aimeos-core - en to cs translation catalogue (258 entries)

en: %1$d article | %1$d articles
cs[0]: %1$d článek
cs[1]: %1$d články
cs[2]: %1$d články
cs[3]: %1$d články

en: %1$d review | %1$d reviews
cs[0]: %1$d recenze
cs[1]: %1$d recenze
cs[2]: %1$d recenze
cs[3]: %1$d recenze

en: %1$s %2$s off
cs: %1$s %2$s vypnuto

en: %1$s at %2$s
cs: %1$s v %2$s

en: (opens in new window)
cs: (otevře se v novém okně)

en: + %1$s%% VAT
cs: + %1$s%% DPH

en: A non-recoverable error occured
cs: Došlo k neopravitelné chybě

en: Add
cs: Přidat

en: Add billing address
cs: Přidání fakturační adresy

en: Add delivery address
cs: Přidání doručovací adresy

en: Add to basket
cs: Přidat do košíku

en: Additional
cs: Další

en: Additional 2
cs: Dodatečné 2

en: Apply
cs: Použít

en: Article
cs: Článek

en: Article no.
cs: Článek č.

en: At least one billing address part is missing or invalid
cs: Minimálně jedna část fakturační adresy chybí nebo je neplatná

en: At least one delivery address part is missing or invalid
cs: Minimálně jedna část doručovací adresy chybí nebo je neplatná

en: At least one payment address part is missing or invalid
cs: Chybí alespoň jedna část platební adresy nebo je neplatná.

en: At least one product couldn't be added to the basket.
cs: Do košíku nebylo možné přidat alespoň jeden produkt.

en: Back
cs: Zpět

en: Basket
cs: Košík

en: Basket details
cs: Podrobnosti o koši

en: Basket name
cs: Název koše

en: Basket saved sucessfully
cs: Košík úspěšně uložen

en: Billing address
cs: Fakturační adresa

en: Billing address part "%1$s" is invalid
cs: Část fakturační adresy "%1$s" je neplatná

en: Billing address part "%1$s" is missing
cs: Část fakturační adresy "%1$s" chybí

en: Birthday
cs: Datum narození

en: Breadcrumb navigation
cs: Drobečková navigace

en: Bulk order
cs: Hromadná objednávka

en: Bundled products
cs: Sady produktů

en: Buy now
cs: Koupit nyní

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Categories
cs: Kategorie

en: Change
cs: Změnit

en: Change address
cs: Změna adresy

en: Change billing address
cs: Změna fakturační adresy

en: Change coupons
cs: Změnové kupóny

en: Change delivery
cs: Dodání změny

en: Change delivery address
cs: Změna doručovací adresy

en: Change payment
cs: Změna platby

en: Change products
cs: Změna produktů

en: Characteristics
cs: Vlastnosti

en: Checkout
cs: Pokladna

en: City
cs: Město

en: Class "%1$s" not found
cs: Třída "%1$s" nenalezena

en: Close
cs: Zavřít

en: Company
cs: Společnost

en: Confirmation
cs: Potvrzení

en: Country
cs: Země

en: Coupon codes
cs: Kupónové kódy

en: Coupons
cs: Kupóny

en: Create a customer account for me
cs: Vytvořit pro mě zákaznický účet

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Customer account
cs: Účet zákazníka

en: Decrease
cs: Snížení

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete item
cs: Odstranit položku

en: Delivery
cs: Doručení

en: Delivery address
cs: Doručovací adresa

en: Delivery address deleted successfully
cs: Doručovací adresa úspěšně odstraněna

en: Delivery address part "%1$s" is invalid
cs: Část doručovací adresy "%1$s" je neplatná

en: Delivery address part "%1$s" is missing
cs: Část doručovací adresy "%1$s" chybí

