aimeos-core - en to lt translation catalogue (261 entries)

en: %1$d article | %1$d articles
lt[0]: %1$d straipsnis
lt[1]: %1$d straipsnis
lt[2]: %1$d straipsnis
lt[3]: %1$d straipsnis

en: %1$d review | %1$d reviews
lt[0]: %1$d apžvalga
lt[1]: %1$d apžvalga
lt[2]: %1$d apžvalga
lt[3]: %1$d apžvalga

en: %1$s %2$s off
lt: %1$s %2$s išjungta

en: %1$s at %2$s
lt: %1$s adresu %2$s

en: (opens in new window)
lt: (atsidaro naujame lange)

en: + %1$s%% VAT
lt: + %1$s%% PVM

en: A non-recoverable error occured
lt: Įvyko neištaisoma klaida

en: Add
lt: Pridėti

en: Add billing address
lt: Pridėti atsiskaitymo adresą

en: Add delivery address
lt: Pridėti pristatymo adresą

en: Add to basket
lt: Pridėti į krepšelį

en: Additional
lt: Papildomas

en: Additional 2
lt: Papildomi 2

en: Apply
lt: Taikyti

en: Article
lt: Straipsnis

en: Article no.
lt: Straipsnio Nr.

en: At least one billing address part is missing or invalid
lt: Trūksta bent vienos atsiskaitymo adreso dalies arba ji negalioja.

en: At least one delivery address part is missing or invalid
lt: Trūksta bent vienos pristatymo adreso dalies arba ji negalioja.

en: At least one payment address part is missing or invalid
lt: Trūksta bent vienos mokėjimo adreso dalies arba ji negalioja.

en: At least one product couldn't be added to the basket.
lt: Į krepšelį nepavyko įtraukti bent vieno produkto.

en: Back
lt: Atgal

en: Basket
lt: Krepšelis

en: Basket details
lt: Krepšelio informacija

en: Basket name
lt: Krepšelio pavadinimas

en: Basket saved sucessfully
lt: Krepšelis išsaugotas sėkmingai

en: Billing address
lt: Atsiskaitymo adresas

en: Billing address part "%1$s" is invalid
lt: Atsiskaitymo adreso dalis "%1$s" negalioja

en: Billing address part "%1$s" is missing
lt: Trūksta atsiskaitymo adreso dalies "%1$s"

en: Birthday
lt: Gimtadienis

en: Breadcrumb navigation
lt: Naršymo trupinė

en: Bulk order
lt: Masinis užsakymas

en: Bundled products
lt: Produktų paketai

en: Buy now
lt: Pirkti dabar

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Change
lt: Keisti

en: Change address
lt: Keisti adresą

en: Change billing address
lt: Pakeisti sąskaitų išrašymo adresą

en: Change coupons
lt: Keitimo kuponai

en: Change delivery
lt: Pakeitimų pristatymas

en: Change delivery address
lt: Pakeisti pristatymo adresą

en: Change payment
lt: Pakeisti mokėjimą

en: Change products
lt: Keisti produktus

en: Characteristics
lt: Charakteristikos

en: Checkout
lt: Kasa

en: City
lt: Miestas

en: Class "%1$s" not found
lt: Klasė "%1$s" nerasta

en: Close
lt: Uždaryti

en: Company
lt: Įmonė

en: Confirmation
lt: Patvirtinimas

en: Country
lt: Šalis

en: Coupon codes
lt: Kuponų kodai

en: Coupons
lt: Kuponai

en: Create a customer account for me
lt: Sukurti man kliento paskyrą

en: Created
lt: Sukurta

en: Customer account
lt: Kliento paskyra

en: Decrease
lt: Sumažinti

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete item
lt: Ištrinti elementą

en: Delivery
lt: Pristatymas

en: Delivery address
lt: Pristatymo adresas

en: Delivery address deleted successfully
lt: Sėkmingai ištrintas pristatymo adresas

en: Delivery address part "%1$s" is invalid
lt: Pristatymo adreso dalis "%1$s" negalioja

en: Delivery address part "%1$s" is missing
lt: Trūksta pristatymo adreso dalies "%1$s"

