aimeos-core - en to uk translation catalogue (217 entries)

en: Address for domain "%1$s" not available
uk: Неприпустима адреса для домену "%1$s"

en: Address for type "%1$s" not available
uk: Адреса для типу "%1$s" недоступна

en: Address item for removal not found
uk: Адреса для видалення не знайдена

en: Address not available
uk: Адреса недоступна

en: Address salutation "%1$s" not within allowed range
uk: Привітання "%1$s" в адресі поза допустимого діапазону

en: Address search configuration not available
uk: Недоступне налаштування пошуку адреси

en: Address type "%1$s" not within allowed range
uk: Тип адреси "%1$s" поза допустимого діапазону

en: An unknown error occured with code %1$d
uk: Виникла невідома помилка з кодом %1$d

en: At least one key is required for aggregation
uk: Для агрегації потрібен принаймні один ключ

en: Basket empty
uk: Кошик порожній

en: Bought voucher is in currency "%1$s", basket uses "%2$s"
uk: Куплений ваучер у валюті "%1$s", кошик використовує "%2$s"

en: Cache object not available
uk: Об'єкт в кеші недоступний

en: Called unknown method "%1$s" on class "%2$s"
uk: Викликається невідомий метод "%1$s" у класі "%2$s"

en: Catalog node for ID "%1$s" not available
uk: Недоступний вузол каталогу № "%1$s"

en: Catalog path for ID "%1$s" not found
uk: Не вдалося знайти шлях для каталогу з ID "%1$s"

en: Checks for available addresses in basket failed
uk: Не вдалося перевірити доступні адреси в кошику

en: Checks for available service items in basket failed
uk: Помилка при перегляді доступних елементів служб у кошику

en: Child node with index "%1$d" not available
uk: Недоступний дочірній вузол з індексом "%1$d"

en: Class "%1$s" does not implement interface "%2$s"
uk: Клас "%1$s" не реалізує інтерфейс "%2$s"

en: Class "%1$s" not available
uk: Клас "%1$s" не доступний

en: Code "%1$s" must not be longer than %2$d characters
uk: Код "%1$s" не повинен містити більше %2$d символів

en: Code "%1$s" must not be longer than 32 characters
uk: Код "%1$s" не повинен містити більше 32 символів

en: Code contains invalid characters: "%1$s"
uk: Код містить недопустимі символи: "%1$s"

en: Code is too long
uk: Код занадто довгий

en: Code must not be longer than 255 characters
uk: Код не повинен містити більше 255 символів

en: Code must not be longer than 32 characters
uk: Код не повинен містити більше 32 символів

en: Configuration for "%1$s" is missing
uk: Конфігурація для "%1$s" відсутня

en: Configuration invalid
uk: Недійсна конфігурація

en: Configuration not available
uk: Конфігурація недоступна

en: Configuration object not available
uk: Об'єкт конфігурації недоступний

en: Configuration of necessary SQL statement for "%1$s" not available
uk: Конфігурація необхідного оператора SQL для "%1$s" недоступна

en: Coupon in basket is not available any more
uk: Промо-код у кошику більше не доступний

en: Coupon is not available any more
uk: Промо-код більше не доступний

en: Curl could not be initialized
uk: Не вдалося ініціалізувати Curl

en: Curl error: "%1$s" - "%2$s"
uk: Помилка curl: "%1$s" - "%2$s"

en: Database manager object not available
uk: Недоступний модуль управління об'єктами бази даних

en: Date value before "%1$s"
uk: Значення дати перед "%1$s"

en: Downloading file "%1$s" failed
uk: Не вдалося завантажити файл "%1$s"

en: Duplicate coupon code
uk: Повторюваний код промо-коду

en: Duplicate coupon code "%1$s"
uk: Повторюваний код промо-коду в "%1$s"

en: Expanding "%1$s" node failed
uk: Помилка розгортання вузла "%1$s"

