aimeos-core - en to uk translation catalogue (218 entries)

note: / Rebate format with rebate value (%1$s) and currency (%2$s)
en: %1$s %2$s off
uk: знижка %1$s %2$s

note: / Price shipping format with shipping / payment cost value (%1$s) and currency (%2$s)
en: + %1$s %2$s/item
uk: + %1$s %2$s/штука

en: + Payment costs
uk: + Вартість оплати

en: + Shipping
uk: + Доставка

en: Account
uk: Акаунт

en: All XML import
uk: Весь імпорт XML

en: All orders are subject to our terms and conditions.
uk: На всі замовлення поширюються наші умови та положення.

note: //opensource.org/licenses/LGPL-3.0 * @copyright Aimeos (aimeos.org), 2015-2025
en: An account has been created for you.
uk: Акаунт було створено для вас.

en: Article no.
uk: Артикул

en: Attribute import XML
uk: Імпорт атрибутів XML

en: Authorized payments of orders will be captured after dispatching or after a configurable amount of time
uk: Авторизована оплата замовлень буде зафіксована після відправлення або через певний проміжок часу, який можна налаштувати.

en: Batch update of payment/delivery status
uk: Пакетне оновлення статусу платежу/доставки

en: Billing address
uk: Адреса виставлення рахунку

en: Cache cleanup
uk: Очищення кешу

en: Capture authorized payments
uk: Фіксація авторизованих платежів

en: Catalog import CSV
uk: Імпорт каталогу CSV

en: Catalog import XML
uk: Імпорт каталогу XML

en: Catalog site map
uk: Каталог Карта сайту

en: Cleaned %1$s old products
uk: Почистили %1$s старих товарів

en: Cleanup baskets
uk: Кошики для сміття

en: Coupon code import CSV
uk: Імпорт коду купона CSV

en: Coupon codes
uk: У мене є промо-код

en: Coupons
uk: Купони

en: Creates a catalog site map for search engines
uk: Створює карту сайту в каталозі для пошукових систем

en: Creates a product site map for search engines
uk: Створює карту товарного сайту для пошукових систем

en: Creates bought together product suggestions
uk: Створює пропозиції спільних покупок

en: Customer account e-mails
uk: Електронні адреси облікових записів клієнтів

en: Customer import XML
uk: Імпорт клієнта XML

note: / E-mail intro with first name (%1$s) and last name (%2$s)
en: Dear %1$s %2$s
uk: Шановні %1$s %2$s

note: / E-mail intro with first name (%1$s) and last name (%2$s)
en: Dear Mr %1$s %2$s
uk: Шановний пане %1$s %2$s

note: / E-mail intro with first name (%1$s) and last name (%2$s)
en: Dear Ms %1$s %2$s
uk: Шановна пані %1$s %2$s

en: Dear customer
uk: Шановний клієнт

en: Deletes unfinished orders an makes their products and coupon codes available again
uk: Видаляє незавершені замовлення та робить їхні товари та коди купонів знову доступними

en: Deletes unpaid orders to keep the database clean
uk: Видаляє неоплачені замовлення, щоб зберегти базу даних чистою

en: Delivery address
uk: Адреса доставки

en: Delivery within
uk: Доставка впродовж

en: Details
uk: Деталі

en: Executes all XML importers and rebuild the index
uk: Виконує всі імпортери XML і перебудовує індекс

en: Executes payment or delivery service providers that uses batch updates
uk: Виконує платіжні або постачальники послуг доставки, які використовують пакетні оновлення

en: Expanding "%1$s" node failed
uk: Помилка розгортання вузла "%1$s"

en: Exports all available products
uk: Експортує всі наявні продукти

en: Exports orders to CSV file
uk: Експорт замовлень у файл CSV

en: Exports subscriptions to CSV file
uk: Експорт підписок у файл CSV

en: Finished attribute import from "%1$s"
uk: Завершено імпорт атрибутів з "%1$s"

en: Finished attribute import from file "%1$s"
uk: Завершено імпорт атрибутів з файлу "%1$s"

en: Finished catalog import from "%1$s"
uk: Завершено імпорт каталогу з "%1$s"

