aimeos-core - en to lt translation catalogue (217 entries)

en: Address for domain "%1$s" not available
lt: Nėra domeno "%1$s" adreso

en: Address for type "%1$s" not available
lt: Tipo "%1$s" adreso nėra

en: Address item for removal not found
lt: Nerastas šalintinas adreso elementas

en: Address not available
lt: Adresas neprieinamas

en: Address salutation "%1$s" not within allowed range
lt: Adreso pasveikinimas "%1$s" nepatenka į leistiną intervalą

en: Address search configuration not available
lt: Adresų paieškos konfigūracija nepasiekiama

en: Address type "%1$s" not within allowed range
lt: Adreso tipas "%1$s" nepatenka į leidžiamą diapazoną

en: An unknown error occured with code %1$d
lt: Įvyko nežinoma klaida, kurios kodas %1$d

en: At least one key is required for aggregation
lt: Apibendrinimui reikalingas bent vienas raktas

en: Basket empty
lt: Krepšelis tuščias

en: Bought voucher is in currency "%1$s", basket uses "%2$s"
lt: Nupirktas kuponas yra valiuta "%1$s", krepšelis naudoja "%2$s".

en: Cache object not available
lt: Talpyklos objektas nepasiekiamas

en: Called unknown method "%1$s" on class "%2$s"
lt: Iškviestas nežinomas metodas "%1$s" klasėje "%2$s"

en: Catalog node for ID "%1$s" not available
lt: ID "%1$s" katalogo mazgas nepasiekiamas

en: Catalog path for ID "%1$s" not found
lt: Nerastas ID "%1$s" katalogo kelias

en: Checks for available addresses in basket failed
lt: Nepavyko patikrinti, ar krepšelyje yra laisvų adresų

en: Checks for available service items in basket failed
lt: Patikrina, ar krepšelyje yra prieinamų paslaugų elementų, nepavyko

en: Child node with index "%1$d" not available
lt: Nėra mazgo su indeksu "%1$d"

en: Class "%1$s" does not implement interface "%2$s"
lt: Klasė "%1$s" nerealizuoja sąsajos "%2$s"

en: Class "%1$s" not available
lt: Klasė "%1$s" nepasiekiama

en: Code "%1$s" must not be longer than %2$d characters
lt: Kodas "%1$s" negali būti ilgesnis nei %2$d simbolių

en: Code "%1$s" must not be longer than 32 characters
lt: Kodas "%1$s" negali būti ilgesnis nei 32 simboliai

en: Code contains invalid characters: "%1$s"
lt: Kode yra negaliojančių simbolių: "%1$s"

en: Code is too long
lt: Kodas yra per ilgas

en: Code must not be longer than 255 characters
lt: Kodas turi būti ne ilgesnis kaip 255 ženklai

en: Code must not be longer than 32 characters
lt: Kodas turi būti ne ilgesnis kaip 32 ženklai

en: Configuration for "%1$s" is missing
lt: Trūksta "%1$s" konfigūracijos

en: Configuration invalid
lt: Konfigūracija negalioja

en: Configuration not available
lt: Konfigūracijos nėra

en: Configuration object not available
lt: Konfigūracijos objektas nepasiekiamas

en: Configuration of necessary SQL statement for "%1$s" not available
lt: "%1$s" reikalingos SQL ataskaitos konfigūracija nepasiekiama

en: Coupon in basket is not available any more
lt: Krepšelyje esančio kupono nebėra

en: Coupon is not available any more
lt: Kuponas nebegalioja

en: Curl could not be initialized
lt: "Curl" nepavyko inicializuoti

en: Curl error: "%1$s" - "%2$s"
lt: Curl klaida: "%1$s" - "%2$s"

en: Database manager object not available
lt: Duomenų bazės valdytojo objektas nepasiekiamas

en: Date value before "%1$s"
lt: Datos reikšmė prieš "%1$s"

en: Downloading file "%1$s" failed
lt: Nepavyko atsisiųsti failo "%1$s"

en: Duplicate coupon code
lt: Dublikato kupono kodas

en: Duplicate coupon code "%1$s"
lt: Dubliuojasi kupono kodas "%1$s"

en: Expanding "%1$s" node failed
lt: Nepavyko išplėsti mazgo "%1$s"