en: File "%1$s" not found
uk: Файл "%1$s" не знайдено

en: File or directory "%1$s" doesn't exist
uk: Файл або каталог "%1$s" не існує

en: File system manager object not available
uk: Об'єкт менеджера файлової системи недоступний

en: Finished order status import from "%1$s"
uk: Завершено імпорт статусу замовлення з "%1$s"

en: Finished order status import from file "%1$s"
uk: Завершено імпорт статусу замовлення з файлу "%1$s"

en: Flags "%1$s" not within allowed range
uk: Стан "%1$s" поза допустимого діапазону

en: Flags not within allowed range
uk: Стани поза допустимого діапазону

en: ID of last inserted database record not available
uk: Ідентифікатор останнього вставленого запису бази даних недоступний

note: / Locale ID %1$s
en: Internationalization object not available for "%1$s"
uk: Об’єкт інтернаціоналізації недоступний для "%1$s"

en: Invalid ISO country code
uk: Неправильний код країни ISO

en: Invalid ISO country code "%1$s"
uk: Код країни ISO "%1$s" недійсний

en: Invalid ISO currency code
uk: Невірний код валюти ISO

en: Invalid ISO currency code "%1$s"
uk: Недійсний код валюти ISO "%1$s"

en: Invalid ISO language code
uk: Неправильний код мови ISO

en: Invalid ISO language code "%1$s"
uk: Недійсний код мови ISO "%1$s"

en: Invalid JSON as result of search for ID "%2$s" in "%1$s": %3$s
uk: Неприпустимий JSON як результат пошуку по ID "%2$s" в "%1$s": %3$s

en: Invalid attribute at position "%1$d"
uk: Неправильний атрибут у позиції "%1$d"

en: Invalid characters in ISO currency code "%1$s"
uk: Неприпустимі символи в ISO коді валюти "%1$s"

en: Invalid characters in ISO language code "%1$s"
uk: Неприпустимі символи в ISO коді мови "%1$s"

en: Invalid characters in class name "%1$s"
uk: Недопустимі символы в назві класу "%1$s"

en: Invalid characters in date "%1$s". ISO format "YYYY-MM-DD hh:mm:ss" expected.
uk: Неприпустимі символи в даті "%1$s". Очікується дотримання формату ISO "YYYY-MM-DD hh:mm:ss"

en: Invalid characters in date "%1$s". ISO format "YYYY-MM-DD" expected.
uk: Неприпустимі символи в даті "%1$s". Очікується дотримання формату ISO "YYYY-MM-DD"

en: Invalid characters in date, ISO format "YYYY-MM-DD hh:mm:ss" expected
uk: Очікуються невірні символи в даті, формат ISO "YYYY-MM-DD hh:mm:ss"

en: Invalid characters in date, ISO format "YYYY-MM-DD" expected
uk: Очікуються неприпустимі символи в даті, формат ISO "YYYY-MM-DD"

en: Invalid characters in domain name "%1$s"
uk: Неприпустимі символи в назві домену "%1$s"

en: Invalid characters in email address: "%1$s"
uk: Неприпустимі символи в адресі email: "%1$s"

en: Invalid characters in manager name "%1$s"
uk: Неприпустимі символи в назві менеджера "%1$s"

en: Invalid characters in manager name "%1$s" in "%2$s"
uk: Неприпустимі символи в назві менеджера "%1$s" в "%2$s"

en: Invalid characters in price "%1$s"
uk: Неприпустимі символи в ціні "%1$s"

en: Invalid characters in provider name "%1$s"
uk: Неприпустимі символи в назві постачальника "%1$s"

en: Invalid characters in purchase date "%1$s"
uk: Неприпустимі символи у даті покупки "%1$s"

en: Invalid characters in type name "%1$s"
uk: Неприпустимі символи в назві типу "%1$s"

en: Invalid configuration for coupon provider "%1$s", needs "%2$s"
uk: Неприпустима настройка для постачальника промо-кодів "%1$s", необхідно "%2$s"

en: Invalid delivery type
uk: Недійсний тип доставки

en: Invalid factory "%1$s"
uk: Неприпустима фабрика "%1$s"

en: Invalid mime type "%1$s"
uk: Неприпустимий mime тип "%1$s"

en: Invalid provider name "%1$s"
uk: Недійсна назва постачальника "%1$s"

en: Invalid serialized basket. "%1$s" returned "%2$s".
uk: Неправильний серійний кошик. "%1$s" повернув "%2$s".