en: Delivery within
cs: Dodání v rámci

en: Description
cs: Popis

en: Details
cs: Podrobnosti

en: Don't store address
cs: Neukládat adresu

en: Downloads
cs: Ke stažení

en: E-Mail
cs: E-mail

en: End date
cs: Datum ukončení

en: Favorite products
cs: Oblíbené produkty

en: Fields with an * are mandatory
cs: Pole označená * jsou povinná

en: Filter
cs: Filtr

en: First
cs: První

en: First name
cs: Křestní jméno

en: Found products
cs: Nalezené produkty

en: Go to page
cs: Přejít na stránku

en: Grid view
cs: Zobrazení mřížky

en: Highest price
cs: Nejvyšší cena

en: I accept the <a href="%1$s" target="_blank" title="terms and conditions (opens in new tab)">terms and conditions</a>, <a href="%2$s" target="_blank" title="privacy policy (opens in new tab)">privacy policy</a> and <a href="%3$s" target="_blank" title="cancellation policy (opens in new tab)">cancellation policy</a>
cs: Souhlasím s <a href="%1$s" target="_blank" title="obchodní podmínky (otevře se v nové záložce)">obchodními podmínkami</a>, <a href="%2$s" target="_blank" title="zásady ochrany osobních údajů (otevře se v nové záložce)">zásadami ochrany osobních údajů</a> a <a href="%3$s" target="_blank" title="zásady storna (otevře se v nové záložce)">zásadami storna</a>.

en: I accept the <a href="%1$s" target="_blank" title="terms and conditions" alt="terms and conditions">terms and conditions</a>, <a href="%2$s" target="_blank" title="privacy policy" alt="privacy policy">privacy policy</a> and <a href="%3$s" target="_blank" title="cancellation policy" alt="cancellation policy">cancellation policy</a>
cs: Souhlasím s <a href="%1$s" target="_blank" title="obchodní podmínky" alt="obchodní podmínky">obchodní podmínky</a>, <a href="%2$s" target="_blank" title="zásady ochrany osobních údajů" alt="zásady ochrany osobních údajů">zásady ochrany osobních údajů</a> a <a href="%3$s" target="_blank" title="storno podmínky" alt="storno podmínky">zásady zrušení</a>.

en: If back in stock
cs: Pokud bude skladem

en: If price decreases
cs: Pokud cena klesne

en: Incl. %1$s%% %2$s
cs: Včetně %1$s%% %2$s

en: Incl. %1$s%% VAT
cs: Vč. %1$s%% DPH

en: Included rebates
cs: včetně slev

en: Increase
cs: Zvýšení

en: Invalid characters in client name "%1$s"
cs: Neplatné znaky ve jménu zákazníka "%1$s"

en: Invalid class name "%1$s"
cs: Chybné jméno třídy "%1$s"

en: Invalid domain "%1$s"
cs: Neplatná doména "%1$s"

en: Invoice
cs: Faktura

en: Language
cs: Jazyk

en: Last
cs: Poslední

en: Last name
cs: Příjmení

en: Last seen
cs: Naposledy zobrazeno

en: Latest
cs: Nejnovější

en: Less
cs: Méně

en: List view
cs: Zobrazení seznamu

en: Lowest price
cs: Nejnižší cena

en: Mobile
cs: Mobilní

en: Mobile number
cs: Číslo mobilního telefonu

en: More
cs: Více na

en: More reviews
cs: Více recenzí

en: Name
cs: Jméno

en: New
cs: Nový

en: New delivery address
cs: Nová doručovací adresa

en: Next
cs: Další

en: Next order
cs: Další objednávka

en: No articles found for <span class="searchstring">"%1$s"</span>. Please try again with a different keyword.
cs: Nenalezeny žádné články pro <span class="searchstring">"%1$s"</span>. Zkuste prosím znovu s jiným klíčovým slovem.