en: Finished catalog import from "%1$s" (%2$d/%3$d)
uk: Завершено імпорт каталогу з "%1$s" (%2$d/%3$d)

en: Finished catalog import from file "%1$s"
uk: Завершено імпорт каталогу з файлу "%1$s"

en: Finished coupon/code import from "%1$s"
uk: Завершено імпорт купона/коду з "%1$s"

en: Finished customer import from "%1$s"
uk: Готовий імпорт клієнта з "%1$s"

en: Finished customer import from file "%1$s"
uk: Завершено імпорт клієнтів з файлу "%1$s"

en: Finished group import from "%1$s"
uk: Закінчено імпорт групи з "%1$s"

en: Finished group import from file "%1$s"
uk: Завершено імпорт групи з файлу "%1$s"

en: Finished product import from "%1$s"
uk: Імпорт готової продукції з "%1$s"

en: Finished product import from "%1$s" (%2$d/%3$d)
uk: Імпорт готової продукції з "%1$s" (%2$d/%3$d)

en: Finished product import from file "%1$s"
uk: Імпорт готової продукції з файлу "%1$s"

en: Finished stock import from "%1$s"
uk: Імпорт готової продукції з "%1$s"

en: Finished stock import from file "%1$s"
uk: Завершено імпорт запасів з файлу "%1$s"

en: Finished supplier import from "%1$s"
uk: Готовий імпорт постачальника з "%1$s"

en: Finished supplier import from "%1$s" (%2$d/%3$d)
uk: Готовий імпорт постачальника з "%1$s" (%2$d/%3$d)

en: Finished supplier import from file "%1$s"
uk: Готовий імпорт постачальника з файлу "%1$s"

en: Groups import XML
uk: Групи імпортують XML

en: If you have any questions, please reply to this e-mail
uk: Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, дайте відповідь на цей e-mail

en: Imports new and updates existing attributes from XML files
uk: Імпортує нові та оновлює наявні атрибути з XML-файлів

en: Imports new and updates existing categories from CSV files
uk: Імпортує нові та оновлює наявні категорії з файлів CSV

en: Imports new and updates existing categories from XML files
uk: Імпортує нові та оновлює існуючі категорії з XML-файлів

en: Imports new and updates existing coupon code from CSV files
uk: Імпортує нові та оновлює існуючі коди купонів з файлів CSV

en: Imports new and updates existing customers from XML files
uk: Імпортує нових та оновлює існуючих клієнтів з XML-файлів

en: Imports new and updates existing groups from XML files
uk: Імпортує нові та оновлює існуючі групи з XML-файлів

en: Imports new and updates existing products from CSV files
uk: Імпортує нові та оновлює наявні продукти з файлів CSV

en: Imports new and updates existing products from XML files
uk: Імпортує нові та оновлює наявні продукти з XML-файлів

en: Imports new and updates existing stocks from CSV files
uk: Імпортує нові та оновлює наявні запаси з файлів CSV

en: Imports new and updates existing suppliers from CSV files
uk: Імпортує нових та оновлює існуючих постачальників з файлів CSV

en: Imports new and updates existing suppliers from XML files
uk: Імпортує нових та оновлює існуючих постачальників з XML-файлів

en: Incl. %1$s%% %2$s
uk: В т.ч. %1$s%% %2$s

note: / Tax rate format with tax rate in percent (%1$s)
en: Incl. %1$s%% VAT
uk: вкл. %1$s%% ПДВ

en: Included rebates
uk: Застосовані знижки

en: Index optimization
uk: Оптимізація індексу

en: Index rebuild
uk: Перебудова індексу

en: Invalid JSON encode message: %1$s
uk: Неправильне кодування JSON повідомлення: %1$s

en: Invalid catalog lines during import: %1$d
uk: Неправильні рядки каталогу під час імпорту: %1$d

en: Invalid characters in class name "%1$s"
uk: Недопустимі символы в назві класу "%1$s"

en: Invalid characters in processor name "%1$s"
uk: Неприпустимі символи в імені процесора "%1$s"

en: Invalid characters in processor type "%1$s"
uk: Неприпустимі символи в процесорі типу "%1$s"

en: Invalid class name "%1$s"
uk: Неприпустима назва класу "%1$s"