en: Invalid serialized basket. "%1$s" returns "%2$s".
uk: Неприпустимий серіалізований кошик. "%1$s" повертає "%2$s".

en: Invalid time interval format "%1$s"
uk: Недійсний формат часового інтервалу "%1$s"

en: Invalid type "%1$s"
uk: Недійсний тип "%1$s"

en: Invalid web site URL "%1$s"
uk: Недійсна URL-адреса веб-сайту "%1$s"

en: Item can not be deleted. Site ID of item differs from present site ID.
uk: Неможливо видалити елемент. ID сайту елемента відрізняється від поточного ID сайту.

en: Item could not be saved using method save(). Item ID not available.
uk: Не вдалося зберегти елемент методом save(). Ідентифікатор елемента недоступний.

en: Item referenced in domain "%1$s" not found: %2$s
uk: Елемент, згаданий в домені "%1$s" не знайдений: %2$s

en: Item with ID "%1$s" not found
uk: Елемент з ідентифікатором "%1$s" не знайдено

en: Item with ID "%2$s" in "%1$s" not found
uk: Елемент з ідентифікатором "%2$s" у "%1$s" не знайдений

en: Job with ID "%1$s" not found
uk: Задача з ідентифікатором "%1$s" не знайдена

en: List item for removal from domain "%1$s" not found
uk: Елемент списку для видалення з домену "%1$s" не знайдений

en: List item with ID "%2$s" in "%1$s" not found
uk: Елемент списку з ідентифікатором "%2$s" у "%1$s" не знайдений

en: List type for attribute item with ID "%1$s" not available
uk: Тип списку для атрибута з ідентифікатором "%1$s" недоступний

en: List type for price item with ID "%1$s" not available
uk: Тип списку для цінової позиції з ідентифікатором "%1$s" недоступний

en: List type for text item with ID "%1$s" not available
uk: Тип списку для текстового елемента з ідентифікатором "%1$s" недоступний

en: Loading of XML response "%1$s" from delivery provider failed
uk: Не вдалося завантажити відповідь XML "%1$s" від постачальника доставки

en: Locale item for site "%1$s" not found
uk: Елемент локалізації для сайту "%1$s" не знайдено

en: Locale object not available
uk: Об'єкт локалізації недоступний

en: Lock flag "%1$d" not within allowed range
uk: Флаг блокування "%1$d" не в межах дозволеного діапазону

en: Log entry with ID "%1$s" not found
uk: Запис журналу з ідентифікатором "%1$s" не знайдено

en: Log manager object not available
uk: Об'єкт менеджера журнала недоступний

en: Mail object not available
uk: Об'єкт пошти недоступний

en: Manager path "%1$s" is invalid
uk: Шлях до менеджера "%1$s" недійсний

en: Manager path is empty
uk: Порожній шлях до менеджера

en: Message queue object not available
uk: Об'єкт черги повідомлень недоступний

en: Method "%1$s" for locale site manager not available
uk: Метод "%1$s" для менеджера сайту недоступний

en: Method "%1$s" for provider not available
uk: Недоступний метод "%1$s" для провайдера

en: Missing configuration "%1$s"
uk: Відсутня конфігурація "%1$s"

en: New ID "%1$s" for item differs from old ID "%2$s"
uk: Новий ідентифікатор "%1$s" для товару відрізняється від старого ідентифікатора "%2$s"

en: Newly created site can not be saved using method "save()". Try using method "insert()" instead.
uk: Новостворений сайт не може бути збережений за допомогою методу "save()". Спробуйте використати метод "insert()".

