravilo se uporablja le do tega datuma in ure.

en: The uploaded file exceeds the max. allowed filesize
sl: Prenesena datoteka presega največjo dovoljeno velikost

en: The uploaded file was only partially uploaded
sl: Prenesena datoteka je bila naložena le delno

en: Theme to change the layout of your shop
sl: Tema za spreminjanje postavitve vaše trgovine

en: Toogle selection
sl: Izbor Toogle

en: Top countries
sl: Najpomembnejše države

en: Total orders
sl: Skupno število naročil

en: Total orders within the last seven days compared to the period before
sl: Skupno število naročil v zadnjih sedmih dneh v primerjavi s predhodnim obdobjem

en: Total ratings
sl: Skupne ocene

en: Translations
sl: Prevodi

en: Types
sl: Vrste

en: Unable to read content from "%1$s"
sl: Ni mogoče prebrati vsebine iz "%1$s"

en: Unfinished orders
sl: Nedokončana naročila

en: Unfinished orders within the last seven days compared to the period before
sl: Nedokončana naročila v zadnjih sedmih dneh v primerjavi s predhodnim obdobjem

en: Unique customer account name
sl: Edinstveno ime računa stranke

en: Unit price
sl: Cena na enoto

en: Unknown upload error
sl: Neznana napaka pri nalaganju

en: Upload CSV
sl: Naložite CSV

en: Upload shop icon
sl: Naložite ikono trgovine

en: Upload shop logo
sl: Naložite logotip trgovine

en: Use
sl: Uporabite

en: Vendor
sl: Prodajalec

en: Verified
sl: Preverjeno

en: When the account and e-mail address has been verified
sl: Ko sta bila račun in e-poštni naslov preverjena.

en: You are going to delete one or more entries. Would you like to proceed?
sl: Izbrisali boste enega ali več vnosov. Ali želite nadaljevati?

en: Your export will be available in a few minutes for download
sl: Vaš izvoz bo v nekaj minutah na voljo za prenos

en: __hidden__
sl: __skrito__

en: account
sl: račun

en: address
sl: Addresses

en: address:delivery
sl: Delivery address

en: address:payment
sl: Billing address

en: attribute
sl: Attributes

en: basket
sl: košarica

en: bundle
sl: Bundles

en: catalog
sl: Categories

en: category
sl: Categories

en: characteristic
sl: Characteristics

en: code
sl: Codes

en: company
sl: Company

en: configuration
sl: konfiguracija

en: countcountry
sl: Countcountry

en: countday
sl: Orders by day

en: counthour
sl: Orders by hour

en: countpaystatus
sl: Orders by payment status

en: coupon
sl: Vouchers

en: customer
sl: Customers

en: dashboard
sl: Dashboard

en: day
sl: By days

en: deliverytype
sl: By delivery type

en: download
sl: Paid downloads

en: goods
sl: Catalog

en: group
sl: Groups

en: hour
sl: By hour

en: image
sl: Images

en: invoice
sl: Invoices

en: latest
sl: Latest

en: locale
sl: Locales

en: locale/currency
sl: Currencies

en: locale/language
sl: Languages

en: locale/site
sl: Sites

en: log
sl: Logs

en: marketing
sl: trženje

en: media
sl: Media

en: miss
sl: Gospodična

en: mr
sl: Gospod

en: mrs
sl: Gospa

en: none
sl: nič

en: option
sl: Options

en: order
sl: Orders

en: order:phone
sl: phone

en: order:web
sl: web

en: pay:-1
sl: unfinished

en: pay:0
sl: deleted

en: pay:1
sl: canceled

en: pay:2
sl: refused

en: pay:3
sl: refunded

en: pay:4
sl: pending

en: pay:5
sl: authorized

en: pay:6
sl: received

en: pay:7
sl: plačilo: 7

en: paymentstatus
sl: By payment status

en: paymenttype
sl: By payment types

en: physical
sl: Physical

en: plugin
sl: Plugins

en: price
sl: Prices

en: product
sl: Products

en: property
sl: Properties

en: reason:-1
sl: failed

en: reason:0
sl: ended

en: reason:1
sl: canceled

en: related
sl: Products

en: review
sl: Reviews

en: rule
sl: pravilo

en: sales
sl: prodaja

en: salesweekday
sl: Sales by weekday

en: selected
sl: izbrani

en: selection
sl: Variants

en: service
sl: Services

en: servicedelivery
sl: By delivery types

en: servicepayment
sl: By payment types

en: settings
sl: nastavitve

en: setup
sl: nastavitev

en: special
sl: Special

en: stat:-1
sl: unfinished

en: stat:0
sl: deleted

en: stat:1
sl: pending

en: stat:2
sl: in progress

en: stat:3
sl: odposlano

en: stat:4
sl: delivered

en: stat:5
sl: lost

en: stat:6
sl: refused

en: stat:7
sl: returned

en: status:-1
sl: stanje:-1

en: status:-2
sl: mnenje

en: status:0
sl: stanje: 0

en: status:1
sl: stanje:1

en: status:2
sl: stanje: 2

en: stock
sl: Stocks

en: subscription
sl: Naročnine

en: supplier
sl: Suppliers

en: tag
sl: Tags

en: tax:0
sl: davek: 0

en: tax:1
sl: davek: 1

en: text
sl: Texts

en: theme
sl: tema

en: transaction
sl: transakcija

en: type
sl: Type

en: type/attribute
sl: Attributes

en: type/attribute/lists
sl: Attribute Lists

en: type/attribute/property
sl: Attribute properties

en: type/catalog/lists
sl: Catalog Lists

en: type/customer/lists
sl: Customer Lists

en: type/customer/property
sl: Customer properties

en: type/media
sl: Media

en: type/media/lists
sl: Media Lists

en: type/media/property
sl: Media Properties

en: type/plugin
sl: Plugins

en: type/price
sl: Prices

en: type/price/lists
sl: Price Lists

en: type/product
sl: Products

en: type/product/lists
sl: Product Lists

en: type/product/property
sl: Product Properties

en: type/rule
sl: tip/pravilo

en: type/service
sl: Services

en: type/service/lists
sl: Service Lists

en: type/stock
sl: Stocks

en: type/tag
sl: Tags

en: type/text
sl: Texts

en: type/text/lists
sl: Text Lists

en: users
sl: Uporabniki
