aimeos-core - en to nl translation catalogue (217 entries)

en: Address for domain "%1$s" not available
nl: Adres voor domein "%1$s" niet beschikbaar

en: Address for type "%1$s" not available
nl: Adres voor type "%1$s" niet beschikbaar

en: Address item for removal not found
nl: Adresitem voor verwijdering niet gevonden

en: Address not available
nl: Adres niet beschikbaar

en: Address salutation "%1$s" not within allowed range
nl: Adres aanhef "%1$s" is niet binnen de toegestane reeks

en: Address search configuration not available
nl: Adres zoek configuratie is niet beschikbaar

en: Address type "%1$s" not within allowed range
nl: Adres type "%1$s" is niet binnen de toegestane reeks

en: An unknown error occured with code %1$d
nl: Er is een onbekende fout opgetreden met code %1$d

en: At least one key is required for aggregation
nl: Er is minstens één sleutel nodig voor aggregatie

en: Basket empty
nl: Winkelmandje is leeg.

en: Bought voucher is in currency "%1$s", basket uses "%2$s"
nl: Gekochte voucher is in valuta "%1$s", mandje gebruikt "%2$s".

en: Cache object not available
nl: Cache object niet beschikbaar

en: Called unknown method "%1$s" on class "%2$s"
nl: Onbekende methode "%1$s" op klasse "%2$s" aangeroepen.

en: Catalog node for ID "%1$s" not available
nl: Catalog node voor ID "%1$s" niet beschikbaar

en: Catalog path for ID "%1$s" not found
nl: Catalog pad voor ID "%1$s" niet gevonden

en: Checks for available addresses in basket failed
nl: Controles voor beschikbare adressen in de winkelmand is mislukt.

en: Checks for available service items in basket failed
nl: Controle voor beschikbare service items in winkelmand is mislukt

en: Child node with index "%1$d" not available
nl: Child node met index "%1$d" niet beschikbaar

en: Class "%1$s" does not implement interface "%2$s"
nl: Interface "%2$s" voor klasse "%1$s" kon niet worden geïmplementeerd

en: Class "%1$s" not available
nl: Klasse "%1$s" is niet beschikbaar.

en: Code "%1$s" must not be longer than %2$d characters
nl: Code "%1$s" mag niet langer zijn dan %2$d tekens

en: Code "%1$s" must not be longer than 32 characters
nl: Code "%1$s" mag niet langer zijn dan 32 tekens

en: Code contains invalid characters: "%1$s"
nl: Code bevat ongeldige tekens: "%1$s"

en: Code is too long
nl: Code is te lang

en: Code must not be longer than 255 characters
nl: Code mag niet langer zijn dan 255 tekens

en: Code must not be longer than 32 characters
nl: Code mag niet langer zijn dan 32 karakters.

en: Configuration for "%1$s" is missing
nl: Configuratie voor "%1$s" is niet gevonden

en: Configuration invalid
nl: Configuratie ongeldig

en: Configuration not available
nl: Configuratie niet beschikbaar

en: Configuration object not available
nl: Configuratie object niet beschikbaar

en: Configuration of necessary SQL statement for "%1$s" not available
nl: Configuratie van benodigde SQL-instructie voor "%1$s" niet beschikbaar

en: Coupon in basket is not available any more
nl: Coupon in winkelmandje is niet langer beschikbaar

en: Coupon is not available any more
nl: Coupon is niet meer beschikbaar

en: Curl could not be initialized
nl: Curl kon niet worden geinitialiseerd

en: Curl error: "%1$s" - "%2$s"
nl: Curl fout: "%1$s" - "%2$s"

en: Database manager object not available
nl: Database manager object niet beschikbaar

en: Date value before "%1$s"
nl: Datumwaarde vóór "%1$s"

en: Downloading file "%1$s" failed
nl: Downloaden van file "%1$s" mislukt

en: Duplicate coupon code
nl: Dubbele coupon code

en: Duplicate coupon code "%1$s"
nl: Dubbele coupon code: "%1$s"

en: Expanding "%1$s" node failed
nl: Uitvouwen van "%1$s" knooppunt mislukt

en: File "%1$s" not found
nl: Bestand "%1$s" niet gevonden

en: File or directory "%1$s" doesn't exist
nl: Bestand of map "%1$s" bestaat niet

en: File system manager object not available
nl: Object bestandssysteembeheerder niet beschikbaar

en: Finished order status import from "%1$s"
nl: Afgeronde import van orderstatus van "%1$s".

