aimeos-core - en to et translation catalogue (217 entries)

en: Address for domain "%1$s" not available
et: Domeeni "%1$s" aadress ei ole saadaval

en: Address for type "%1$s" not available
et: Tüübi "%1$s" aadress ei ole saadaval.

en: Address item for removal not found
et: Eemaldatava aadressi elementi ei leitud

en: Address not available
et: Aadress ei ole kättesaadav

en: Address salutation "%1$s" not within allowed range
et: Aadressi tervitus "%1$s" ei ole lubatud vahemikus

en: Address search configuration not available
et: Aadressi otsingu konfiguratsioon ei ole saadaval

en: Address type "%1$s" not within allowed range
et: Aadressi tüüp "%1$s" ei ole lubatud vahemikus

en: An unknown error occured with code %1$d
et: Tekkis tundmatu viga koodiga %1$d

en: At least one key is required for aggregation
et: Koondamiseks on vaja vähemalt ühte võtit

en: Basket empty
et: Ostukorv on tühi

en: Bought voucher is in currency "%1$s", basket uses "%2$s"
et: Ostetud vautšer on valuutas "%1$s", ostukorv kasutab "%2$s".

en: Cache object not available
et: Cache objekt ei ole saadaval

en: Called unknown method "%1$s" on class "%2$s"
et: Kutsutud tundmatu meetod "%1$s" klassis "%2$s"

en: Catalog node for ID "%1$s" not available
et: Kataloogisõlm ID "%1$s" ei ole saadaval

en: Catalog path for ID "%1$s" not found
et: ID "%1$s" kataloogipada ei leitud.

en: Checks for available addresses in basket failed
et: Korvis olevate aadresside kontrollimine ebaõnnestus

en: Checks for available service items in basket failed
et: Korvis olevate teenusetoodete kontrollimine ebaõnnestus

en: Child node with index "%1$d" not available
et: Laps-sõlme indeksiga "%1$d" ei ole saadaval

en: Class "%1$s" does not implement interface "%2$s"
et: Klass "%1$s" ei rakenda liidest "%2$s".

en: Class "%1$s" not available
et: Klass "%1$s" ei ole saadaval

en: Code "%1$s" must not be longer than %2$d characters
et: Kood "%1$s" ei tohi olla pikem kui %2$d tähemärki.

en: Code "%1$s" must not be longer than 32 characters
et: Kood "%1$s" ei tohi olla pikem kui 32 tähemärki.

en: Code contains invalid characters: "%1$s"
et: Kood sisaldab kehtetuid sümboleid: "%1$s"

en: Code is too long
et: Kood on liiga pikk

en: Code must not be longer than 255 characters
et: Kood ei tohi olla pikem kui 255 tähemärki

en: Code must not be longer than 32 characters
et: Kood ei tohi olla pikem kui 32 tähemärki

en: Configuration for "%1$s" is missing
et: Konfiguratsioon "%1$s" puudub

en: Configuration invalid
et: Konfiguratsioon kehtetu

en: Configuration not available
et: Konfiguratsioon ei ole saadaval

en: Configuration object not available
et: Konfiguratsiooni objekt ei ole saadaval

en: Configuration of necessary SQL statement for "%1$s" not available
et: Vajaliku SQL-avalduse "%1$s" konfiguratsioon ei ole saadaval

en: Coupon in basket is not available any more
et: Kupong ostukorvis ei ole enam saadaval

en: Coupon is not available any more
et: Kupong ei ole enam saadaval

en: Curl could not be initialized
et: Curlit ei saanud initsialiseerida

en: Curl error: "%1$s" - "%2$s"
et: Curli viga: "%1$s" - "%2$s"

en: Database manager object not available
et: Andmebaasi halduri objekt ei ole saadaval

en: Date value before "%1$s"
et: Kuupäeva väärtus enne "%1$s"

en: Downloading file "%1$s" failed
et: Faili "%1$s" allalaadimine ebaõnnestus

en: Duplicate coupon code
et: Duplikaat kupongi kood

en: Duplicate coupon code "%1$s"
et: Duplikaat kupongi kood "%1$s"

en: Expanding "%1$s" node failed
et: Sõlme "%1$s" laiendamine ebaõnnestus

en: File "%1$s" not found
et: Faili "%1$s" ei leitud

en: File or directory "%1$s" doesn't exist
et: Faili või kataloogi "%1$s" ei ole olemas.