en: Invalid message: %1$s
uk: Невірне повідомлення: %1$s

en: Invalid product lines during import: %1$d
uk: Невірні товарні позиції під час імпорту: %1$d

en: Invalid supplier lines during import: %1$d
uk: Невірні рядки постачальників під час імпорту: %1$d

en: Invalid type "%1$s" (%2$s)
uk: Неправильний тип "%1$s" (%2$s)

note: //wiki.windata.de/index.php?title=Purpose-SEPA-Codes) ISO 11649 RF Creditor Reference (optional, 35 characters structured code)
en: Invoice
uk: Рахунок

en: Invoice %1$s
uk: Рахунок-фактура %1$s

en: Like entered by you
uk: Як введено вами

en: Log cleanup
uk: Очищення журналу

en: Login
uk: Логін

en: Name
uk: Назва

en: No "catalog.code" column in CSV mapping found
uk: Не знайдено стовпця "catalog.code" у CSV-відображеннях

en: No "coupon.code.code" column in CSV mapping found
uk: Не знайдено стовпця "купон.код.код" у CSV-відображеннях

en: No "product.code" column in CSV mapping found
uk: Не знайдено стовпця "product.code" в CSV-відображеннях

en: No "supplier.code" column in CSV mapping found
uk: Не знайдено стовпця "код постачальника" в CSV-відображеннях

en: No XML file "%1$s" found
uk: Не знайдено XML файл "%1$s"

en: No address with e-mail found in order with ID "%1$s"
uk: У замовленні з ідентифікатором "%1$s" не знайдено жодної адреси з електронною поштою

en: One or more products you are watching have been updated.
uk: Один або кілька продуктів, які ви переглядаєте, оновлено.

en: Optimizes the index for searching products faster
uk: Оптимізує індекс для швидшого пошуку товарів

en: Order date
uk: Дата замовлення

en: Order delivery related e-mails
uk: Електронні листи, пов'язані з доставкою замовлення

en: Order details
uk: Деталі замовлення

en: Order export CSV
uk: Замовити експорт CSV

en: Order payment related e-mails
uk: Електронні листи, пов'язані з оплатою замовлення

en: Order status import CSV
uk: Імпорт статусу замовлення CSV

en: Parent node for code "%1$s" not found
uk: Батьківський вузол для коду "%1$s" не знайдено

en: Password
uk: Пароль

en: Price
uk: Ціна

en: Process order delivery services
uk: Опрацювати послуги з доставки замовлень

en: Process subscriptions initially
uk: Спочатку обробляйте підписки

en: Product export
uk: Експорт продукції

en: Product import CSV
uk: Імпорт товару CSV

en: Product import XML
uk: Імпорт продуктів XML

en: Product notification e-mails
uk: Електронні листи з повідомленнями про продукти

en: Product site map
uk: Карта сайту продукту

en: Products bought together
uk: Супутні товари

en: Qty
uk: Кількість

en: Quantity
uk: Кількість

en: Rebuilds the index for searching products
uk: Перебудовує індекс для пошуку товарів

en: Reference
uk: Посилання

en: Removes the expired entries from the cache
uk: Видаляє прострочені записи з кешу

en: Removes the old baskets from the database
uk: Видаляє старі кошики з бази даних

en: Removes the old log entries from the database and archives them (optional)
uk: Видаляє старі записи журналу з бази даних та архівує їх (необов'язково)

en: Removes unfinished orders
uk: Видаляє незавершені замовлення

en: Removes unpaid orders
uk: Видаляє неоплачені замовлення

en: Renews subscriptions at next date
uk: Поновлює підписку на наступну дату

en: Required column "%1$s" not found for code "%2$s"
uk: Необхідний стовпець "%1$s" не знайдено для коду "%2$s"

en: Required configuration for "%1$s" is missing
uk: Відсутня необхідна конфігурація для "%1$s"

en: Required mapping key "%1$s" is missing or contains no array
uk: Необхідний ключ відображення "%1$s" відсутній або не містить масиву

en: Rescale product images
uk: Зміна масштабу зображень товарів

en: Rescales product images to the new sizes
uk: Масштабування зображень товарів до нових розмірів

en: Scaling image "%1$s" failed: %2$s
uk: Масштабування зображення "%1$s" не вдалося: %2$s