en: No XML file "%1$s" found
uk: Не знайдено XML файл "%1$s"

en: No bought voucher for code "%1$s" available
uk: Немає купленого ваучера для коду "%1$s"

en: No catalog node for ID "%1$s"
uk: Немає вузла каталогу для ID "%1$s"

en: No item found for conditions: %1$s
uk: Не знайдено жодного елементу за умовами: "%1$s"

en: No item with "%2$s" in "%1$s" found
uk: Не знайдено жодного елемента з "%2$s" у "%1$s"

en: No more credit available for voucher "%1$s"
uk: Більше не можна отримати кредит на ваучер "%1$s"

en: No order for ID "%1$s" found
uk: Не знайдено замовлення для ID "%1$s"

en: No price for product ID "%1$s" or product code "%2$s" available
uk: Немає ціни для ID товару "%1$s" або коду продукту "%2$s"

en: No product with code "%1$s" found
uk: Не знайдено жодного товару з кодом "%1$s"

en: No rebate for currency "%1$s" available
uk: Немає знижки для валюти "%1$s"

en: No search configuration available for "%1$s"
uk: Для "%1$s" конфігурація пошуку недоступна

en: No search configuration available for domain "%1$s"
uk: Для домену "%1$s" недоступна конфігурація пошуку

en: No search keys available
uk: Немає доступних ключей пошуку

en: No stock type for code "%1$s" found
uk: Відсутній тип джерела для коду "%1$s"

en: No type for code "%1$s" found
uk: Не знайдено жодного типу коду "%1$s"

en: No warehouse for code "%1$s" found
uk: Hе знайдено складу для коду "%1$s"

en: Not a date
uk: Не дата

en: Not a date and time
uk: Ні дата ані час

en: Not a key/value map
uk: Не пара ключ/значення

en: Not a list item
uk: Не елемент списку

en: Not a listed value
uk: Не вказане значення

en: Not a number
uk: Не номер

en: Not a string
uk: Не рядок

en: Not a time
uk: Не час

en: Not a true/false value
uk: Не справжнє/хибне значення

en: Not an integer number
uk: Не ціле число

en: Object is not of required type "%1$s"
uk: Об’єкт не потрібного типу "%1$s"

en: Operation not supported
uk: Операція не підтримується

en: Order ID "%1$s" in XML response of delivery provider differs from stored invoice ID "%2$s" of the order
uk: ID замовлення "%1$s" у XML відповіді постачальника доставки відрізняється від того, що зберігається у ID "%2$s" рахунку

en: Order address position "%1$s" must be greater than 0
uk: Позиція адреси замовлення "%1$s" повинна бути більше 0

en: Order base item with order ID "%1$s" not found
uk: Базовий елемент замовлення з ідентифікатором замовлення "%1$s" не знайдено

en: Order data sent to delivery provider was rejected with code "%1$s" according to XML response
uk: Згідно XML відповіді дані, відправлені постачальнику доставки були відкинуті з кодом "%1$s"

en: Order delivery status "%1$s" not within allowed range
uk: Статус доставки замовлення "%1$s" не в межах дозволеного діапазону

en: Order payment status "%1$s" not within allowed range
uk: Статус оплати замовлення "%1$s" не в межах дозволеного діапазону

en: Order product position "%1$s" must be greater than 0
uk: Позиція товару у замовленні "%1$s" повинна бути більше 0

en: Order service position "%1$s" must be greater than 0
uk: Позиція служби у замовленні "%1$s" повинна бути більше 0

en: Order type "%1$s" not within allowed range
uk: Тип замовлення "%1$s" не в межах дозволеного діапазону

en: Order with ID "%1$s" was rejected with code "%2$s": %3$s
uk: Замовлення з ідентифікатором "%1$s" було відхилено з кодом "%2$s":  %3$s