en: Finished order status import from file "%1$s"
nl: Importeren orderstatus uit bestand "%1$s" voltooid

en: Flags "%1$s" not within allowed range
nl: Flags "%1$s" niet binnen de toegestane reeks

en: Flags not within allowed range
nl: Vlaggen niet binnen toegestaan bereik

en: ID of last inserted database record not available
nl: Id van het laats ingevoegde database record niet beschikbaar

note: / Locale ID %1$s
en: Internationalization object not available for "%1$s"
nl: Internationalization object niet beschikbaar voor "%1$s"

en: Invalid ISO country code
nl: Ongeldige ISO-landcode

en: Invalid ISO country code "%1$s"
nl: Ongeldige ISO-landcode "%1$s".

en: Invalid ISO currency code
nl: Ongeldige ISO-valutacode

en: Invalid ISO currency code "%1$s"
nl: Foutieve ISO valuta code "%1$s"

en: Invalid ISO language code
nl: Ongeldige ISO-taalcode

en: Invalid ISO language code "%1$s"
nl: Foutive ISO taal code "%1$s"

en: Invalid JSON as result of search for ID "%2$s" in "%1$s": %3$s
nl: Incorrect JSON resultaat na zoekopdracht naar ID "%2$s" in "%1$s": %3$s

en: Invalid attribute at position "%1$d"
nl: Ongeldig attribuut op positie "%1$d".

en: Invalid characters in ISO currency code "%1$s"
nl: Niet toegestane karakters in ISO valuta code "%1$s"

en: Invalid characters in ISO language code "%1$s"
nl: Niet toegestane karakters in ISO taal code "%1$s"

en: Invalid characters in class name "%1$s"
nl: Ongeldige karakters in klasse naam "%1$s"

en: Invalid characters in date "%1$s". ISO format "YYYY-MM-DD hh:mm:ss" expected.
nl: Niet toegestane karakters in datum "%1$s". ISO formaat "YYYY-MM-DD hh:mm:ss" wordt verwacht.

en: Invalid characters in date "%1$s". ISO format "YYYY-MM-DD" expected.
nl: Niet toegestane karakters in datum "%1$s". ISO formaat "YYYY-MM-DD" wordt verwacht.

en: Invalid characters in date, ISO format "YYYY-MM-DD hh:mm:ss" expected
nl: Ongeldige tekens in datum, ISO-formaat "YYYY-MM-DD hh:mm:ss" verwacht

en: Invalid characters in date, ISO format "YYYY-MM-DD" expected
nl: Ongeldige tekens in datum, ISO-formaat "YYYY-MM-DD" verwacht

en: Invalid characters in domain name "%1$s"
nl: Ongeldige karakters in domein naam "%1$s"

en: Invalid characters in email address: "%1$s"
nl: Ongeldige karakters in email adres: "%1$s"

en: Invalid characters in manager name "%1$s"
nl: Ongeldige karakters in manager naam "%1$s"

en: Invalid characters in manager name "%1$s" in "%2$s"
nl: Ongeldige karakters in manager naam "%1$s" in "%2$s"

en: Invalid characters in price "%1$s"
nl: Ongeldige karakters in prijs "%1$s"

en: Invalid characters in provider name "%1$s"
nl: Ongeldige karakters in leverancier naam "%1$s"

en: Invalid characters in purchase date "%1$s"
nl: Ongeldige karakters in aankoopdatum "%1$s"

en: Invalid characters in type name "%1$s"
nl: Ongeldige tekens in typenaam "%1$s"

en: Invalid configuration for coupon provider "%1$s", needs "%2$s"
nl: Ongeldige configuratie voor couponleverancier "%1$s", heeft "%2$s" nodig

en: Invalid delivery type
nl: Ongeldige aflevermethode

en: Invalid factory "%1$s"
nl: Ongeldige Factory "%1$s"

en: Invalid mime type "%1$s"
nl: Ongeldig mime-type "%1$s"

en: Invalid provider name "%1$s"
nl: Ongeldige providernaam "%1$s".