en: Scaling media item "%1$s" failed: %2$s
uk: Масштабування елемента мультимедіа "%1$s" завершилося невдало: %2$s

en: Sends e-mails for new customer accounts
uk: Надсилає електронні листи для нових облікових записів клієнтів

en: Sends e-mails for watched products
uk: Надсилає електронні листи про переглянуті продукти

en: Sends order confirmation or payment status update e-mails
uk: Надсилає електронні листи з підтвердженням замовлення або оновленням статусу платежу

en: Sends order delivery status update e-mails
uk: Надсилає електронні листи з оновленням статусу доставки замовлення

en: Sends paid orders to the ERP system or logistic partner
uk: Надсилає оплачені замовлення до ERP-системи або логістичного партнера

en: Sends the e-mail with the voucher to the customer
uk: Відправляє електронний лист з ваучером клієнту

en: Sent customer account e-mail to "%1$s"
uk: Відправлено електронну пошту облікового запису клієнта на "%1$s"

en: Sent order delivery e-mail for order "%1$s" and status "%2$s"
uk: Відправлено лист про доставку замовлення для замовлення "%1$s" та статусу "%2$s"

en: Sent order payment e-mail for order "%1$s" and status "%2$s"
uk: Відправлено листа на оплату замовлення "%1$s" та статус "%2$s"

en: Sent product notification e-mail to "%1$s"
uk: Надіслано повідомлення про товар на адресу "%1$s"

en: Sent voucher e-mails for order ID "%1$s"
uk: Відправлено ваучери на електронну пошту для ідентифікатора замовлення "%1$s"

en: Started attribute import from "%1$s"
uk: Запущено імпорт атрибутів з "%1$s"

en: Started attribute import from file "%1$s"
uk: Запущено імпорт атрибутів з файлу "%1$s"

en: Started catalog import from "%1$s"
uk: Запущено імпорт каталогу з "%1$s"

en: Started catalog import from file "%1$s"
uk: Запущено імпорт каталогу з файлу "%1$s"

en: Started coupon code import from "%1$s"
uk: Запущено імпорт коду купона з "%1$s"

en: Started coupon/code import from "%1$s"
uk: Запущено імпорт купона/коду з "%1$s"

en: Started customer import from "%1$s"
uk: Запущено імпорт клієнтів з "%1$s"

en: Started customer import from file "%1$s"
uk: Запущено імпорт клієнтів з файлу "%1$s"

en: Started group import from "%1$s"
uk: Запущено імпорт групи з "%1$s"

en: Started group import from file "%1$s"
uk: Запущено імпорт групи з файлу "%1$s"

en: Started product import from "%1$s"
uk: Розпочато імпорт товару з "%1$s"

en: Started product import from file "%1$s"
uk: Запущено імпорт товару з файлу "%1$s"

en: Started stock import from "%1$s"
uk: Розпочато імпорт запасів з "%1$s"

en: Started stock import from file "%1$s"
uk: Розпочато імпорт запасів з файлу "%1$s"

en: Started supplier import from "%1$s"
uk: Розпочато імпорт постачальника з "%1$s"

en: Started supplier import from file "%1$s"
uk: Запущено імпорт постачальника з файлу "%1$s"

en: Status
uk: Статус

en: Status import for orders from CSV file
uk: Імпорт статусів замовлень з файлу CSV

en: Stock import CSV
uk: Імпорт акцій CSV

en: Sub-total
uk: Проміжна сума

en: Subscription export CSV
uk: Експорт підписки CSV

en: Subscription process end
uk: Процес підписки завершено

en: Subscription process renew
uk: Оновлення процесу підписки

en: Subscription process start
uk: Початок процесу підписки

en: Subscription product
uk: Продукт для підписки

en: Sum
uk: Сума

en: Supplier import CSV
uk: Імпорт CSV постачальника

en: Supplier import XML
uk: Імпорт постачальника XML

en: Terminates expired subscriptions
uk: Припиняє прострочені підписки

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and payment status (%3$s)
en: Thank you for your order %1$s from %2$s.
uk: Дякуємо за ваше замовлення %1$s від %2$s.

note: / Delivery e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and delivery status (%3%s)
en: The delivery status of your order %1$s from %2$s has been changed to "%3$s".
uk: Статус доставки замовлення %1$s від %2$s було змінено на "%3$s".