en: Parameter "%1$s" for configuration not available
uk: Параметр "%1$s" для конфігурації недоступний

en: Password object not available
uk: Об'єкт "Пароль" недоступний

en: PayPal Express: Duplicate transaction with ID "%1$s" and status "%2$s"
uk: PayPal Express: Дублікат транзакції з ідентифікатором "%1$s" та статусом "%2$s"

en: PayPal Express: Duplicate transaction with ID "%1$s" and status "%2$s"
uk: PayPal Express: Дублікат транзакції з ідентифікатором "%1$s" та статусом "%2$s"

en: PayPal Express: Invalid request "%1$s"
uk: PayPal Express: Недійсний запит "%1$s"

en: PayPal Express: Payment transaction ID for order ID "%1$s" not available
uk: PayPal Express: Ідентифікатор платіжної транзакції для замовлення з ID "%1$s" недоступний

en: PayPal Express: Request for order ID "%1$s" failed with "%2$s"
uk: PayPal Express: Запит на замовлення з ID "%1$s" не вдався з помилкою "%2$s"

en: PayPal Express: Wrong payment amount "%1$s" for order ID "%2$s"
uk: PayPal Express: Неправильна сума платежу "%1$s" для замовлення з ID "%2$s"

en: PayPal Express: Wrong receiver email "%1$s"
uk: PayPal Express: Неправильний електронний лист одержувача "%1$s"

en: Payment costs
uk: Вартість оплати

en: Please have a look at the prices of the products in your basket
uk: Будь ласка, подивіться ціни на товари у вашому кошику

en: Price can not be added. Currency ID "%1$s" of price item and currently used currency ID "%2$s" does not match.
uk: Неможливо додати ціну. Невідповідність в ID валюти "%1$s" ціни в елементі і використовуваної валюті з ID "%2$s".

en: Price for the given quantity "%1$d" not available
uk: Ціна для вказаної кількості "%1$d" недоступна

en: Price for the given quantity "%1$s" not available
uk: Ціна для вказаної кількості "%1$s" недоступна

en: Price item not available
uk: Елемент ціни недоступний

en: Process object not available
uk: Об'єкт процесу недоступний

en: Product  not available
uk: Продукт недоступний

en: Product does not contain all required values. Product code for item not available.
uk: Товар не містить всіх необхідних значень. Недоступний код товару для елемента.

en: Product does not contain the SKU code
uk: Товар не містить коду SKU

en: Product matching given properties not found
uk: Не вдалося знайти товар, який відповідає заданим властивостям

en: Product not available
uk: Товар недоступний

en: Product with array key "%1$d" not available
uk: Товар із ключем масиву "%1$d" недоступний

en: Products in basket not available
uk: Товари в кошику недоступні

en: Products out of stock
uk: Товарів немає в наявності

en: Property item for removal not found
uk: Елемент властивостей для вилучення не знайдений

en: Property name "%1$s" not within allowed range
uk: Властивість "%1$s" в назві поза допустимого діапазону

en: Provider in "%1$s" not available
uk: Недоступний постачальник в "%1$s"

en: Quantity must be 0 or greater and must not exceed %1$d
uk: Кількість повинна бути 0 або більше і не повинна перевищувати %1$d

en: Quantity must be 0 or greater and must not exceed ordered quantity
uk: Кількість повинна бути 0 або більше і не повинна перевищувати замовлену кількість

en: Quantity must be greater than 0 and must not exceed %1$d
uk: Кількість повинна бути більше 0 і не повинна перевищувати %1$d

en: Quantity must be greater than 0 and must not exceed 2147483647
uk: Кількість повинна бути більшою за 0 і не повинна перевищувати 2147483647

en: Quantity scale must be greater than 0
uk: Шкала кількості повинна бути більшою за 0

en: Required parameter "%1$s" is missing
uk: Обов’язковий параметр "%1$s" відсутній

en: Required value for "%1$s" is missing
uk: Обов’язкове значення для "%1$s" відсутнє