en: Invalid serialized basket. "%1$s" returned "%2$s".
nl: Ongeldige geserialiseerde mand. "%1$s" is teruggekomen op "%2$s".

en: Invalid serialized basket. "%1$s" returns "%2$s".
nl: Ongeldige geserialiseerde mand. "%1$s' geeft '%2$s'.

en: Invalid time interval format "%1$s"
nl: Ongeldig tijdintervalformaat "%1$s"

en: Invalid type "%1$s"
nl: Ongeldig type "%1$s"

en: Invalid web site URL "%1$s"
nl: Ongeldige website URL "%1$s"

en: Item can not be deleted. Site ID of item differs from present site ID.
nl: Item kan niet worden verwijderd. Site ID van het item verschilt van de huidige site ID.

en: Item could not be saved using method save(). Item ID not available.
nl: Item kon niet worden opgeslagen met methode opslaan(). Item ID niet beschikbaar.

en: Item referenced in domain "%1$s" not found: %2$s
nl: Item waarnaar wordt verwezen in domein "%1$s" niet gevonden: %2$s

en: Item with ID "%1$s" not found
nl: Item met ID "%1$s" niet gevonden

en: Item with ID "%2$s" in "%1$s" not found
nl: Item met ID "%2$s" in "%1$s" niet gevonden

en: Job with ID "%1$s" not found
nl: Taak met ID "%1$s" niet gevonden

en: List item for removal from domain "%1$s" not found
nl: Lijstitem voor verwijdering van domein "%1$s" niet gevonden

en: List item with ID "%2$s" in "%1$s" not found
nl: Lijst item met ID "%2$s" in "%1$s" niet gevonden

en: List type for attribute item with ID "%1$s" not available
nl: Lijsttype voor attribuutitem met ID "%1$s" niet beschikbaar

en: List type for price item with ID "%1$s" not available
nl: Lijst type voor de prijs van het item met ID "%1$s" niet beschikbaar

en: List type for text item with ID "%1$s" not available
nl: Lijsttype voor tekst van item met ID "%1$s" niet beschikbaar

en: Loading of XML response "%1$s" from delivery provider failed
nl: Laden van XML-antwoord "%1$s" van leveringsprovider mislukt

en: Locale item for site "%1$s" not found
nl: Locale item voor site "%1$s" niet gevonden

en: Locale object not available
nl: Locale object niet beschikbaar

en: Lock flag "%1$d" not within allowed range
nl: Blokkeervlag "%1$d" niet binnen toegestaan bereik

en: Log entry with ID "%1$s" not found
nl: Logboekitem met ID "%1$s" niet gevonden

en: Log manager object not available
nl: Log manager object niet beschikbaar

en: Mail object not available
nl: Mail object niet beschikbaar

en: Manager path "%1$s" is invalid
nl: Beheerderspad "%1$s" is ongeldig

en: Manager path is empty
nl: Het beheerderspad is leeg

en: Message queue object not available
nl: Berichtwachtrij-object niet beschikbaar

en: Method "%1$s" for locale site manager not available
nl: Methode "%1$s" voor locale sitebeheerder niet beschikbaar

en: Method "%1$s" for provider not available
nl: Methode "%1$s" voor leverancier niet beschikbaar

en: Missing configuration "%1$s"
nl: Ontbrekende configuratie "%1$s"

en: New ID "%1$s" for item differs from old ID "%2$s"
nl: Nieuwe ID "%1$s" voor item verschilt van oude ID "%2$s"

en: Newly created site can not be saved using method "save()". Try using method "insert()" instead.
nl: Nieuw aangemaakte site kan niet worden opgeslagen met methode "save()". Gebruik in plaats daarvan de methode "insert()".

