aimeos-core - en to tk translation catalogue (214 entries)

en: %1$d article | %1$d articles
tk[0]: %1$d haryt
tk[1]: %1$d harytlar

en: %1$d review | %1$d reviews
tk[0]: %1$d syn
tk[1]: %1$d synlar

en: %1$s
    %2$s %3$s %4$s %5$s
    %6$s %7$s
    %8$s
    %9$s %10$s
    %11$s
    %12$s
    %13$s
    %14$s
    %15$s
    %16$s
    %17$s
    %18$s
tk: %1$s
    %2$s%3$s%4$s%5$s
    %6$s%7$s
    %8$s
    %9$s%10$s
    %11$s
    %12$s
    %13$s
    %14$s
    %15$s
    %16$s
    %17$s
    %18$s

en: %1$s %2$s
tk: %1$s%2$s

en: %1$s %2$s off
tk: %1$s %2$s arzanladyş

en: %1$s at %2$s
tk: %2$s -njide %1$s

en: +1 123 456 7890
tk: +993 61 234567

en: A non-recoverable error occured
tk: Düzedip bolmaýan ýalňyşlyk ýüze çykdy

en: Add
tk: Goşmak

en: Add billing address
tk: Hasaplaşyk salgysyny goşmak

en: Add to basket
tk: Sebede goş

en: Additional
tk: Goşmaça

en: Additional 2
tk: Goşmaça 2

en: Apply
tk: Giriş

en: Article
tk: Haryt

en: Article no.
tk: Haryt no.

en: At least one billing address part is missing or invalid
tk: Iň bolmanda bir töleg salgysynyň bölegi ýok ýa-da nädogry

en: At least one delivery address part is missing or invalid
tk: Iň bolmanda bir gowşuryş salgysynyň bölegi ýok ýa-da nädogry

en: Back
tk: Yza

en: Basket
tk: Sebet

en: Billing address
tk: Hasaplaşyk salgysy

en: Billing address part "%1$s" is invalid
tk: Hasaplaşyk salgysynyň bölegi "%1$s" nädogry

en: Billing address part "%1$s" is missing
tk: Hasaplaşyk salgysynyň bölegi "%1$s" ýok

en: Birthday
tk: Doglan gün

en: Bulk order
tk: Köpçülikleýin sargyt

en: Bundled products
tk: Birleşdirilen önümler

en: Buy now
tk: Häzir satyn alyň

en: Cancel
tk: Ýatyrmak

en: Categories
tk: Kategoriýalar

en: Change
tk: Üýtgediň

en: Change payment
tk: Tölegini üýtgediň

en: Characteristics
tk: Häsiýetleri

en: Checkout
tk: Töleg

en: City
tk: Şäher

en: Class "%1$s" not found
tk: Klas "%1$s" tapylmady

en: Close
tk: Ýapmak

en: Company
tk: Kompanýa

en: Confirmation
tk: Tassyklamak

en: Country
tk: Ýurt

en: Coupon codes
tk: Talon kodlary

en: Coupons
tk: Talonlar

en: Create a customer account for me
tk: Meniň üçin müşderi hasaby dörediň

en: Created
tk: Döredildi

en: Customer account
tk: Müşderi hasaby

en: Delete
tk: Pozuň

en: Delete item
tk: Harydy pozuň

en: Delivery
tk: Eltip bermek

en: Delivery address
tk: Eltip beriş salgysy

en: Delivery address deleted successfully
tk: Eltip beriş salgysy üstünlikli pozuldy

en: Delivery address part "%1$s" is invalid
tk: Eltip bermek salgysynyň "%1$s" bölegi nädogry

en: Delivery address part "%1$s" is missing
tk: Eltip beriş salgysynyň "%1$s" bölegi ýok

en: Delivery within
tk: Içinde eltip bermek

en: Description
tk: Düşündiriş

en: Details
tk: Jikme-jiklikler

en: Don't store address
tk: Salgyny saklamaň

en: Downloads
tk: Ýüklemeler

en: E-Mail
tk: E-poçta

en: End date
tk: Ahyrky senesi

en: Favorite products
tk: Iň halanýan önümler

en: Fax
tk: Faks

en: Fields with an * are mandatory
tk: * Bilen bellenen meýdanlar hökmanydyr

en: Filter
tk: Filtr

en: First name
tk: Ady

en: Grid view
tk: Grid görnüşi

en: Highest price
tk: Iň ýokary baha

en: I accept the <a href="%1$s" target="_blank" title="terms and conditions" alt="terms and conditions">terms and conditions</a>, <a href="%2$s" target="_blank" title="privacy policy" alt="privacy policy">privacy policy</a> and <a href="%3$s" target="_blank" title="cancellation policy" alt="cancellation policy">cancellation policy</a>
tk: <a href="%1$s" target="_blank" title="terms and conditions" alt="terms and conditions">Şertleri</a>, <a href="%2$s" target="_blank" title="privacy policy" alt="privacy policy">gizlinlik ýörelgelerini</a> we <a href="%3$s" target="_blank" title="cancellation policy" alt="cancellation policy">ýatyryş syýasatyny</a> kabul edýärin