en: File system manager object not available
et: Failisüsteemi halduri objekt ei ole saadaval

en: Finished order status import from "%1$s"
et: Lõpetatud tellimuse staatuse import "%1$s"

en: Finished order status import from file "%1$s"
et: Tellimuse staatuse importimine failist "%1$s" lõpetatud.

en: Flags "%1$s" not within allowed range
et: Lipud "%1$s" ei ole lubatud vahemikus

en: Flags not within allowed range
et: Lipud ei ole lubatud vahemikus

en: ID of last inserted database record not available
et: Viimati sisestatud andmebaasi kirje ID ei ole saadaval

note: / Locale ID %1$s
en: Internationalization object not available for "%1$s"
et: Rahvusvahelistamise objekt ei ole saadaval "%1$s" jaoks.

en: Invalid ISO country code
et: Vale ISO riigikood

en: Invalid ISO country code "%1$s"
et: Vale ISO riigikood "%1$s"

en: Invalid ISO currency code
et: Valuuta ISO-kood ei ole õige

en: Invalid ISO currency code "%1$s"
et: Valuuta ISO-kood "%1$s" on vale.

en: Invalid ISO language code
et: Vigane ISO keelekood

en: Invalid ISO language code "%1$s"
et: Vigane ISO keelekood "%1$s"

en: Invalid JSON as result of search for ID "%2$s" in "%1$s": %3$s
et: ID "%2$s" otsingu "%1$s" valiidne JSON tulemus: %3$s

en: Invalid attribute at position "%1$d"
et: Invaliidne atribuut positsioonis "%1$d"

en: Invalid characters in ISO currency code "%1$s"
et: Valuuta ISO-koodis "%1$s" on kehtetud tähemärgid.

en: Invalid characters in ISO language code "%1$s"
et: ISO keelekoodis "%1$s" on valed tähemärgid.

en: Invalid characters in class name "%1$s"
et: Lubamatud tähemärgid klassi nimes "%1$s"

en: Invalid characters in date "%1$s". ISO format "YYYY-MM-DD hh:mm:ss" expected.
et: Väärad tähemärgid kuupäevas "%1$s". Oodatud on ISO-vorming "AAA-AAA-MM-TT tt:mm:ss".

en: Invalid characters in date "%1$s". ISO format "YYYY-MM-DD" expected.
et: Väärad tähemärgid kuupäevas "%1$s". Oodatud on ISO-vorming "AAA-AAA-MM-TT".

en: Invalid characters in date, ISO format "YYYY-MM-DD hh:mm:ss" expected
et: Väärad tähemärgid kuupäevas, oodatakse ISO-vormingut "AAA-MM-TT tt:mm:ss".

en: Invalid characters in date, ISO format "YYYY-MM-DD" expected
et: Väärad tähemärgid kuupäevas, oodatakse ISO-vormingut "AAAA-MM-TT".

en: Invalid characters in domain name "%1$s"
et: Domeeninimes "%1$s" on valed tähemärgid.

en: Invalid characters in email address: "%1$s"
et: E-posti aadressi valed tähemärgid: "%1$s"

en: Invalid characters in manager name "%1$s"
et: Juhi nimes "%1$s" on valed tähemärgid.

en: Invalid characters in manager name "%1$s" in "%2$s"
et: Invaliidsed tähemärgid juhi nimes "%1$s" dokumendis "%2$s".

en: Invalid characters in price "%1$s"
et: Hinda "%1$s" ei saa sisestada õigesti.

en: Invalid characters in provider name "%1$s"
et: Väärad tähemärgid teenusepakkuja nimes "%1$s"

en: Invalid characters in purchase date "%1$s"
et: Ostukuupäevas "%1$s" on valed tähemärgid.

en: Invalid characters in type name "%1$s"
et: Tüübi "%1$s" nimes on valed tähemärgid.