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and payment status (%3$s)
en: The order is pending until we receive the final payment. If you've chosen to pay in advance, please transfer the money to our bank account with the order ID %1$s as reference.
uk: Замовлення очікує на виконання, доки ми не отримаємо остаточний платіж. Якщо ви вирішили заплатити заздалегідь, будь ласка, перекажіть гроші на наш банківський рахунок, зазначивши номер замовлення %1$s.

note: / Delivery e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and delivery status (%3%s)
en: The parcel for your order %1$s from %2$s could not be delivered.
uk: Неможливо надіслати ваше замовлення %1$s від %2$s.

en: The payment couldn't be renewed
uk: Платіж не вдалося поновити

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s) and order date (%2$s)
en: The payment for your order %1$s from %2$s has been refunded.
uk: Оплата за ваше замовлення %1$s від %2$s була повернута.

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and payment status (%3$s)
en: The payment status of your order %1$s from %2$s has been changed to "%3$s".
uk: Статус оплати вашого замовлення %1$s з %2$s було змінено на "%3$s".

en: The subscription for the product has ended
uk: Підписка на продукт закінчилася

en: The value of your voucher is %1$s | The value of your vouchers are %1$s
uk[0]: Вартість вашого ваучера становить %1$s
uk[1]: Вартість вашого ваучера становить %1$s
uk[2]: Вартість вашого ваучера становить %1$s
uk[3]: Вартість вашого ваучера становить %1$s

en: Total
uk: Разом

en: Transfers money to vendors
uk: Переказує гроші постачальникам

en: Transfers the price of ordered products to the vendors incl. commission handling
uk: Перераховує ціну замовлених товарів постачальникам з урахуванням комісійних

en: Unable to add current address for customer with ID "%1$s"
uk: Не вдається додати поточну адресу для клієнта з ідентифікатором "%1$s"

en: Unable to call method "%1$s"
uk: Неможливо викликати метод "%1$s"

en: Unable to import catalog with code "%1$s": %2$s
uk: Не вдається імпортувати каталог з кодом "%1$s": %2$s

en: Unable to import product with code "%1$s": %2$s
uk: Не вдалося імпортувати товар з кодом "%1$s": %2$s

en: Unable to import supplier with code "%1$s": %2$s
uk: Не вдалося імпортувати постачальника з кодом "%1$s": %2$s

en: Voucher
uk: Ваучер

en: Voucher %1$s
uk: Ваучер %1$s

en: Voucher related e-mails
uk: Електронні листи, пов'язані з ваучерами

en: Watched products
uk: Відслідковувані товари

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and payment status (%3$s)
en: We have received your payment, and will take care of your order immediately.
uk: Ми отримали ваш платіж і негайно займемося вашим замовленням.

note: / Delivery e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and delivery status (%3%s)
en: We received the returned parcel for your order %1$s from %2$s.
uk: Ми отримали повернення доставки для вашого замовлення %1$s від %2$s.

en: You can use your vouchers at any time in our online shop
uk: Ви можете скористатися ваучерами в будь-який час в нашому інтернет-магазині

en: You've cancelled the subscription
uk: Ви скасували підписку

en: Your account
uk: Ваш акаунт

en: Your comment
uk: Ваш коментар до замовлення

en: Your new account
uk: Ваш новий акаунт

en: Your order %1$s
uk: Ваше замовлення %1$s

note: / Delivery e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and delivery status (%3%s)
en: Your order %1$s from %2$s has been dispatched.
uk: Ваше замовлення %1$s від %2$s оброблено

en: Your reference
uk: Ваша довідка

en: Your reference number
uk: Ваш ідентифікаційний номер

en: Your subscription
uk: Ваша підписка

en: Your voucher
uk: Ваш ваучер

en: Your watched products
uk: Ваші відслідковувані товари

en: delivery
uk: Доставка

note: / Price quantity format with quantity (%1$s)
en: from %1$s
uk: від %1$s

en: like billing address
uk: співпадає з платіжною

en: payment
uk: оплата

en: tax
uk: податок

en: taxpst
uk: так, так, так, так.