en: File "%1$s" not found
lt: Failas "%1$s" nerastas

en: File or directory "%1$s" doesn't exist
lt: Failas arba katalogas "%1$s" neegzistuoja

en: File system manager object not available
lt: Failų sistemos tvarkyklės objektas nepasiekiamas

en: Finished order status import from "%1$s"
lt: Baigtas užsakymo būsenos importas iš "%1$s"

en: Finished order status import from file "%1$s"
lt: Baigtas užsakymo būsenos importas iš failo "%1$s"

en: Flags "%1$s" not within allowed range
lt: Žymos "%1$s" nepatenka į leistiną intervalą

en: Flags not within allowed range
lt: Žymos nepatenka į leistiną intervalą

en: ID of last inserted database record not available
lt: Paskutinio įterpto duomenų bazės įrašo ID nėra

note: / Locale ID %1$s
en: Internationalization object not available for "%1$s"
lt: "%1$s" internacionalizavimo objektas nepasiekiamas

en: Invalid ISO country code
lt: Neteisingas ISO šalies kodas

en: Invalid ISO country code "%1$s"
lt: Netinkamas ISO šalies kodas "%1$s"

en: Invalid ISO currency code
lt: Netinkamas ISO valiutos kodas

en: Invalid ISO currency code "%1$s"
lt: Netinkamas ISO valiutos kodas "%1$s"

en: Invalid ISO language code
lt: Netinkamas ISO kalbos kodas

en: Invalid ISO language code "%1$s"
lt: Netinkamas ISO kalbos kodas "%1$s"

en: Invalid JSON as result of search for ID "%2$s" in "%1$s": %3$s
lt: Netinkamas JSON kaip ID "%2$s" paieškos rezultatas "%1$s": %3$s

en: Invalid attribute at position "%1$d"
lt: Netinkamas atributas pozicijoje "%1$d"

en: Invalid characters in ISO currency code "%1$s"
lt: Netinkami simboliai ISO valiutos kode "%1$s"

en: Invalid characters in ISO language code "%1$s"
lt: Netinkami ISO kalbos kodo "%1$s" simboliai

en: Invalid characters in class name "%1$s"
lt: Netinkami simboliai klasės pavadinime "%1$s"

en: Invalid characters in date "%1$s". ISO format "YYYY-MM-DD hh:mm:ss" expected.
lt: Netinkami datos "%1$s" simboliai. Laukiama ISO formato "YYYYY-MM-DD hh:mm:ss".

en: Invalid characters in date "%1$s". ISO format "YYYY-MM-DD" expected.
lt: Netinkami datos "%1$s" simboliai. Laukiama ISO formato "YYYYY-MM-DD".

en: Invalid characters in date, ISO format "YYYY-MM-DD hh:mm:ss" expected
lt: Netinkami datos simboliai, tikimasi ISO formato "YYYYY-MM-DD hh:mm:ss"

en: Invalid characters in date, ISO format "YYYY-MM-DD" expected
lt: Netinkami datos simboliai, tikimasi ISO formato "YYYYY-MM-DD"

en: Invalid characters in domain name "%1$s"
lt: Netinkami domeno vardo "%1$s" simboliai

en: Invalid characters in email address: "%1$s"
lt: Netinkami el. pašto adreso simboliai: "%1$s"

en: Invalid characters in manager name "%1$s"
lt: Netinkami simboliai vadybininko pavadinime "%1$s"

en: Invalid characters in manager name "%1$s" in "%2$s"
lt: Netinkami simboliai vadybininko pavadinime "%1$s" in "%2$s"

en: Invalid characters in price "%1$s"
lt: Netinkami simboliai kainoje "%1$s"

en: Invalid characters in provider name "%1$s"
lt: Netinkami ženklai paslaugų teikėjo pavadinime "%1$s"

en: Invalid characters in purchase date "%1$s"
lt: Netinkami pirkimo datos simboliai "%1$s"

en: Invalid characters in type name "%1$s"
lt: Tipo pavadinime "%1$s" įrašyti neteisingi simboliai

en: Invalid configuration for coupon provider "%1$s", needs "%2$s"
lt: Netinkama kupono teikėjo "%1$s" konfigūracija, reikia "%2$s"

en: Invalid delivery type
lt: Netinkamas pristatymo tipas

en: Invalid factory "%1$s"
lt: Netinkama gamykla "%1$s"

en: Invalid mime type "%1$s"
lt: Netinkamas mime tipas "%1$s"

en: Invalid provider name "%1$s"
lt: Netinkamas paslaugų teikėjo pavadinimas "%1$s"

en: Invalid serialized basket. "%1$s" returned "%2$s".
lt: Netinkamas serializuotas krepšelis. "%1$s" grąžino "%2$s".