en: Invalid configuration for coupon provider "%1$s", needs "%2$s"
et: Kupongipakkuja "%1$s" vale konfiguratsioon, vajab "%2$s".

en: Invalid delivery type
et: Vale tarnetüüp

en: Invalid factory "%1$s"
et: factory "%1$s" on vigane

en: Invalid mime type "%1$s"
et: Vale mime-tüüp "%1$s"

en: Invalid provider name "%1$s"
et: Vale teenusepakkuja nimi "%1$s"

en: Invalid serialized basket. "%1$s" returned "%2$s".
et: Vale seeriaviisiline korv. "%1$s" tagastas "%2$s".

en: Invalid serialized basket. "%1$s" returns "%2$s".
et: Vale seeriaviisiline korv. "%1$s" tagastab "%2$s".

en: Invalid time interval format "%1$s"
et: Lubamatu ajaintervalli formaat "%1$s"

en: Invalid type "%1$s"
et: Vale tüüp "%1$s"

en: Invalid web site URL "%1$s"
et: Vale veebilehe URL "%1$s"

en: Item can not be deleted. Site ID of item differs from present site ID.
et: Kirjet ei saa kustutada. Objekti saidi ID erineb praegusest saidi ID-st.

en: Item could not be saved using method save(). Item ID not available.
et: Elementi ei saanud salvestada meetodiga save(). Elemendi ID ei ole saadaval.

en: Item referenced in domain "%1$s" not found: %2$s
et: Domeenis "%1$s" viidatud elementi ei leitud: %2$s

en: Item with ID "%1$s" not found
et: Kirjet ID-ga "%1$s" ei leitud

en: Item with ID "%2$s" in "%1$s" not found
et: Punkti "%2$s" ID-ga "%1$s" ei leitud.

en: Job with ID "%1$s" not found
et: Töökohta ID "%1$s" ei leitud

en: List item for removal from domain "%1$s" not found
et: Domeenist "%1$s" eemaldatav kirje ei ole leitud.

en: List item with ID "%2$s" in "%1$s" not found
et: Nimekirja elementi ID "%2$s" dokumendis "%1$s" ei leitud.

en: List type for attribute item with ID "%1$s" not available
et: Nimekirja tüüp atribuuti kirje jaoks, mille ID on "%1$s", ei ole saadaval.

en: List type for price item with ID "%1$s" not available
et: Nimekirja tüüp hinnakirjale ID "%1$s" ei ole saadaval.

en: List type for text item with ID "%1$s" not available
et: Tekstielemendi ID "%1$s" listi tüüp ei ole saadaval

en: Loading of XML response "%1$s" from delivery provider failed
et: XML-vastuse "%1$s" laadimine teenusepakkujalt ebaõnnestus

en: Locale item for site "%1$s" not found
et: Saidi "%1$s" kohalikku elementi ei leitud.

en: Locale object not available
et: Lokaalobjekt ei ole saadaval

en: Lock flag "%1$d" not within allowed range
et: Lock flag "%1$d" ei ole lubatud vahemikus

en: Log entry with ID "%1$s" not found
et: Logi kirje ID "%1$s" ei leitud

en: Log manager object not available
et: Logihalduri objekt ei ole saadaval

en: Mail object not available
et: Mail objekt ei ole saadaval

en: Manager path "%1$s" is invalid
et: Juhendaja tee "%1$s" on kehtetu.

en: Manager path is empty
et: Juhi tee on tühi

en: Message queue object not available
et: Sõnumijärjekorra objekt ei ole saadaval

en: Method "%1$s" for locale site manager not available
et: Meetod "%1$s" ei ole kohalikule saidi haldurile kättesaadav

en: Method "%1$s" for provider not available
et: Meetod "%1$s" teenusepakkuja jaoks ei ole saadaval

en: Missing configuration "%1$s"
et: Puuduv konfiguratsioon "%1$s"

en: New ID "%1$s" for item differs from old ID "%2$s"
et: Artikli uus ID "%1$s" erineb vanast ID-st "%2$s".

en: Newly created site can not be saved using method "save()". Try using method "insert()" instead.
et: Äsja loodud saiti ei saa salvestada meetodi "save()" abil. Proovige selle asemel kasutada meetodit "insert()".