en: Delivery within
lt: Pristatymas per

en: Description
lt: Aprašymas

en: Details
lt: Išsami informacija

en: Don't store address
lt: Nesaugokite adreso

en: Downloads
lt: Atsisiuntimai

en: E-Mail
lt: El. paštas

en: End date
lt: Galutinė data

en: Favorite products
lt: Mėgstamiausi produktai

en: Fax
lt: Faksas

en: Fields with an * are mandatory
lt: Laukai su * yra privalomi

en: Filter
lt: Filtras

en: First
lt: Pirmasis

en: First name
lt: Vardas ir pavardė

en: Found products
lt: Rasti produktai

en: Go to page
lt: Eiti į puslapį

en: Grid view
lt: Tinklelio vaizdas

en: Highest price
lt: Didžiausia kaina

en: I accept the <a href="%1$s" target="_blank" title="terms and conditions (opens in new tab)">terms and conditions</a>, <a href="%2$s" target="_blank" title="privacy policy (opens in new tab)">privacy policy</a> and <a href="%3$s" target="_blank" title="cancellation policy (opens in new tab)">cancellation policy</a>
lt: Sutinku su <a href="%1$s" target="_blank" title="taisyklės ir sąlygos (atsidaro naujame skirtuke)">terminai ir sąlygos</a>, <a href="%2$s" target="_blank" title="privatumo politika (atsidaro naujame skirtuke)">privatumo politika</a> ir <a href="%3$s" target="_blank" title="atšaukimo politika (atsidaro naujame skirtuke)">atšaukimo politika</a>.

en: I accept the <a href="%1$s" target="_blank" title="terms and conditions" alt="terms and conditions">terms and conditions</a>, <a href="%2$s" target="_blank" title="privacy policy" alt="privacy policy">privacy policy</a> and <a href="%3$s" target="_blank" title="cancellation policy" alt="cancellation policy">cancellation policy</a>
lt: Sutinku su <a href="%1$s" target="_blank" title="terminai ir sąlygos" alt="terminai ir sąlygos">terminai ir sąlygos</a>, <a href="%2$s" target="_blank" title="privatumo politika" alt="privatumo politika">privatumo politika</a> ir <a href="%3$s" target="_blank" title="atšaukimo politika" alt="atšaukimo politika">atšaukimo politika</a>.

en: If back in stock
lt: Jei vėl yra sandėlyje

en: If price decreases
lt: Jei kaina mažėja

en: Incl. %1$s%% %2$s
lt: Įskaitant %1$s%% %2$s

en: Incl. %1$s%% VAT
lt: Su %1$s%% PVM

en: Included rebates
lt: Įtrauktos nuolaidos

en: Increase
lt: Padidinti

en: Interval
lt: Intervalas

en: Invalid characters in client name "%1$s"
lt: Netinkami simboliai kliento pavadinime "%1$s"

en: Invalid class name "%1$s"
lt: Netinkamas klasės pavadinimas "%1$s"

en: Invalid domain "%1$s"
lt: Netinkamas domenas "%1$s"

en: Invoice
lt: Sąskaita faktūra

en: Language
lt: Kalba

en: Last
lt: Paskutinis

en: Last name
lt: Pavardė

en: Last seen
lt: Paskutinį kartą matytas

en: Latest
lt: Naujausias

en: Less
lt: Mažiau

en: List view
lt: Sąrašo rodinys

en: Lowest price
lt: Mažiausia kaina

en: Mobile
lt: Mobilusis

en: Mobile number
lt: Mobiliojo telefono numeris

en: More
lt: Daugiau

en: More reviews
lt: Daugiau atsiliepimų

en: Name
lt: Pavadinimas

en: New
lt: Naujas

en: New delivery address
lt: Naujas pristatymo adresas

en: Next
lt: Kitas

en: Next order
lt: Kitas užsakymas

en: No articles found for <span class="searchstring">"%1$s"</span>. Please try again with a different keyword.
lt: Nerasta straipsnių apie <span class="searchstring">"%1$s"</span>. Bandykite dar kartą su kitu raktažodžiu.