en: Search configuration for "%1$s" not available
uk: Конфігурація пошуку для "%1$s" недоступна

en: Search configuration not available
uk: Конфігурація пошуку недоступна

en: Sending order failed: "%1$s"
uk: Не вдалося надіслати замовлення: "%1$s"

en: Sending order to delivery provider failed with HTTP status "%1$s"
uk: Не вдалося надіслати замовлення постачальнику доставки зі статусом HTTP "%1$s"

en: Sending order to delivery provider failed: "%1$s"
uk: Не вдалося надіслати замовлення постачальнику доставки: "%1$s"

en: Service not available
uk: Послуга недоступна

en: Service of type "%1$s" not available
uk: Служба типу "%1$s" недоступна

en: Session object not available
uk: Об'єкт сесії недоступний

en: Site can not be inserted. Site ID of site differs from site ID of parent site.
uk: Невозможно додати сайт. ID сайту відрізняється від ID батьківського сайту.

en: Site can not be moved. Site ID of site differs from present site id, site ID of existing parent site or site id of new parent site.
uk: Неможливо перемістити сайт. ID сайту відрізняється від існуючого ID сайту, ID існуючого батьківського сайту, або ID нового батьківського сайту.

en: Site for code "%1$s" not found
uk: Сайт для коду "%1$s" не знайдено

en: Started order status import from "%1$s"
uk: Імпорт статусу замовлення розпочато з "%1$s"

en: Started order status import from file "%1$s"
uk: Розпочато імпорт стану замовлення з файлу "%1$s"

en: Status not available
uk: Адреса недоступна

en: The algorithm "%1$s" is not supported
uk: Алгоритм "%1$s" не підтримується

en: The maximum basket value of %1$s is exceeded
uk: Перевищено максимальне значення кошика %1$s

en: The maximum product quantity is %1$d
uk: Максимальна кількість товарів становить %1$d

en: The maximum product quantity of %1$d is exceeded
uk: Перевищено максимальну кількість товарів %1$d

en: The maximum product value is %1$s
uk: Максимальна вартість товару становить %1$s

en: The maximum quantity of all products is %1$d
uk: Максимальна кількість усіх товарів становить %1$d

en: The maximum value of all products is %1$s
uk: Максимальна вартість усіх товарів становить %1$s

en: The minimum basket value of %1$s isn't reached
uk: Мінімальне значення кошика %1$s s не досягнуто

en: The minimum product quantity of %1$d isn't reached
uk: Не досягнуто мінімальної кількості товарів %1$d в кошику

en: The type of the configuration option with key "%1$s" must be "%2$s"
uk: Тип параметра налаштувань з ключем "%1$s" повинен бути "%2$s"

en: Time value after "%1$s"
uk: Значення часу після "%1$s"

en: Time value before "%1$s"
uk: Значення часу до "%1$s"

en: Total results value not found
uk: Не знайдено загальної кількості результатів

en: Tree root with code "%1$s" in "%2$s" not found
uk: Корінь дерева з кодом "%1$s" в "%2$s" не знайдено

en: Type item with ID "%1$s" in "%2$s" not found
uk: Елемент типу з ID "%1$s" у "%2$s" не знайдений

en: Unable to call method "%1$s"
uk: Неможливо викликати метод "%1$s"

en: Unable to create order XML file "%1$s"
uk: Не вдається створити XML-файл замовлення "%1$s"

en: Unable to move imported file "%1$s" to "%2$s"
uk: Не вдалося перемістити імпортований файл "%1$s" у "%2$s"

en: Unable to sort public holidays: "%1$s"
uk: Неможливо відсортувати державні свята: "%1$s"

en: Unknown search key "%1$s"
uk: Невідомий ключ пошуку "%1$s"

en: Validation of XML response from delivery provider against schema "%1$s" failed
uk: Помилка перевірки відповіді XML від постачальника доставки щодо схеми "%1$s"

en: View object not available
uk: Об'єкт перегляду недоступний