en: If back in stock
tk: Eger ätiýaja dolansa

en: If price decreases
tk: Eger bahasy arzanlasa

en: Included rebates
tk: Arzanladyşy goşulan

en: Interval
tk: Aralyk

en: Invalid characters in client name "%1$s"
tk: "%1$s" müşderiniň adynda nädogry nyşanlar bar

en: Invalid class name "%1$s"
tk: "%1$s" nädogry klass ady

en: Invalid domain "%1$s"
tk: Nädogry domen "%1$s"

en: Language
tk: Dil

en: Last name
tk: Familýasy

en: Last seen
tk: Soňky gezek

en: Latest
tk: Iň soňky

en: List view
tk: Sanaw görnüşi

en: Lowest price
tk: Iň arzan baha

en: More reviews
tk: Has köp syn

en: Name
tk: Ady

en: New
tk: Täze

en: New delivery address
tk: Täze gowşuryş salgysy

en: Next
tk: Indiki

en: Next order
tk: Indiki sargyt

en: No articles found for <span class="searchstring">"%1$s"</span>. Please try again with a different keyword.
tk: <span class="searchstring">"%1$s"</span> üçin haryt tapylmady Başga bir açar söz bilen gaýtadan synanyşmagyňyzy haýyş edýäris.

en: No order ID available in session
tk: Sessiýada sargyt belgisi ýok

en: No view available
tk: Görnüş ýok

en: One month
tk: Bir aý

en: One week
tk: Bir hepde

en: Open submenu
tk: Aşakdaky menýu açyň

en: Order ID
tk: Sargyt ID

en: Order details
tk: Sargyt maglumatlary

en: Order history
tk: Sargyt taryhy

en: Order status
tk: Sargyt ýagdaýy

en: Other customers also bought
tk: Beýleki müşderiler hem satyn aldylar

en: Page %1$d of %2$d
tk: %2$dyň %1$d-nji sahypasy

en: Pay now
tk: Şu wagt töle

en: Payment
tk: Töleg

en: Payment costs
tk: Töleg çykdajylary

en: Payment status
tk: Töleg ýagdaýy

en: Pin product
tk: Harydy belläň

en: Pinned products
tk: Bellenen harytlar

en: Please accept the terms and conditions
tk: Şertleri kabul etmegiňizi haýyş edýäris

en: Please check your order
tk: Sargydyňyzy barlaň

en: Please choose your delivery method
tk: Eltip bermegiň usulyny saýlaň

en: Please choose your payment method
tk: Töleg usulyňyzy saýlaň

en: Please enter at least three characters
tk: Iň azyndan üç simwol giriziň

en: Please enter your payment details
tk: Töleg maglumatlaryňyzy ýazmagyňyzy haýyş edýäris

en: Please select
tk: Saýlaň

en: Postal code
tk: Poçta kody

en: Previous
tk: Öňki

en: Price
tk: Bahasy

en: Price range
tk: Bahalar aralygy

en: Proceed
tk: Dowam et

en: Processing the payment failed
tk: Tölegiň gaýtadan işlenmegi şowsuz tamamlandy

en: Product
tk: Haryt

en: Product image
tk: Harydyň surady

en: Products you might be also interested in
tk: Sizi hem gyzyklandyryp biljek önümler

en: Qty
tk: Muk

en: Quantity
tk: Mukdar

en: Rating
tk: Bahalandyrma

en: Reference
tk: Salgylanma

en: Relevance
tk: Baglanyşygy

en: Reset
tk: Täzeden düzmek

en: Result for "%1$s"
tk: "%1$s"-yň netijesi

en: Reviews
tk: Synlar

en: SKU or article name
tk: SKU ýa-da harydyň ady

en: Sale
tk: Satlyk

en: Salutation
tk: Gutlag

en: Save
tk: Ýatda sakla

en: Search
tk: Gözlemek

en: Search result for <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d article) | Search result for <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d articles)
tk[0]: <span class="searchstring">"%1$s"</span> üçin gözleg netijesi (%2$d harytlar)
tk[1]: <span class="searchstring">"%1$s"</span> üçin gözlegiň netijesi (%2$d harytlar)

en: Select country
tk: Ýurt saýlaň

en: Select currency
tk: Walýuta saýlaň

en: Select language
tk: Dil saýlaň

en: Select salutation
tk: Gutlag saýlaň

en: Select state
tk: Ýagdaýy saýlaň

en: Share
tk: Paýlaş

en: Shipping
tk: Eltip bermek

en: Show
tk: Görkez

en: Sort by:
tk: Tertipleşdiriň:

en: State
tk: Şäher

en: Stock
tk: Stok

en: Stock: %1$s, %2$s
tk: Stok: %1$s, %2$s

en: Stock: %1$s, %2$s, back on %3$s
tk: Stok: %1$s, %2$s, gaýdyp geler %3$s

en: Street
tk: Köçe

en: Sub-total
tk: Jemi

en: Submit
tk: Iberiň

en: Subscription ID
tk: Abunalyk belgisi

en: Subscription details
tk: Abunalyk maglumatlary

en: Subscriptions
tk: Abunalar

en: Suggested products
tk: Teklip edilýän önümler

en: Sum
tk: Jemi

en: Supplier information
tk: Üpjün ediji barada maglumat

en: Suppliers
tk: Üpjün edijiler

en: Take a look
tk: Göz aýlaň

en: Telephone
tk: Telefon

en: Terms and conditions
tk: Şertler

en: Thank you for your order and authorizing the payment.
    An e-mail with the order details will be sent to you within the next few minutes.
tk: Sargydyňyz we tölegiňize rugsat bereniňiz üçin sag boluň.
    Sargyt jikme-jiklikleri bolan e-poçta ýakyn birnäçe minutyň içinde size iberiler.

en: Thank you for your order.
    We received your payment and an e-mail with the order details will be sent to you within the next few minutes.
tk: Sargyt üçin sag boluň.
    Tölegiňizi aldyk we sargyt jikme-jiklikleri bilen e-poçta ýakyn birnäçe minutda size iberiler.

en: Thank you for your review!
tk: Syn edeniňiz üçin sag boluň!

en: The order was canceled.
    Do you wish to retry your order?
tk: Sargyt ýatyryldy.
    Sargydyňyzy täzeden synap görmek isleýärsiňizmi?

en: The payment confirmation for your order is still pending.
    You will get an e-mail as soon as the payment is authorized.
tk: Sargydyňyz üçin töleg tassyklamasy henizem garaşylýar.
    Töleg ygtyýar berlen badyna e-poçta alarsyňyz.

en: Three month
tk: Üç aý

en: Time frame
tk: Wagt çäkleri

en: Toggle fullscreen
tk: Doly ekrany açmak

en: Total
tk: Jemi

en: Try again
tk: Täzeden synanş

en: Two weeks
tk: Iki hepde

en: Unable to create an account: %1$s
tk: Hasap açyp bolmaýar: %1$s

en: Unable to save address for customer "%1$s": %2$s
tk: Müşderi "%1$s" üçin salgy ýazdyryp bolmaýar: %2$s

en: Unfortunately, the payment for your order was refused.
    Do you wish to retry?
tk: Gynansagam, sargydyňyz üçin töleg ret edildi.
    Gaýtadan synanyşmak isleýärsiňizmi?

en: Update
tk: Täzelemek

en: Variant
tk: Görnüş

en: Vat ID
tk: Salgyt belgisi

en: Vendor response
tk: Satyjynyň jogaby

en: Watch
tk: Gözegçilik etmek

en: Watched products
tk: Gözegçilik edilýän önümler

en: Web site
tk: Web sahypa

en: What do you think about the product
tk: Önüm hakda näme pikir edýärsiňiz

en: You are here:
tk: Siz şu ýerde:

en: You can only save up to %1$s products as favorites
tk: Diňe %1$s önümi halanýan görnüşde tygşytlap bilersiňiz

en: You can only watch up to %1$s products
tk: Diňe %1$s harydy gözegçilik edilýän haryt görnüşinde saklap bilersiňiz

en: You will now be forwarded to the next step
tk: Indi indiki ädime ugradylarsyňyz

en: Your choice
tk: Siziň saýlawyňyz

en: Your comment
tk: Siziň teswiriňiz

en: Your rating
tk: Siziň baha bermegiňiz

en: Your reference
tk: Siziň salgylanmaňyz

en: Your reference number
tk: Maglumat belgiňiz

en: Your review
tk: Siziň synyňyz

en: Zoom in/out
tk: Ýakynlaşdyrmak / uzaklaşdyrmak

en: address
tk: salgy

en: delivery
tk: eltip bermek

en: favorite
tk: iň halanýan

en: from %1$s
tk: %1$s-dan

en: like billing address
tk: töleg salgysy ýaly

en: new address
tk: täze salgy

en: none
tk: hijisi

en: on request
tk: islege görä

en: payment
tk: töleg

en: pin
tk: bellemek

en: price:default
tk: bahasy:default

en: process
tk: prosesi

en: stock-high
tk: ýokary-stok

en: stock-low
tk: pes-stok

en: stock-out
tk: stok-ýok

en: stock-unlimited
tk: stok-çäklendirilmedik

en: summary
tk: mazmun

en: watch
tk: gözegçilik etmek

en: ▲ Name
tk: ▲ Ady

en: ▲ Price
tk: ▲ Bahasy

en: ▼ Name
tk: ▼ Ady

en: ▼ Price
tk: ▼ Bahasy