en: No XML file "%1$s" found
et: XML-faili "%1$s" ei leitud

en: No bought voucher for code "%1$s" available
et: Koodile "%1$s" ei ole ostetud vautšerit.

en: No catalog node for ID "%1$s"
et: ID "%1$s" jaoks puudub kataloogisõlm.

en: No item found for conditions: %1$s
et: Tingimuste jaoks ei leitud toodet: %1$s

en: No item with "%2$s" in "%1$s" found
et: Ei leitud elementi "%2$s" kirjes "%1$s".

en: No more credit available for voucher "%1$s"
et: Voucherile "%1$s" ei ole enam krediiti saadaval.

en: No order for ID "%1$s" found
et: ID "%1$s" jaoks ei leitud tellimust.

en: No price for product ID "%1$s" or product code "%2$s" available
et: Toote ID "%1$s" või tootekoodi "%2$s" hind ei ole saadaval.

en: No product with code "%1$s" found
et: Koodiga "%1$s" toodet ei leitud.

en: No rebate for currency "%1$s" available
et: Valuuta "%1$s" jaoks ei ole allahindlust võimalik saada.

en: No search configuration available for "%1$s"
et: Otsingukonfiguratsioon puudub "%1$s" jaoks.

en: No search configuration available for domain "%1$s"
et: Domeeni "%1$s" jaoks ei ole otsingukonfiguratsiooni saadaval.

en: No search keys available
et: Otsinguklahvid puuduvad

en: No stock type for code "%1$s" found
et: Koodile "%1$s" ei leitud varu tüüpi.

en: No type for code "%1$s" found
et: Koodile "%1$s" ei leitud tüüpi.

en: No warehouse for code "%1$s" found
et: Koodile "%1$s" ei leitud ladu.

en: Not a date
et: Ei ole kuupäev

en: Not a date and time
et: Mitte kuupäev ja kellaaeg

en: Not a key/value map
et: Mitte võti/väärtus kaart

en: Not a list item
et: Ei kuulu nimekirja

en: Not a listed value
et: Ei ole loetletud väärtus

en: Not a number
et: Mitte number

en: Not a string
et: Ei ole string

en: Not a time
et: Ei ole aeg

en: Not a true/false value
et: Ei ole tõene/vale väärtus

en: Not an integer number
et: Ei ole täisarv

en: Object is not of required type "%1$s"
et: Objekt ei ole nõutavat tüüpi "%1$s"

en: Operation not supported
et: Operatsioon ei ole toetatud

en: Order ID "%1$s" in XML response of delivery provider differs from stored invoice ID "%2$s" of the order
et: Tellimuse ID "%1$s" tarnepakkuja XML-vastuses erineb tellimuse salvestatud arve ID-st "%2$s".

en: Order address position "%1$s" must be greater than 0
et: Tellimuse aadressi positsioon "%1$s" peab olema suurem kui 0.

en: Order base item with order ID "%1$s" not found
et: Tellimuse baasartiklit tellimuse ID "%1$s" ei leitud.

en: Order data sent to delivery provider was rejected with code "%1$s" according to XML response
et: XML-vastuse kohaselt lükati tarnepakkujale saadetud tellimuse andmed tagasi koodiga "%1$s".

en: Order delivery status "%1$s" not within allowed range
et: Tellimuse tarne staatus "%1$s" ei ole lubatud vahemikus

en: Order payment status "%1$s" not within allowed range
et: Tellimuse makse staatus "%1$s" ei ole lubatud vahemikus

en: Order product position "%1$s" must be greater than 0
et: Tellimuse toote positsioon "%1$s" peab olema suurem kui 0.

en: Order service position "%1$s" must be greater than 0
et: Tellimuse teenuse positsioon "%1$s" peab olema suurem kui 0.

en: Order type "%1$s" not within allowed range
et: Tellimuse tüüp "%1$s" ei kuulu lubatud vahemikku.

en: Order with ID "%1$s" was rejected with code "%2$s": %3$s
et: Tellimus koodiga "%1$s" lükati tagasi koodiga "%2$s": %3$s

en: Parameter "%1$s" for configuration not available
et: Konfiguratsiooni parameeter "%1$s" ei ole saadaval.