en: No XML file "%1$s" found
nl: Geen XML-bestand "%1$s" gevonden

en: No bought voucher for code "%1$s" available
nl: Geen gekochte voucher voor code "%1$s" beschikbaar

en: No catalog node for ID "%1$s"
nl: Geen catalogusknooppunt voor ID "%1$s".

en: No item found for conditions: %1$s
nl: Geen item gevonden voor voorwaarden: %1$s

en: No item with "%2$s" in "%1$s" found
nl: Geen item met "%2$s" in "%1$s" gevonden

en: No more credit available for voucher "%1$s"
nl: Geen tegoed meer beschikbaar voor voucher "%1$s".

en: No order for ID "%1$s" found
nl: Geen bestelling voor ID "%1$s" gevonden

en: No price for product ID "%1$s" or product code "%2$s" available
nl: Geen prijs voor product ID "%1$s" of product code "%2$s" beschikbaar

en: No product with code "%1$s" found
nl: Geen product met code "%1$s" gevonden

en: No rebate for currency "%1$s" available
nl: Geen korting voor valuta "%1$s" beschikbaar

en: No search configuration available for "%1$s"
nl: Geen zoekconfiguratie beschikbaar voor "%1$s".

en: No search configuration available for domain "%1$s"
nl: Geen zoekconfiguratie beschikbaar voor domein "%1$s".

en: No search keys available
nl: Geen zoeksleutels beschikbaar

en: No stock type for code "%1$s" found
nl: Geen voorraadtype voor code "%1$s" gevonden

en: No type for code "%1$s" found
nl: Geen type voor code "%1$s" gevonden

en: No warehouse for code "%1$s" found
nl: Geen magazijn met code "%1$s" gevonden

en: Not a date
nl: Geen afspraakje

en: Not a date and time
nl: Geen datum en tijd

en: Not a key/value map
nl: Geen key/value map

en: Not a list item
nl: Geen lijstitem

en: Not a listed value
nl: Geen vermelde waarde

en: Not a number
nl: Geen nummer

en: Not a string
nl: Geen string

en: Not a time
nl: Geen tijd

en: Not a true/false value
nl: Geen waar/onwaar waarde

en: Not an integer number
nl: Geen geheel getal

en: Object is not of required type "%1$s"
nl: Object is niet van het vereiste type "%1$s".

en: Operation not supported
nl: Bediening niet ondersteund

en: Order ID "%1$s" in XML response of delivery provider differs from stored invoice ID "%2$s" of the order
nl: Order ID "%1$s" in XML antwoord van bezorger verschilt van opgeslagen factuur ID "%2$s" van de order

en: Order address position "%1$s" must be greater than 0
nl: Positie besteladres "%1$s" moet groter zijn dan 0

en: Order base item with order ID "%1$s" not found
nl: Basisartikel met order ID "%1$s" niet gevonden

en: Order data sent to delivery provider was rejected with code "%1$s" according to XML response
nl: Ordergegevens die naar de bezorgdienst zijn verzonden, zijn geweigerd met code "%1$s" volgens het XML-antwoord

en: Order delivery status "%1$s" not within allowed range
nl: Afleverstatus bestelling "%1$s" niet binnen toegestaan bereik

en: Order payment status "%1$s" not within allowed range
nl: Betaalstatus bestelling "%1$s" niet binnen toegestaan bereik

en: Order product position "%1$s" must be greater than 0
nl: Positie bestelproduct "%1$s" moet groter zijn dan 0

en: Order service position "%1$s" must be greater than 0
nl: Orderservicepositie "%1$s" moet groter zijn dan 0

en: Order type "%1$s" not within allowed range
nl: Ordertype "%1$s" niet binnen toegestaan bereik

en: Order with ID "%1$s" was rejected with code "%2$s": %3$s
nl: Order met ID "%1$s" was afgewezen met code "%2$s": %3$s

en: Parameter "%1$s" for configuration not available
nl: Parameter "%1$s" voor configuratie niet beschikbaar

en: Password object not available
nl: Wachtwoordobject niet beschikbaar

en: PayPal Express: Duplicate transaction with ID "%1$s" and status "%2$s"
nl: PayPal Express: Dubbele transactie met ID "%1$s" en status "%2$s".