en: No order ID available in session
lt: Sesijoje nėra užsakymo ID

en: No view available
lt: Nėra peržiūros

en: One month
lt: Vienas mėnuo

en: One week
lt: Viena savaitė

en: Open submenu
lt: Atidaryti submeniu

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: Order details
lt: Užsakymo informacija

en: Order history
lt: Užsakymų istorija

en: Order status
lt: Užsakymo būsena

en: Other customers also bought
lt: Kiti klientai taip pat pirko

en: Page %1$d of %2$d
lt: Puslapis %1$d iš %2$d

en: Pay now
lt: Mokėkite dabar

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Payment costs
lt: Mokėjimo išlaidos

en: Payment status
lt: Mokėjimo būsena

en: Percentage
lt: Procentinė dalis

en: Pin product
lt: Smeigtuko gaminys

en: Pinned products
lt: Prisegti produktai

en: Please accept the terms and conditions
lt: Prašome sutikti su nuostatomis ir sąlygomis

en: Please check your order
lt: Patikrinkite savo užsakymą

en: Please choose your delivery method
lt: Pasirinkite pristatymo būdą

en: Please choose your payment method
lt: Pasirinkite mokėjimo būdą

en: Please enter at least three characters
lt: Įveskite bent tris simbolius

en: Please enter your payment details
lt: Įveskite savo mokėjimo duomenis

en: Please select
lt: Pasirinkite

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Price
lt: Kaina

en: Price filter
lt: Kainų filtras

en: Price range
lt: Kainų intervalas

en: Proceed
lt: Tęsti

en: Processing the payment failed
lt: Nepavyko apdoroti mokėjimo

en: Product
lt: Produktas

en: Product actions
lt: Produkto veiksmai

en: Product attributes
lt: Produkto savybės

en: Product categories
lt: Produktų kategorijos

en: Product characteristics
lt: Produkto savybės

en: Product description
lt: Produkto aprašymas

en: Product downloads
lt: Produktų atsisiuntimai

en: Product filters
lt: Produkto filtrai

en: Product image
lt: Produkto vaizdas

en: Product information
lt: Informacija apie gaminį

en: Product price
lt: Produkto kaina

en: Product reviews
lt: Produktų apžvalgos

en: Product search
lt: Produktų paieška

en: Products you might be also interested in
lt: Produktai, kurie jus taip pat gali dominti

en: Qty
lt: Kiekis

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Rating
lt: Įvertinimas

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Relevance
lt: Aktualumas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Reset
lt: Iš naujo nustatyti

en: Result for "%1$s"
lt: "%1$s" rezultatas

en: Reviews
lt: Apžvalgos

en: SKU or article name
lt: SKU arba gaminio pavadinimas

en: Sale
lt: Pardavimas

en: Salutation
lt: Pasveikinimas

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Saved basket removed sucessfully
lt: Išsaugotas krepšelis pašalintas sėkmingai

en: Saved baskets
lt: Išsaugoti krepšeliai

en: Search
lt: Paieška

en: Search result for <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d article) | Search result for <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d articles)
lt[0]: Paieškos rezultatas <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d straipsnis)
lt[1]: Paieškos rezultatas <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d straipsnis)
lt[2]: Paieškos rezultatas <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d straipsnis)
lt[3]: Paieškos rezultatas <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d straipsnis)

en: Select country
lt: Pasirinkite šalį

en: Select currency
lt: Pasirinkite valiutą

en: Select language
lt: Pasirinkite kalbą

en: Select salutation
lt: Pasirinkite sveikinimą

en: Select state
lt: Pasirinkite valstybę

en: Share
lt: Dalintis

en: Shipping
lt: Pristatymas

en: Show
lt: Rodyti

en: Sort by
lt: Rūšiuoti pagal

en: Sort by:
lt: Rūšiuoti pagal:

en: Stars
lt: Žvaigždės

en: State
lt: Valstybė

en: Stock
lt: Atsargos

en: Stock: %1$s, %2$s
lt: Atsargos: %1$s, %2$s

en: Stock: %1$s, %2$s, back on %3$s
lt: Akcijos: %1$s, %2$s, grąžinta %3$s

en: Street
lt: Gatvė

en: Sub-total
lt: Tarpinė suma

en: Submit
lt: Pateikti

en: Subscription ID
lt: Prenumeratos ID

en: Subscription details
lt: Prenumeratos informacija

en: Subscriptions
lt: Prenumeratos

en: Suggested products
lt: Siūlomi produktai

en: Sum
lt: Suma

en: Supplier information
lt: Tiekėjo informacija

en: Supplier list
lt: Tiekėjų sąrašas

en: Suppliers
lt: Tiekėjai

en: Take a look
lt: Pažvelkite

en: Telephone
lt: Telefonas

en: Terms and conditions
lt: Terminai ir sąlygos

en: Thank you for your order and authorizing the payment.
    An e-mail with the order details will be sent to you within the next few minutes.
lt: Dėkojame už užsakymą ir leidimą atlikti mokėjimą.
    Per kelias artimiausias minutes jums bus išsiųstas el. laiškas su užsakymo informacija.