en: Invalid serialized basket. "%1$s" returns "%2$s".
lt: Netinkamas serializuotas krepšelis. "%1$s" grąžina "%2$s".

en: Invalid time interval format "%1$s"
lt: Netinkamas laiko intervalo formatas "%1$s"

en: Invalid type "%1$s"
lt: Netinkamas tipas "%1$s"

en: Invalid web site URL "%1$s"
lt: Netinkamas interneto svetainės URL "%1$s"

en: Item can not be deleted. Site ID of item differs from present site ID.
lt: Elemento negalima ištrinti. Elemento svetainės ID skiriasi nuo dabartinio svetainės ID.

en: Item could not be saved using method save(). Item ID not available.
lt: Elemento nepavyko išsaugoti naudojant metodą save(). Elemento ID nėra.

en: Item referenced in domain "%1$s" not found: %2$s
lt: Nerastas domeno "%1$s" elementas: %2$s

en: Item with ID "%1$s" not found
lt: Nerastas elementas su ID "%1$s"

en: Item with ID "%2$s" in "%1$s" not found
lt: Nerastas elementas, kurio ID "%2$s", esantis "%1$s"

en: Job with ID "%1$s" not found
lt: Nerastas darbas su ID "%1$s"

en: List item for removal from domain "%1$s" not found
lt: Nerastas sąrašo elementas pašalinimui iš domeno "%1$s"

en: List item with ID "%2$s" in "%1$s" not found
lt: Nerastas sąrašo elementas su ID "%2$s" in "%1$s"

en: List type for attribute item with ID "%1$s" not available
lt: Nėra atributo elemento, kurio ID "%1$s", sąrašo tipo

en: List type for price item with ID "%1$s" not available
lt: Sąrašo tipo, skirto kainos elementui su ID "%1$s", nėra

en: List type for text item with ID "%1$s" not available
lt: Sąrašo tipas teksto elementui su ID "%1$s" nepasiekiamas

en: Loading of XML response "%1$s" from delivery provider failed
lt: Nepavyko įkelti XML atsakymo "%1$s" iš pristatymo paslaugų teikėjo

en: Locale item for site "%1$s" not found
lt: Nerastas svetainės "%1$s" vietovės elementas

en: Locale object not available
lt: Vietovės objektas nepasiekiamas

en: Lock flag "%1$d" not within allowed range
lt: Užrakinimo vėliavėlė "%1$d" nepatenka į leistiną intervalą

en: Log entry with ID "%1$s" not found
lt: Nerastas žurnalo įrašas su ID "%1$s"

en: Log manager object not available
lt: Žurnalo tvarkyklės objektas nepasiekiamas

en: Mail object not available
lt: Pašto objektas nepasiekiamas

en: Manager path "%1$s" is invalid
lt: Valdytojo kelias "%1$s" negalioja

en: Manager path is empty
lt: Valdytojo kelias yra tuščias

en: Message queue object not available
lt: Pranešimų eilės objektas nepasiekiamas

en: Method "%1$s" for locale site manager not available
lt: Vietovės svetainės valdytojo metodas "%1$s" nepasiekiamas

en: Method "%1$s" for provider not available
lt: Metodas "%1$s" paslaugų teikėjui nepasiekiamas

en: Missing configuration "%1$s"
lt: Trūksta konfigūracijos "%1$s"

en: New ID "%1$s" for item differs from old ID "%2$s"
lt: Naujas elemento ID "%1$s" skiriasi nuo senojo ID "%2$s"

en: Newly created site can not be saved using method "save()". Try using method "insert()" instead.
lt: Naujai sukurtos svetainės negalima išsaugoti naudojant metodą "save()". Vietoj to pabandykite naudoti metodą "insert()".