en: Password object not available
et: Salasõna objekt ei ole saadaval

en: PayPal Express: Duplicate transaction with ID "%1$s" and status "%2$s"
et: PayPal Express: Duplikaatne tehing ID-ga "%1$s" ja staatusega "%2$s".

en: PayPal Express: Duplicate transaction with ID "%1$s" and status "%2$s"
et: PayPal Express: Duplikaatne tehing ID-ga "%1$s" ja staatusega "%2$s".

en: PayPal Express: Invalid request "%1$s"
et: PayPal Express: Invaliidne taotlus "%1$s"

en: PayPal Express: Payment transaction ID for order ID "%1$s" not available
et: PayPal Express: Tellimuse ID "%1$s" maksetehingu ID ei ole saadaval.

en: PayPal Express: Request for order ID "%1$s" failed with "%2$s"
et: PayPal Express: Tellimuse ID "%1$s" päring ebaõnnestus koos "%2$s"

en: PayPal Express: Wrong payment amount "%1$s" for order ID "%2$s"
et: PayPal Express: Vale maksesumma "%1$s" tellimuse ID "%2$s" jaoks.

en: PayPal Express: Wrong receiver email "%1$s"
et: PayPal Express: Vale vastuvõtja e-posti aadress "%1$s"

en: Payment costs
et: Maksmiskulu

en: Please have a look at the prices of the products in your basket
et: Palun vaadake oma ostukorvis olevate toodete hindu.

en: Price can not be added. Currency ID "%1$s" of price item and currently used currency ID "%2$s" does not match.
et: Hinda ei saa lisada. Hinnaelemendi valuuta ID "%1$s" ja hetkel kasutatav valuuta ID "%2$s" ei ühti.

en: Price for the given quantity "%1$d" not available
et: Antud koguse "%1$d" hind ei ole saadaval.

en: Price for the given quantity "%1$s" not available
et: Antud koguse "%1$s" hind ei ole saadaval.

en: Price item not available
et: Hinnakirje ei ole saadaval

en: Process object not available
et: Protsessiobjekt ei ole saadaval

en: Product  not available
et: Toode pole saadaval

en: Product does not contain all required values. Product code for item not available.
et: Toode ei sisalda kõiki nõutavaid väärtusi. Artikli tootekood ei ole saadaval.

en: Product does not contain the SKU code
et: Toode ei sisalda SKU koodi

en: Product matching given properties not found
et: Antud omadustele vastavat toodet ei leitud

en: Product not available
et: Toode ei ole saadaval

en: Product with array key "%1$d" not available
et: Toode massiivi "%1$d" võtmega "%1$d" ei ole saadaval

en: Products in basket not available
et: Korvis olevad tooted ei ole saadaval

en: Products out of stock
et: Tooted on otsas

en: Property item for removal not found
et: Eemaldatava vara objekti ei leitud

en: Property name "%1$s" not within allowed range
et: Omaduse nimi "%1$s" ei ole lubatud vahemikus

en: Provider in "%1$s" not available
et: Teenusepakkuja "%1$s" ei ole saadaval

en: Quantity must be 0 or greater and must not exceed %1$d
et: Kogus peab olema 0 või suurem ja ei tohi ületada %1$d

en: Quantity must be 0 or greater and must not exceed ordered quantity
et: Kogus peab olema 0 või suurem ja ei tohi ületada tellitud kogust.

en: Quantity must be greater than 0 and must not exceed %1$d
et: Kogus peab olema suurem kui 0 ja ei tohi ületada %1$d

en: Quantity must be greater than 0 and must not exceed 2147483647
et: Kogus peab olema suurem kui 0 ja ei tohi ületada 2147483647.