en: No order ID available in session
cs: V relaci není k dispozici ID objednávky

en: No view available
cs: Žádný náhled k dispozici

en: One month
cs: Jeden měsíc

en: One week
cs: Jeden týden

en: Open submenu
cs: Otevřít podnabídku

en: Order ID
cs: ID objednávky

en: Order details
cs: Podrobnosti objednávky

en: Order history
cs: Historie objednávek

en: Order status
cs: Stav objednávky

en: Other customers also bought
cs: Ostatní zákazníci také koupili

en: Page %1$d of %2$d
cs: Strana %1$d z %2$d

en: Pay now
cs: Zaplatit nyní

en: Payment
cs: Platba

en: Payment costs
cs: Platební náklady

en: Payment status
cs: Stav platby

en: Percentage
cs: Procento

en: Pin product
cs: Výrobek s kolíčkem

en: Pinned products
cs: Připnuté produkty

en: Please accept the terms and conditions
cs: Přijměte prosím pravidla a podmínky

en: Please check your order
cs: Zkontrolujte prosím svou objednávku

en: Please choose your delivery method
cs: Vyberte prosím způsob doručení

en: Please choose your payment method
cs: Vyberte prosím způsob platby

en: Please enter at least three characters
cs: Zadejte prosím alespoň tři znaky

en: Please enter your payment details
cs: Zadejte prosím své platební údaje

en: Please select
cs: Vyberte prosím

en: Postal code
cs: PSČ

en: Previous
cs: Předchozí

en: Price
cs: Cena

en: Price filter
cs: Cenový filtr

en: Price range
cs: Cenové rozpětí

en: Proceed
cs: Pokračovat

en: Processing the payment failed
cs: Zpracování platby se nezdařilo

en: Product
cs: Produkt

en: Product actions
cs: Akce na výrobku

en: Product attributes
cs: Atributy produktu

en: Product categories
cs: Kategorie produktů

en: Product characteristics
cs: Vlastnosti produktu

en: Product description
cs: Popis produktu

en: Product downloads
cs: Stažené produkty

en: Product filters
cs: Filtry výrobků

en: Product image
cs: Obrázek produktu

en: Product information
cs: Informace o výrobku

en: Product price
cs: Cena produktu

en: Product reviews
cs: Recenze produktu

en: Product search
cs: Vyhledávání produktů

en: Products you might be also interested in
cs: Produkty, které by vás také mohly zajímat

en: Qty
cs: Množství

en: Quantity
cs: Množství

en: Rating
cs: Hodnocení

en: Reference
cs: Odkaz

en: Relevance
cs: Relevantnost

en: Remove
cs: Odstranění stránky

en: Reset
cs: Obnovení

en: Result for "%1$s"
cs: Výsledek pro "%1$s"

en: Reviews
cs: Recenze

en: SKU or article name
cs: SKU nebo název výrobku

en: Sale
cs: Prodej

en: Salutation
cs: Oslovení

en: Save
cs: Uložit

en: Saved basket removed sucessfully
cs: Uložený koš úspěšně odstraněn

en: Saved baskets
cs: Uložené koše

en: Search
cs: Vyhledávání

en: Search result for <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d article) | Search result for <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d articles)
cs[0]: Výsledky hledání pro <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d článek)
cs[1]: Hledat výsledek pro <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d články)
cs[2]: Výsledky vyhledávání pro <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d články)
cs[3]: Výsledky vyhledávání pro <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d články)

en: Select country
cs: Vybrat zemi

en: Select currency
cs: Vybrat měnu

en: Select language
cs: Vybrat jazyk

en: Select salutation
cs: Vybrat oslovení

en: Select state
cs: Vybrat zemi

en: Share
cs: Sdílet

en: Shipping
cs: Doprava

en: Show
cs: Zobrazit

en: Sort by
cs: Seřadit podle

en: Sort by:
cs: Uspořádat dle:

en: Stars
cs: Hvězdy

en: State
cs: Země

en: Stock: %1$s, %2$s
cs: Sklad: %1$s, %2$s

en: Stock: %1$s, %2$s, back on %3$s
cs: Sklad: %1$s, %2$s, znova skladem %3$s

en: Street
cs: Ulice

en: Sub-total
cs: Mezisoučet

en: Submit
cs: Odeslat

en: Subscription ID
cs: ID předplatného

en: Subscription details
cs: Podrobnosti o předplatném

en: Subscriptions
cs: Předplatné

en: Suggested products
cs: Doporučené produkty

en: Sum
cs: Součet

en: Supplier information
cs: Informace o dodavateli

en: Supplier list
cs: Seznam dodavatelů

en: Suppliers
cs: Dodavatelé

en: Take a look
cs: Podívejte se

en: Telephone
cs: Telefon

en: Terms and conditions
cs: Pravidla a podmínky

en: Thank you for your order and authorizing the payment.
    An e-mail with the order details will be sent to you within the next few minutes.
cs: Děkujeme za vaši objednávku a autorizování platby.
    E-mail s podrobnostmi objednávky vám bude zaslán během několika minut.