en: No XML file "%1$s" found
lt: XML failo "%1$s" nerasta

en: No bought voucher for code "%1$s" available
lt: Nėra nupirkto kupono su kodu "%1$s"

en: No catalog node for ID "%1$s"
lt: Nėra katalogo mazgo ID "%1$s"

en: No item found for conditions: %1$s
lt: Nerastas elementas, atitinkantis sąlygas: %1$s

en: No item with "%2$s" in "%1$s" found
lt: Nerastas joks elementas su "%2$s", esantis "%1$s"

en: No more credit available for voucher "%1$s"
lt: Kreditų kupono "%1$s" atžvilgiu nebėra.

en: No order for ID "%1$s" found
lt: Nerastas ID "%1$s" užsakymas

en: No price for product ID "%1$s" or product code "%2$s" available
lt: Nėra produkto ID "%1$s" arba produkto kodo "%2$s" kainos

en: No product with code "%1$s" found
lt: Nerastas produktas su kodu "%1$s"

en: No rebate for currency "%1$s" available
lt: Nėra nuolaidos valiutai "%1$s"

en: No search configuration available for "%1$s"
lt: "%1$s" paieškos konfigūracijos nėra

en: No search configuration available for domain "%1$s"
lt: Domeno "%1$s" paieškos konfigūracijos nėra

en: No search keys available
lt: Nėra paieškos klavišų

en: No stock type for code "%1$s" found
lt: Nerastas atsargų tipas kodui "%1$s"

en: No type for code "%1$s" found
lt: Nerastas kodo "%1$s" tipas

en: No warehouse for code "%1$s" found
lt: Nerastas kodo "%1$s" sandėlis

en: Not a date
lt: Ne pasimatymas

en: Not a date and time
lt: Ne data ir laikas

en: Not a key/value map
lt: Ne rakto ir vertės žemėlapis

en: Not a list item
lt: Ne sąrašo elementas

en: Not a listed value
lt: Neįtraukta į sąrašą vertė

en: Not a number
lt: Ne skaičius

en: Not a string
lt: Ne eilutė

en: Not a time
lt: Ne laikas

en: Not a true/false value
lt: Ne true/false reikšmė

en: Not an integer number
lt: Ne sveikasis skaičius

en: Object is not of required type "%1$s"
lt: Objektas nėra privalomo tipo "%1$s"

en: Operation not supported
lt: Operacija nepalaikoma

en: Order ID "%1$s" in XML response of delivery provider differs from stored invoice ID "%2$s" of the order
lt: Užsakymo ID "%1$s" pristatymo paslaugų teikėjo XML atsakyme skiriasi nuo išsaugoto užsakymo sąskaitos faktūros ID "%2$s".

en: Order address position "%1$s" must be greater than 0
lt: Užsakymo adreso pozicija "%1$s" turi būti didesnė nei 0

en: Order base item with order ID "%1$s" not found
lt: Nerastas užsakymo bazės elementas su užsakymo ID "%1$s"

en: Order data sent to delivery provider was rejected with code "%1$s" according to XML response
lt: Pristatymo paslaugų teikėjui išsiųsti užsakymo duomenys buvo atmesti su kodu "%1$s" pagal XML atsakymą

en: Order delivery status "%1$s" not within allowed range
lt: Užsakymo pristatymo būsena "%1$s" nepatenka į leidžiamą intervalą

en: Order payment status "%1$s" not within allowed range
lt: Užsakymo mokėjimo būsena "%1$s" nepatenka į leistiną intervalą

en: Order product position "%1$s" must be greater than 0
lt: Užsakymo produkto pozicija "%1$s" turi būti didesnė nei 0

en: Order service position "%1$s" must be greater than 0
lt: Užsakymo paslaugos pozicija "%1$s" turi būti didesnė nei 0

en: Order type "%1$s" not within allowed range
lt: Užsakymo tipas "%1$s" nepatenka į leistiną intervalą

en: Order with ID "%1$s" was rejected with code "%2$s": %3$s
lt: Užsakymas su ID "%1$s" buvo atmestas su kodu "%2$s": %3$s