en: Quantity scale must be greater than 0
et: Koguse skaala peab olema suurem kui 0

en: Required parameter "%1$s" is missing
et: Nõutav parameeter "%1$s" puudub

en: Required value for "%1$s" is missing
et: Vajalik väärtus "%1$s" puudub

en: Search configuration for "%1$s" not available
et: Otsingukonfiguratsioon "%1$s" ei ole saadaval

en: Search configuration not available
et: Otsingu konfiguratsioon ei ole saadaval

en: Sending order failed: "%1$s"
et: Tellimuse saatmine ebaõnnestus: "%1$s"

en: Sending order to delivery provider failed with HTTP status "%1$s"
et: Tellimuse saatmine teenusepakkujale ebaõnnestus HTTP staatusega "%1$s"

en: Sending order to delivery provider failed: "%1$s"
et: Tellimuse saatmine tarnepakkujale ebaõnnestus: "%1$s"

en: Service not available
et: Teenus ei ole saadaval

en: Service of type "%1$s" not available
et: Teenuse tüüp "%1$s" teenus ei ole saadaval.

en: Session object not available
et: Seansside objekt ei ole saadaval

en: Site can not be inserted. Site ID of site differs from site ID of parent site.
et: Saiti ei saa sisestada. Saidi ID erineb vanemsaidi ID-st.

en: Site can not be moved. Site ID of site differs from present site id, site ID of existing parent site or site id of new parent site.
et: Saiti ei saa teisaldada. Saidi ID erineb praeguse saidi id, olemasoleva vanemsaidi saidi ID-st või uue vanemsaidi saidi id-st.

en: Site for code "%1$s" not found
et: Koodi "%1$s" saiti ei leitud.

en: Started order status import from "%1$s"
et: Tellimuse staatuse importimine on alanud "%1$s".

en: Started order status import from file "%1$s"
et: Algas tellimuse staatuse importimine failist "%1$s"

en: Status not available
et: Aadress ei ole kättesaadav

en: The algorithm "%1$s" is not supported
et: Algoritm "%1$s" ei ole toetatud.

en: The maximum basket value of %1$s is exceeded
et: Korvi maksimaalne väärtus %1$s on ületatud.

en: The maximum product quantity is %1$d
et: Toote maksimaalne kogus on %1$d

en: The maximum product quantity of %1$d is exceeded
et: Toote maksimaalne kogus %1$d on ületatud.

en: The maximum product value is %1$s
et: Toote maksimaalne väärtus on %1$s

en: The maximum quantity of all products is %1$d
et: Kõikide toodete maksimaalne kogus on %1$d

en: The maximum value of all products is %1$s
et: Kõikide toodete maksimaalne väärtus on %1$s

en: The minimum basket value of %1$s isn't reached
et: Korvi minimaalne väärtus %1$s ei ole saavutatud.

en: The minimum product quantity of %1$d isn't reached
et: Toote miinimumkogus %1$d ei ole saavutatud.

en: The type of the configuration option with key "%1$s" must be "%2$s"
et: Võtmega "%1$s" konfiguratsioonivaliku tüüp peab olema "%2$s".

en: Time value after "%1$s"
et: Aja väärtus pärast "%1$s"

en: Time value before "%1$s"
et: Aja väärtus enne "%1$s"

en: Total results value not found
et: Tulemuste koguväärtust ei leitud

en: Tree root with code "%1$s" in "%2$s" not found
et: Puu juur koodiga "%1$s" koodiga "%2$s" ei leitud.

en: Type item with ID "%1$s" in "%2$s" not found
et: Tüüpi elementi ID-ga "%1$s" dokumendis "%2$s" ei leitud.

en: Unable to call method "%1$s"
et: Meetodit "%1$s" ei ole võimalik välja kutsuda.

en: Unable to create order XML file "%1$s"
et: Ei ole võimalik luua tellimuse XML faili "%1$s"

en: Unable to move imported file "%1$s" to "%2$s"
et: Imporditud faili "%1$s" ei ole võimalik üle viia faili "%2$s".

en: Unable to sort public holidays: "%1$s"
et: Ei saa sorteerida riigipühasid: "%1$s"

en: Unknown search key "%1$s"
et: Tundmatu otsinguklahv "%1$s"

en: Validation of XML response from delivery provider against schema "%1$s" failed
et: XML-vastuse valideerimine teenusepakkujalt skeemi "%1$s" suhtes ebaõnnestus.

en: View object not available
et: Vaata objekti ei ole saadaval
