aimeos-core - en to sl translation catalogue (101 entries)

note: / Rebate format with rebate value (%1$s) and currency (%2$s)
en: %1$s %2$s off
sl: %1$s %2$s popust

note: / Price shipping format with shipping / payment cost value (%1$s) and currency (%2$s)
en: + %1$s %2$s/item
sl: + %1$s %2$s/izdelek

en: + Payment costs
sl: + Provizija plačil

en: + Shipping
sl: + Dostava

en: Account
sl: Moj račun

en: All orders are subject to our terms and conditions.
sl: Za vsa naročila veljajo naši pogoji in določila.

note: //opensource.org/licenses/LGPL-3.0 * @copyright Aimeos (aimeos.org), 2015-2025
en: An account has been created for you.
sl: Naročniški račun je ustvarjen

en: Article no.
sl: Šifra

en: Cleaned %1$s old products
sl: Očistil %1$s starih izdelkov

en: Cleanup baskets
sl: Košare za čiščenje

en: Coupon codes
sl: Kode za popust

en: Coupons
sl: Kuponi

en: Customer account e-mails
sl: e-poštna sporočila o računih strank

note: / E-mail intro with first name (%1$s) and last name (%2$s)
en: Dear %1$s %2$s
sl: Spoštovani %1$s %2$s

note: / E-mail intro with first name (%1$s) and last name (%2$s)
en: Dear Mr %1$s %2$s
sl: Spoštovani gospod %1$s %2$s

note: / E-mail intro with first name (%1$s) and last name (%2$s)
en: Dear Ms %1$s %2$s
sl: Spoštovana gospa %1$s %2$s

en: Dear customer
sl: Spoštovani naročnik

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Finished catalog import from "%1$s" (%2$d/%3$d)
sl: Končan uvoz iz kataloga "%1$s" (%2$d/%3$d)

en: Finished coupon/code import from "%1$s"
sl: Končan uvoz kupona/kode iz "%1$s"

en: Finished group import from "%1$s"
sl: Končan uvoz skupine iz "%1$s"

en: Finished group import from file "%1$s"
sl: Končan uvoz skupine iz datoteke "%1$s"

en: Finished product import from "%1$s" (%2$d/%3$d)
sl: Uvoz končnega izdelka iz "%1$s" (%2$d/%3$d)

en: Finished supplier import from "%1$s"
sl: Končan uvoz dobavitelja iz "%1$s"

en: Finished supplier import from "%1$s" (%2$d/%3$d)
sl: Končan uvoz dobavitelja iz "%1$s" (%2$d/%3$d)

en: Finished supplier import from file "%1$s"
sl: Končan uvoz dobavitelja iz datoteke "%1$s"

en: Groups import XML
sl: Skupine uvoz XML

en: If you have any questions, please reply to this e-mail
sl: V primeru dodatnih vprašanj, le odgovorite na to sporočilo

en: Imports new and updates existing groups from XML files
sl: Uvoz novih in posodobitev obstoječih skupin iz datotek XML

en: Incl. %1$s%% %2$s
sl: Vključno z %1$s%% %2$s

note: / Tax rate format with tax rate in percent (%1$s)
en: Incl. %1$s%% VAT
sl: Vključno z %1$s%% DDV

en: Included rebates
sl: Vključeni rabati

en: Invalid JSON encode message: %1$s
sl: Nepravilno sporočilo za kodiranje JSON: %1$s

en: Invalid catalog lines during import: %1$d
sl: Neveljavne vrstice kataloga med uvozom: %1$d

en: Invalid characters in processor name "%1$s"
sl: Neveljavni znaki v imenu procesorja "%1$s"

en: Invalid characters in processor type "%1$s"
sl: Neveljavni znaki v vrsti procesorja "%1$s"

en: Invalid product lines during import: %1$d
sl: Neveljavne linije izdelkov med uvozom: %1$d

en: Invalid supplier lines during import: %1$d
sl: Neveljavne vrstice dobaviteljev med uvozom: %1$d

en: Invalid type "%1$s" (%2$s)
sl: Nepravilna vrsta "%1$s" (%2$s)

en: Invoice %1$s
sl: Račun %1$s

en: Like entered by you
sl: Vi ste všečkali

en: Login
sl: Prijava

en: No address with e-mail found in order with ID "%1$s"
sl: V naročilu z ID "%1$s" ni bil najden noben naslov z e-pošto.

en: One or more products you are watching have been updated.
sl: Eden ali več izdelkov, ki jih opazujete, so spremenjeni.

en: Order date
sl: Datum naročila

en: Order delivery related e-mails
sl: e-poštna sporočila, povezana z dostavo naročil

en: Order details
sl: Podrobnosti naročila

en: Order payment related e-mails
sl: e-poštna sporočila, povezana s plačilom naročila

en: Product notification e-mails
sl: e-poštna sporočila z obvestili o izdelkih

en: Qty
sl: Kol.

en: Reference
sl: Referenca

en: Removes the old baskets from the database
sl: Odstranitev starih košaric iz podatkovne zbirke

en: Scaling image "%1$s" failed: %2$s
sl: Pomanjševanje slike "%1$s" ni uspelo: %2$s

en: Sends e-mails for new customer accounts
sl: pošilja e-pošto za nove račune strank.