en: Parameter "%1$s" for configuration not available
lt: Konfigūracijos parametras "%1$s" nepasiekiamas

en: Password object not available
lt: Slaptažodžio objektas nepasiekiamas

en: PayPal Express: Duplicate transaction with ID "%1$s" and status "%2$s"
lt: "PayPal Express": Dubliuojanti operacija su ID "%1$s" ir būsena "%2$s"

en: PayPal Express: Duplicate transaction with ID "%1$s" and status "%2$s"
lt: "PayPal Express": Dubliuojanti operacija su ID "%1$s" ir būsena "%2$s"

en: PayPal Express: Invalid request "%1$s"
lt: "PayPal Express": Netinkama užklausa "%1$s"

en: PayPal Express: Payment transaction ID for order ID "%1$s" not available
lt: "PayPal Express": Mokėjimo operacijos ID užsakymo ID "%1$s" nėra

en: PayPal Express: Request for order ID "%1$s" failed with "%2$s"
lt: "PayPal Express": Užklausa dėl užsakymo ID "%1$s" nepavyko su "%2$s".

en: PayPal Express: Wrong payment amount "%1$s" for order ID "%2$s"
lt: "PayPal Express": "%1$s" užsakymo ID "%2$s" neteisingai nurodyta mokėjimo suma "%1$s".

en: PayPal Express: Wrong receiver email "%1$s"
lt: "PayPal Express": Klaidingas gavėjo el. pašto adresas "%1$s"

en: Payment costs
lt: Mokėjimo išlaidos

en: Please have a look at the prices of the products in your basket
lt: Peržiūrėkite produktų, esančių jūsų krepšelyje, kainas

en: Price can not be added. Currency ID "%1$s" of price item and currently used currency ID "%2$s" does not match.
lt: Kainos pridėti negalima. Nesutampa kainos elemento valiutos ID "%1$s" ir šiuo metu naudojamos valiutos ID "%2$s".

en: Price for the given quantity "%1$d" not available
lt: Nurodyto kiekio "%1$d" kaina nepasiekiama

en: Price for the given quantity "%1$s" not available
lt: Nurodyto kiekio "%1$s" kaina nepasiekiama

en: Price item not available
lt: Kainos elemento nėra

en: Process object not available
lt: Proceso objektas nepasiekiamas

en: Product  not available
lt: Produkto nėra

en: Product does not contain all required values. Product code for item not available.
lt: Produkte nėra visų reikiamų verčių. Prekės kodo nėra.

en: Product does not contain the SKU code
lt: Produkte nėra SKU kodo

en: Product matching given properties not found
lt: Produktas, atitinkantis nurodytas savybes, nerastas

en: Product not available
lt: Produkto nėra

en: Product with array key "%1$d" not available
lt: Prekė su masyvo raktu "%1$d" nepasiekiama

en: Products in basket not available
lt: Produktų krepšelyje nėra

en: Products out of stock
lt: Produktai, kurių nėra sandėlyje

en: Property item for removal not found
lt: Nerastas šalintinas turto elementas

en: Property name "%1$s" not within allowed range
lt: Nuosavybės pavadinimas "%1$s" nepatenka į leistiną intervalą

en: Provider in "%1$s" not available
lt: "%1$s" paslaugų teikėjas nepasiekiamas

en: Quantity must be 0 or greater and must not exceed %1$d
lt: Kiekis turi būti 0 arba didesnis ir neviršyti %1$d

en: Quantity must be 0 or greater and must not exceed ordered quantity
lt: Kiekis turi būti 0 arba didesnis ir neviršyti užsakyto kiekio

en: Quantity must be greater than 0 and must not exceed %1$d
lt: Kiekis turi būti didesnis už 0 ir neviršyti %1$d

en: Quantity must be greater than 0 and must not exceed 2147483647
lt: Kiekis turi būti didesnis už 0 ir neviršyti 2147483647

en: Quantity scale must be greater than 0
lt: Kiekio skalė turi būti didesnė nei 0

en: Required parameter "%1$s" is missing
lt: Trūksta privalomo parametro "%1$s"

en: Required value for "%1$s" is missing
lt: Trūksta reikalaujamos "%1$s" reikšmės

en: Search configuration for "%1$s" not available
lt: "%1$s" paieškos konfigūracija nepasiekiama