en: PayPal Express: Duplicate transaction with ID "%1$s" and status "%2$s"
nl: PayPal Express: Dubbele transactie met ID "%1$s" en status "%2$s"

en: PayPal Express: Invalid request "%1$s"
nl: PayPal Express: Ongeldige aanvraag "%1$s"

en: PayPal Express: Payment transaction ID for order ID "%1$s" not available
nl: PayPal Express: Betalingstransactie-ID voor order-ID "%1$s" niet beschikbaar

en: PayPal Express: Request for order ID "%1$s" failed with "%2$s"
nl: PayPal Expres: Aanvraag voor order ID "%1$s" mislukt met "%2$s"

en: PayPal Express: Wrong payment amount "%1$s" for order ID "%2$s"
nl: PayPal Express: Verkeerd bedrag "%1$s" voor order ID "%2$s"

en: PayPal Express: Wrong receiver email "%1$s"
nl: PayPal Express: Verkeerd ontvanger-email "%1$s"

en: Payment costs
nl: Betaal kosten

en: Please have a look at the prices of the products in your basket
nl: Neem alstublieft een kijkje naar de prijzen van de producten in uw winkelmandje

en: Price can not be added. Currency ID "%1$s" of price item and currently used currency ID "%2$s" does not match.
nl: Prijs kan niet worden toegevoegd. Valuta ID "%1$s" van het prijs-item en het huidig gebruikte valuta "%2$s" komen niet overeen.

en: Price for the given quantity "%1$d" not available
nl: Prijs voor de gegeven hoeveelheid "%1$d" niet beschikbaar

en: Price for the given quantity "%1$s" not available
nl: Prijs voor de opgegeven hoeveelheid "%1$s" niet beschikbaar

en: Price item not available
nl: Prijs item niet beschikbaar

en: Process object not available
nl: Procesobject niet beschikbaar

en: Product  not available
nl: Product niet beschikbaar

en: Product does not contain all required values. Product code for item not available.
nl: Product bevat niet alle vereiste waarden. Productcode voor item niet beschikbaar.

en: Product does not contain the SKU code
nl: Product bevat geen SKU-code

en: Product matching given properties not found
nl: Product met opgegeven eigenschappen niet gevonden

en: Product not available
nl: Product niet beschikbaar

en: Product with array key "%1$d" not available
nl: Product met matrixsleutel "%1$d" niet beschikbaar

en: Products in basket not available
nl: Producten in winkelmandje niet beschikbaar

en: Products out of stock
nl: Producten niet op voorraad

en: Property item for removal not found
nl: Item voor verwijdering niet gevonden

en: Property name "%1$s" not within allowed range
nl: Eigendomsnaam "%1$s" niet binnen toegestaan bereik

en: Provider in "%1$s" not available
nl: Leverancier in "%1$s" niet beschikbaar

en: Quantity must be 0 or greater and must not exceed %1$d
nl: Hoeveelheid moet 0 of groter zijn en mag niet groter zijn dan %1$d

en: Quantity must be 0 or greater and must not exceed ordered quantity
nl: Hoeveelheid moet 0 of groter zijn en mag bestelde hoeveelheid niet overschrijden

en: Quantity must be greater than 0 and must not exceed %1$d
nl: Hoeveelheid moet groter zijn dan 0 en mag niet groter zijn dan %1$d

en: Quantity must be greater than 0 and must not exceed 2147483647
nl: De hoeveelheid moet groter zijn dan 0 en mag niet groter zijn dan 2147483647

en: Quantity scale must be greater than 0
nl: Hoeveelheidsschaal moet groter zijn dan 0

en: Required parameter "%1$s" is missing
nl: Vereiste parameter "%1$s" ontbreekt

en: Required value for "%1$s" is missing
nl: Vereiste waarde voor "%1$s" ontbreekt

en: Search configuration for "%1$s" not available
nl: Zoekconfiguratie voor "%1$s" niet beschikbaar

en: Search configuration not available
nl: Zoekconfiguratie niet beschikbaar

en: Sending order failed: "%1$s"
nl: Het verzenden van de bestelling is mislukt: "%1$s"

en: Sending order to delivery provider failed with HTTP status "%1$s"
nl: Bestelling verzenden naar bezorgdienst mislukt met HTTP-status "%1$s".