en: Thank you for your order.
    We received your payment and an e-mail with the order details will be sent to you within the next few minutes.
lt: Dėkojame už užsakymą.
    Gavome jūsų mokėjimą ir per kelias artimiausias minutes jums bus išsiųstas el. laiškas su užsakymo informacija.

en: Thank you for your review!
lt: Dėkojame už atsiliepimą!

en: The order was canceled.
    Do you wish to retry your order?
lt: Užsakymas buvo atšauktas.
    Ar norite pakartoti užsakymą?

en: The payment confirmation for your order is still pending.
    You will get an e-mail as soon as the payment is authorized.
lt: Jūsų užsakymo mokėjimo patvirtinimas vis dar laukia.
    Kai tik mokėjimas bus patvirtintas, gausite el. laišką.

en: Three month
lt: Trys mėnesiai

en: Time frame
lt: Laikotarpis

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Toggle fullscreen
lt: Perjungti visą ekraną

en: Total
lt: Iš viso

en: Try again
lt: Pabandykite dar kartą

en: Two weeks
lt: Dvi savaitės

en: Unable to create an account: %1$s
lt: Nepavyksta sukurti paskyros: %1$s

en: Unable to save address for customer "%1$s": %2$s
lt: Nepavyksta išsaugoti kliento "%1$s" adreso: %2$s

en: Unfortunately, the payment for your order was refused.
    Do you wish to retry?
lt: Deja, mokėjimas už jūsų užsakymą buvo atmestas.
    Ar norite bandyti dar kartą?

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Variant
lt: Variantas

en: Vat ID
lt: PVM mokėtojo kodas

en: Vendor response
lt: Pardavėjo atsakymas

en: Watch
lt: Žiūrėti

en: Watched products
lt: Stebimi produktai

en: Web site
lt: Interneto svetainė

en: What do you think about the product
lt: Ką manote apie produktą

en: You are here:
lt: Jūs esate čia: Pradžia " Naujienos

en: You can only save up to %1$s products as favorites
lt: Galite išsaugoti tik iki %1$s produktų kaip mėgstamiausius

en: You can only watch up to %1$s products
lt: Galite žiūrėti tik iki %1$s produktų

en: You must log in first
lt: Pirmiausia turite prisijungti

en: You will now be forwarded to the next step
lt: Dabar būsite nukreipti į kitą žingsnį

en: Your choice
lt: Jūsų pasirinkimas

en: Your comment
lt: Jūsų komentaras

en: Your rating
lt: Jūsų įvertinimas

en: Your reference
lt: Jūsų nuoroda

en: Your reference number
lt: Jūsų nuorodos numeris

en: Your review
lt: Jūsų apžvalga

en: Zoom in/out
lt: Priartinimas / atitolinimas

en: address
lt: adresas

en: delivery
lt: pristatymas

en: favorite
lt: mėgstamiausias

en: from %1$s
lt: iš %1$s

en: like billing address
lt: kaip atsiskaitymo adresas

en: new address
lt: naujas adresas

en: none
lt: nėra

en: on request
lt: pagal pageidavimą

en: payment
lt: mokėjimas

en: pin
lt: kaištis

en: price:default
lt: kaina:numatytoji

en: process
lt: procesas

en: stock-high
lt: atsargų aukštis

en: stock-low
lt: akcijos-mažai

en: stock-out
lt: atsargų trūkumas

en: stock-unlimited
lt: neribotų atsargų

en: summary
lt: santrauka

en: watch
lt: žiūrėti

en: ▲ Name
lt: ▲ Vardas

en: ▲ Price
lt: ▲ Kaina

en: ▼ Name
lt: ▼ Vardas ir pavardė

en: ▼ Price
lt: ▼ Kaina