en: Thank you for your order.
    We received your payment and an e-mail with the order details will be sent to you within the next few minutes.
cs: Děkujeme za vaši objednávku.
    Obdrželi jsme vaši platbu a e-mail s podrobnostmi objednávky vám bude zaslán během několika minut.

en: Thank you for your review!
cs: Děkujeme vám za recenzi!

en: The order was canceled.
    Do you wish to retry your order?
cs: Objednávka byla zrušena.
    Přejete si opakovat svou objednávku?

en: The payment confirmation for your order is still pending.
    You will get an e-mail as soon as the payment is authorized.
cs: Potvrzení platby vaší objednávky stále čeká na vyřízení.
    Jakmile bude platba autorizována, obdržíte e-mail.

en: Three month
cs: Tříměsíční

en: Time frame
cs: Časový rámec

en: Title
cs: Název

en: Toggle fullscreen
cs: Přepnutí na celou obrazovku

en: Total
cs: Celkem

en: Try again
cs: Zkusit znovu

en: Two weeks
cs: Dva týdny

en: Unable to create an account: %1$s
cs: Nelze vytvořit účet: %1$s

en: Unable to save address for customer "%1$s": %2$s
cs: Nelze uložit adresu pro zákazníka "%1$s": %2$s

en: Unfortunately, the payment for your order was refused.
    Do you wish to retry?
cs: Platba za vaši objednávku byla bohužel zamítnuta.
    Přejete si ji opakovat?

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Variant
cs: Varianta

en: Vat ID
cs: DIČ

en: Vendor response
cs: Odpověď prodejce

en: Watch
cs: Sledovat

en: Watched products
cs: Sledované produkty

en: Web site
cs: Webová stránka

en: What do you think about the product
cs: Co si myslíte o produktu

en: You are here:
cs: Vy jste tady:

en: You can only save up to %1$s products as favorites
cs: Do oblíbených položek můžete uložit pouze %1$s produktů.

en: You can only watch up to %1$s products
cs: Můžete sledovat pouze %1$s produktů

en: You must log in first
cs: Nejprve se musíte přihlásit

en: You will now be forwarded to the next step
cs: Nyní budete přesměrováni k dalšímu kroku

en: Your choice
cs: Vaše volba

en: Your comment
cs: Váš komentář

en: Your rating
cs: Vaše hodnocení

en: Your reference
cs: Váš odkaz

en: Your reference number
cs: Vaše referenční číslo

en: Your review
cs: Vaše recenze

en: Zoom in/out
cs: Zvětšení/zmenšení

en: address
cs: adresa

en: delivery
cs: doručení

en: favorite
cs: oblíbené

en: from %1$s
cs: z %1$s

en: like billing address
cs: jako fakturační adresa

en: new address
cs: nová adresa

en: none
cs: žádný

en: on request
cs: na vyžádání

en: payment
cs: platba

en: pin
cs: připnout

en: price:default
cs: cena:výchozí

en: process
cs: průběh

en: stock-high
cs: skladem-hodně

en: stock-low
cs: skladem-málo

en: stock-out
cs: skladem-vyprodáno

en: stock-unlimited
cs: skladem-neomezeno

en: summary
cs: shrnutí

en: watch
cs: sledovat

en: ▲ Name
cs: ▲ Název

en: ▲ Price
cs: ▲ Cena

en: ▼ Name
cs: ▼ Název

en: ▼ Price
cs: ▼ Cena