en: Search configuration not available
lt: Paieškos konfigūracija nepasiekiama

en: Sending order failed: "%1$s"
lt: Nepavyko išsiųsti užsakymo: "%1$s"

en: Sending order to delivery provider failed with HTTP status "%1$s"
lt: Užsakymo siuntimas pristatymo paslaugų teikėjui nepavyko su HTTP būsena "%1$s"

en: Sending order to delivery provider failed: "%1$s"
lt: Nepavyko išsiųsti užsakymo pristatymo paslaugų teikėjui: "%1$s"

en: Service not available
lt: Paslauga neteikiama

en: Service of type "%1$s" not available
lt: Tipo "%1$s" paslauga nepasiekiama

en: Session object not available
lt: Sesijos objektas nepasiekiamas

en: Site can not be inserted. Site ID of site differs from site ID of parent site.
lt: Svetainės negalima įterpti. Svetainės ID skiriasi nuo pagrindinės svetainės ID.

en: Site can not be moved. Site ID of site differs from present site id, site ID of existing parent site or site id of new parent site.
lt: Svetainės negalima perkelti. Svetainės ID skiriasi nuo dabartinės svetainės ID, esamos pagrindinės svetainės ID arba naujos pagrindinės svetainės ID.

en: Site for code "%1$s" not found
lt: Nerandama kodo "%1$s" svetainė

en: Started order status import from "%1$s"
lt: Pradėtas užsakymo būsenos importas iš "%1$s"

en: Started order status import from file "%1$s"
lt: Pradėtas užsakymo būsenos importas iš failo "%1$s"

en: Status not available
lt: Būklė nepateikta

en: The algorithm "%1$s" is not supported
lt: Algoritmas "%1$s" nepalaikomas

en: The maximum basket value of %1$s is exceeded
lt: Viršyta didžiausia krepšelio vertė %1$s

en: The maximum product quantity is %1$d
lt: Didžiausias produkto kiekis yra %1$d

en: The maximum product quantity of %1$d is exceeded
lt: Viršytas didžiausias produkto kiekis %1$d

en: The maximum product value is %1$s
lt: Didžiausia gaminio vertė yra %1$s

en: The maximum quantity of all products is %1$d
lt: Didžiausias visų produktų kiekis yra %1$d

en: The maximum value of all products is %1$s
lt: Didžiausia visų produktų vertė yra %1$s

en: The minimum basket value of %1$s isn't reached
lt: Mažiausia krepšelio vertė %1$s nepasiekta

en: The minimum product quantity of %1$d isn't reached
lt: Minimalus produkto kiekis %1$d nepasiektas

en: The type of the configuration option with key "%1$s" must be "%2$s"
lt: Konfigūracijos parinkties su raktu "%1$s" tipas turi būti "%2$s"

en: Time value after "%1$s"
lt: Laiko vertė po "%1$s"

en: Time value before "%1$s"
lt: Laiko vertė prieš "%1$s"

en: Total results value not found
lt: Bendra rezultatų vertė nerandama

en: Tree root with code "%1$s" in "%2$s" not found
lt: Medžio šaknis su kodu "%1$s" in "%2$s" nerasta

en: Type item with ID "%1$s" in "%2$s" not found
lt: Tipo elementas su ID "%1$s" in "%2$s" nerastas

en: Unable to call method "%1$s"
lt: Nepavyksta iškviesti metodo "%1$s"

en: Unable to create order XML file "%1$s"
lt: Nepavyksta sukurti užsakymo XML failo "%1$s"

en: Unable to move imported file "%1$s" to "%2$s"
lt: Nepavyksta perkelti importuoto failo "%1$s" į "%2$s"

en: Unable to sort public holidays: "%1$s"
lt: Nepavyksta sutvarkyti valstybinių švenčių dienų: "%1$s"

en: Unknown search key "%1$s"
lt: Nežinomas paieškos raktas "%1$s"

en: Validation of XML response from delivery provider against schema "%1$s" failed
lt: Nepavyko patvirtinti pristatymo paslaugų teikėjo XML atsakymo pagal schemą "%1$s"

en: View object not available
lt: Peržiūrėti objektą nėra galimybės