en: Sending order to delivery provider failed: "%1$s"
nl: Het verzenden van de bestelling naar de bezorger is mislukt: "%1$s"

en: Service not available
nl: Service niet beschikbaar

en: Service of type "%1$s" not available
nl: Service van type "%1$s" niet beschikbaar

en: Session object not available
nl: Sessie object niet beschikbaar

en: Site can not be inserted. Site ID of site differs from site ID of parent site.
nl: Site kan niet worden ingevoegd. Site-ID van site verschilt van site-ID van bovenliggende site.

en: Site can not be moved. Site ID of site differs from present site id, site ID of existing parent site or site id of new parent site.
nl: Site kan niet worden verplaatst. Site-id van site verschilt van huidige site-id, site-id van bestaande bovenliggende site of site-id van nieuwe bovenliggende site.

en: Site for code "%1$s" not found
nl: Site voor code "%1$s" niet gevonden

en: Started order status import from "%1$s"
nl: Import orderstatus gestart van "%1$s".

en: Started order status import from file "%1$s"
nl: Import orderstatus uit bestand "%1$s" gestart

en: Status not available
nl: Adres niet beschikbaar

en: The algorithm "%1$s" is not supported
nl: Het algoritme "%1$s" wordt niet ondersteund

en: The maximum basket value of %1$s is exceeded
nl: De maximum winkelmand-waarde van %1$s is overschreden

en: The maximum product quantity is %1$d
nl: Het maximaal aantal voor het product is %1$d

en: The maximum product quantity of %1$d is exceeded
nl: De maximum hoeveelheid producten van %1$d is overschreden

en: The maximum product value is %1$s
nl: De maximum product-waarde is %1$s

en: The maximum quantity of all products is %1$d
nl: De maximum hoeveelheid van alle producten is %1$d

en: The maximum value of all products is %1$s
nl: De maximum waarde van alle producten is %1$s

en: The minimum basket value of %1$s isn't reached
nl: De minimum winkelmand-waarde van %1$s is niet bereikt

en: The minimum product quantity of %1$d isn't reached
nl: De minimum product hoeveelheid van %1$d is niet bereikt

en: The type of the configuration option with key "%1$s" must be "%2$s"
nl: Het type van de configuratieoptie met sleutel "%1$s" moet "%2$s" zijn.

en: Time value after "%1$s"
nl: Tijdwaarde na "%1$s"

en: Time value before "%1$s"
nl: Tijdwaarde voor "%1$s".

en: Total results value not found
nl: Totale resultaten waarde niet gevonden

en: Tree root with code "%1$s" in "%2$s" not found
nl: Boomwortel met code "%1$s" in "%2$s" niet gevonden

en: Type item with ID "%1$s" in "%2$s" not found
nl: Type item met ID "%1$s" in "%2$s" niet gevonden

en: Unable to call method "%1$s"
nl: Call method "%1$s" kon niet worden aangeroepen

en: Unable to create order XML file "%1$s"
nl: XML-bestand "%1$s" kan niet worden aangemaakt.

en: Unable to move imported file "%1$s" to "%2$s"
nl: Kan geïmporteerd bestand "%1$s" niet verplaatsen naar "%2$s".

en: Unable to sort public holidays: "%1$s"
nl: Kan feestdagen niet sorteren: "%1$s"

en: Unknown search key "%1$s"
nl: Onbekende zoeksleutel "%1$s"

en: Validation of XML response from delivery provider against schema "%1$s" failed
nl: Validatie van XML-antwoord van leveringsprovider tegen schema "%1$s" mislukt

en: View object not available
nl: Bekijk object niet beschikbaar