en: Sends e-mails for watched products
sl: Pošilja e-poštna sporočila za opazovane izdelke

en: Sends order confirmation or payment status update e-mails
sl: Pošiljanje e-poštnih sporočil o potrditvi naročila ali posodobitvi statusa plačila.

en: Sends order delivery status update e-mails
sl: pošilja posodobljena e-poštna sporočila o stanju dostave naročila

en: Sends the e-mail with the voucher to the customer
sl: Pošlje e-poštno sporočilo s kuponom stranki.

en: Sent customer account e-mail to "%1$s"
sl: Poslano e-poštno sporočilo računa stranke na naslov "%1$s".

en: Sent order delivery e-mail for order "%1$s" and status "%2$s"
sl: Poslano e-poštno sporočilo o dostavi naročila za naročilo "%1$s" in status "%2$s"

en: Sent order payment e-mail for order "%1$s" and status "%2$s"
sl: Poslano e-poštno sporočilo o plačilu naročila za naročilo "%1$s" in status "%2$s"

en: Sent product notification e-mail to "%1$s"
sl: Poslano e-poštno sporočilo z obvestilom o izdelku na naslov "%1$s"

en: Sent voucher e-mails for order ID "%1$s"
sl: Poslana e-poštna sporočila kuponov za ID naročila "%1$s"

en: Started coupon code import from "%1$s"
sl: Začel se je uvoz kode kupona iz "%1$s"

en: Started coupon/code import from "%1$s"
sl: Začel se je uvoz kupona/kode iz "%1$s"

en: Started group import from "%1$s"
sl: Začel se je uvoz skupine iz "%1$s"

en: Started group import from file "%1$s"
sl: Začel se je uvoz skupine iz datoteke "%1$s"

en: Started supplier import from "%1$s"
sl: Začel se je uvoz dobavitelja iz "%1$s"

en: Started supplier import from file "%1$s"
sl: Začel se je uvoz dobavitelja iz datoteke "%1$s"

en: Status import for orders from CSV file
sl: Uvoz statusa za naročila iz datoteke CSV

en: Subscription product
sl: Izdelek v naročnini

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and payment status (%3$s)
en: Thank you for your order %1$s from %2$s.
sl: Zahvaljujemo se za naročilo  opravljeno %2$s.
    Pri plačilu se sklicujte na SI00 00%1$s

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and payment status (%3$s)
en: The order is pending until we receive the final payment. If you've chosen to pay in advance, please transfer the money to our bank account with the order ID %1$s as reference.
sl: Vaše naročilo bo zadržano do nadaljnjega oziroma dokler ne prejmemo vašega plačila. Če želite plačate preko neposredne bančne transakcije ne pozabite vpisati številko naročila, ki je %1$s.

en: The payment couldn't be renewed
sl: Plačila ni možno obnoviti

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and payment status (%3$s)
en: The payment status of your order %1$s from %2$s has been changed to "%3$s".
sl: Status plačila vašega naročila %1$s iz %2$s je bil spremenjen v "%3$s".

en: The subscription for the product has ended
sl: Vaša naročnina je potekla

en: The value of your voucher is %1$s | The value of your vouchers are %1$s
sl[0]: Vrednost vašega kupona je %1$s
sl[1]: Vrednost vašega kupona je %1$s
sl[2]: Vrednost vašega kupona je %1$s
sl[3]: Vrednost vašega kupona je %1$s

en: Transfers money to vendors
sl: Prenosi denarja prodajalcem

en: Transfers the price of ordered products to the vendors incl. commission handling
sl: Prenos cene naročenih izdelkov prodajalcem, vključno z obdelavo provizije

en: Voucher related e-mails
sl: e-poštna sporočila, povezana z boni

en: Watched products
sl: Spremljaj izdelke

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and payment status (%3$s)
en: We have received your payment, and will take care of your order immediately.
sl: Prejeli smo vaše plačilo. Za vaše naročilo bomo poskrbeli v najkrajšem možnem času!

en: Y-m-d
sl: d.m.Y

en: You can use your vouchers at any time in our online shop
sl: Kupone lahko kadar koli uporabite v naši spletni trgovini.

en: You've cancelled the subscription
sl: Preklicali ste naročnino

en: Your account
sl: Vaš račun

en: Your comment
sl: Vaše mnenje

en: Your new account
sl: Vaš nov račun

en: Your order %1$s
sl: Vaše naročilo %1$s

note: / Delivery e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and delivery status (%3%s)
en: Your order %1$s from %2$s has been dispatched.
sl: Vaše naročilo %1$s od %2$s je odposlano.

en: Your reference
sl: Vaše referenca

en: Your reference number
sl: Vaša referenčna številka

en: Your subscription
sl: Vaša naročnina

en: Your voucher
sl: Vaš darilni bon

en: Your watched products
sl: Izdelki, ki jih opazujete

en: delivery
sl: dostava

note: / Price quantity format with quantity (%1$s)
en: from %1$s
sl: od %1$s

en: like billing address
sl: enako podatkom za plačilo

en: payment
sl: plačilo

en: tax
sl: davek

en: taxpst
sl: Taxpst
